The Umbrella Academy (Şemsiye Akademisi) - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 24 Aralık, 2009, 17:33:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: Jedmau - 06 Ekim, 2011, 12:48:59
ayın 20 si gibi dagıtıma baslıyoruz :)

Ertan merhaba, dağıtıma başladınız mı ?

pizagor

Ekim'in 20'si de geçti, Şemsiye Akademisi'nden henüz haber yok!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

rumar80

Olumsuzluk demiyelim de umutsuzluk diyelim..... :'(

ErenKoyunoglu

Sabır arkadaşlar sabır :) Ben de merakla bekliyorum Umbrella Academy'yi

emre ozdamarlar

Siz 1. cildi bekleyedurun, ben yine kutuphane sagolsun 2. cildi de okudum :)

Ilkine göre daha guzel bence, ilk ciltte biraz daha karakterlere giris, kim kimdir vs gibi konular islenirken, 2. ciltte hali hazirda tanidigimiz karakterlerle guzel bir hikaye anlatilmis.

2. cildin ismi Dallas, zamaninda Kennedy'nin suikaste kurban gittigi sehir, hikayenin konusu da bu olayla iliskili.

gamlıbaykuş

Ben Şemsiye Akademisini merakla bekliyordum ama ne yalan söyleyeyim ha çıktı ha çıkacak derken soğudum, 1. sayı yayınlanacak daha sonra 2. sayı taa ne zaman çıkar kim bilir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pukay

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 03 Kasım, 2011, 10:23:00
Ben Şemsiye Akademisini merakla bekliyordum ama ne yalan söyleyeyim ha çıktı ha çıkacak derken soğudum, 1. sayı yayınlanacak daha sonra 2. sayı taa ne zaman çıkar kim bilir...

aynen katılıyorum,tarih verildikten sonra jbc'den ses çıkmıyor bir türlü...

Jedmau

Şemsiye Akademisi : Kıyamet Senfonisi TUYAP 2011 Kitap Fuarın'da Satışa Çıkacak. Jedbang.com sitesinden ön sipariş vermiş müşterilerin kitapları Bayram ertesi kargolanmaya başlanacak.

Ailevi sağlık sorunları ile uğraşıyordum kusura bakmayın. 2. Cilt Ocak ayı sonunda çıkıyor arkadaşlar. Tekrar gecikme için özür dilerim. Üstüne birde bandrol sorunu yaşadık. Inanın beklediğimize fazlası ile değecek. Tekrar kusura bakmayın.

Saygılar
Ertan

alan ford

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 03 Kasım, 2011, 00:40:14
Siz 1. cildi bekleyedurun, ben yine kutuphane sagolsun 2. cildi de okudum :)

Ilkine göre daha guzel bence, ilk ciltte biraz daha karakterlere giris, kim kimdir vs gibi konular islenirken, 2. ciltte hali hazirda tanidigimiz karakterlerle guzel bir hikaye anlatilmis.

2. cildin ismi Dallas, zamaninda Kennedy'nin suikaste kurban gittigi sehir, hikayenin konusu da bu olayla iliskili.

Beklemek dert değil de şu kütüphaneden çizgi roman okumak gerçekten kıskandırıyor.  En son Edirne İl Halk kütüphanesine sorduğumda görevli yüzüme cins cins bakıp , çocuk kitapları bölümüne yönlendirmişti  >:(
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Ertan abi çok sağol geçmiş olsun diyelim.Herşeyin başı sağlık.

darkwood

Hikayeyi biraz X men tarzına benzettim. fakat bana ilgi çekici geldi, fuardan bu kitapları satın almayı düşünüyorum. Yalnız tek sorun fiyatların YTL oluşu  ;D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Jedmau