The Umbrella Academy (Şemsiye Akademisi) - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 24 Aralık, 2009, 17:33:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Evet Cumartesi baskı bitiyor . Sanırım salı Çarşamba fuardan alabilirsiniz :)

alan ford

Ön siparişler hemen yola çıkacak mı?  Yoksa fuar araya taş koyar mı?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

Devamı nasıl olacak acaba? Yakın bir tarihte ikinci cildi görme şansımız nedir? diye sorsam ??? ilk cilt çıktı çıkacak derken uzunca bir süredir beklediğimiz için sorma ihtiyacı hissettim :-\

Jedmau

Şemsiye Akademisi : Kıyamet Senfonisi çıktı . TÜYAP kitap fuarı 2. Salon Laika veya Büyülü Rüzgar standlarından alabilirsiniz.

Onsiparislerin hediyelerden dolayı salı Çarşamba kargolanacaktir.

2. Cilt Ocak Şubat arasi

tommikser

Jedmau

hennessy

Şu an kitabı aldım kapak çok güzel olmuş eliize kolunuıza sağlık okuyunca yorumumuzu yaparız.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

Kitap nasılmış diye bakmak için açmıştım sadece şimdi ise bitti :) Çizimler için bugüne kadar gördüğüm en enteresan çizimlerden biri diye bilirim değişik ilginç ve az rastladığım karakter çizimleri idi renklendirmeler sahneleri anlatışları gerçekten bir çizgi roman havasında idi beğendim.Bölüm girişlerindeki çizimler hikaye başları çok hoşuma gitmekle birlikte iki yerdeki sahne girişi çok hoşuma gitti birincisi 5 numaralı kardeşi almaya gelen iki rabotu temizledikten sonra kadınla konuşmaya gelen komiserin geldiği sahnedeki arka plan detayına hayran kaldım.İkincisi ise Beyaz kemanlı ölüm orkestrasının baş kemancısı Vayna'nın şemşiye akedemisinin kapısını çaldığı sahne sanki bir film karesi gibi çizilmiş patlama sahnesi ve ayrıca ölürken ki derinlik çok hoşuma gitti. Karakterler alıştığımız kahramanlar değil garip gurup çizilmiş ama derinlik verilmiş karakterler ben 5.numaraya ve ölen şempaze'ye hayran kaldım.Sanırım şemşiye akedemisinin toplanışını izledik.Ben beğendim teşekkürler Ertan bey sizden ricam ne olur gerisini getirin................

drfuhrer

forumu hızlı hızlı inceledim.atlamış ta olabilirim ama yine de sorayım:umbrella academy kaç ciltten oluşuyor arkadaşlar?

emre ozdamarlar

darkwood

Kapak ve çizimler fena değil. Biraz daha itkilenirsem satın almayı da düşünebilirim.  8)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: darkwood - 14 Kasım, 2011, 01:04:54
Kapak ve çizimler fena değil. Biraz daha itkilenirsem satın almayı da düşünebilirim.  8)

Al abi gerçekten değişik bir konusu var hoşuna gidecek ben itkileyim seni :)

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Kasım, 2011, 14:38:39
Şu an kitabı aldım kapak çok güzel olmuş eliize kolunuıza sağlık okuyunca yorumumuzu yaparız.....

Bu arada indirimsiz fiyatı nedir acaba?

Jedmau

Teşekkürler yorumlar için :)

Fiyat 25 tl indirimsiz halı , 184 sayfa , bu zamana kadar bastığımız en kalın yayın oldu