remzi/asteriks

Başlatan altay1944, 15 Şubat, 2017, 08:54:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Ne kadar dandik de görünse bu altışar albümlük kutulu versiyonlarla Asteriks külliyatını edinmeye başladım geçen seneden beri...Şu sıralar 5. kutunun çıkması gerekiyordu ama ses soluk yok...6. kutu ile zaten 36 albüm de tamamlanıp güncele yetişilecek...5. kutu ile ilgili yakın bir zamanda haber çıksa fena olmayacak...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

deniz240

Merhaba,

Omnibuslerin baskisi 6li kutulara gore daha kaliteli sanirim. Omnibusu mu 6li kutuyu mu tavsiye edersiniz?

Tesekkurler.
Ali

yalcinerol345

Alıntı yapılan: deniz240 - 31 Ekim, 2019, 19:17:33
Merhaba,

Omnibuslerin baskisi 6li kutulara gore daha kaliteli sanirim. Omnibusu mu 6li kutuyu mu tavsiye edersiniz?

Tesekkurler.
Ali
Ben Omnibusları alıyorum.Gerçekten kaliteli.Tavsiye ederim.

Bilal ceylan

asterix takım olarak var bende ama gene çıkan 2 adet hard coverini de aldım koleksiyonum a ekledim.

Agamotto

Remzi Kitabevi mağazalarında sert kapaklı ciltler dahil tüm Asteriks sayıları %50 indirimliymiş. Eksiği olan varsa ya da seriye yeni girmek isteyenler olursa diye haber vermek istedim. Sanırım eldekileri çıkarıyorlar.

pizagor

Alfa Asteriksleri ufukta belirdi demek ki! Bu sefer lütfen Hopdediks olsun, Kervan dönemi isimlendirmeleri kullanılsın...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...