Preacher-Vaiz- İthaki Yayınları

Başlatan dean, 30 Ekim, 2017, 16:55:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

6, 7, 8 ve 9.ciltleri de bu hızla yayınlarlar inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

KenParker

Vaay! Bu hızla gidiyorsa alınır o zaman

Mrtekin

Şikayetçi değilim ama kaç sene yayınlamayıp da, 30 günde 5 cilt yayınlamak nasıl bir mantıktır ya?

Hayır şimdiye kadar nerdeydiniz diye insanın sorası geliyor...

DC'ye birisi şikayet mi etti ne yaptı????
They drew first blood...

Kauss

Bugün penguen kitapevindeydim. Bir ara elim gitti ama almadım. İthakinin ipiyle kuyuya inmem. Hepsini bassınlar öyle alırım.

dayıcomics

Alıntı yapılan: Mrtekin - 02 Şubat, 2020, 08:56:06
Şikayetçi değilim ama kaç sene yayınlamayıp da, 30 günde 5 cilt yayınlamak nasıl bir mantıktır ya?

Hayır şimdiye kadar nerdeydiniz diye insanın sorası geliyor...

DC'ye birisi şikayet mi etti ne yaptı????

Sanıyorum telifleri bitecek. Vaiz'in dizisi sayesinde iyi satış yaparım diye umdu ithaki ama işler istediği gibi gitmeyince başka işlere yöneldi diye düşünüyorum. Aldığı kitapların teliflerinin bitme süresi yaklaşınca hepsinin basayım bari diye hızlandırdılar seriyi.

Nightrain

Kalan son 3 cilt Mart ayında çıkarsa toplu alacağım. İthaki setlere genelde %50 indirim yapıyor zaman zaman.

dayıcomics

Alıntı yapılan: Nightrain - 02 Şubat, 2020, 22:31:28
Kalan son 3 cilt Mart ayında çıkarsa toplu alacağım. İthaki setlere genelde %50 indirim yapıyor zaman zaman.

İthakinin N11'de olan sayfasına da göz at derim Nightrain. Kendi sitesinde yapmadığı indirimi yapabiliyor.

Nightrain

Aynen. N11 ve İlknokta.com'u takibe aldım. Sürekli bakıyorum.

Nightrain

Son 3 cildin kapaklarını yayınladıklarına göre, Mart ayında bu iş biter.

dean

"Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli."

– Kevin Smith

"Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey."

– Washington Post

"Tür içerisinde yazılmış en iyi eser."

– Guardian

Vaiz efsanesinin beşinci cildinde Jesse, çılgın kız arkadaşı Tulip ve İrlandali alkolik dostları Cassidy, Kâse'nin kuvvetlerinden yakalarını sıyırmak için güneye doğru yol alacaklardı. Fakat biraz kafa dinlemeyi planladıkları bu sürede Jesse, ondan babasının intikamını almak için yollara düşen Götsurat'la yüzleşmek zorunda kalacaktı. Tulip ise Cassidy'nin daha önce hiç görmediği bir yanıyla karşılaşacaktı.

Bonus olarak, bu ciltteki Cassidy: Kan ve Viski adlı bölümde Cassidy'nin bir vampir dostuyla yaşadığı ilk ve tek maceraya tanık olacaksınız.

Sayfa Sayısı: 232
  Etiket Fiyatı: 42 TL

dayıcomics

Toplu almak gerekli bu çizgi romanları. Sandmanda böyle yaptım, memnunum. :)

Harun Ça

Attım sepete %50 indirimi bekliyorum.  ;D

ferzan

Ben 4. cildin spin-off sayıları barındırdığını atlamışım. Cildi incelerken önce şaşırdım, bir an için Preacher kapağı altına Sandman falan basılmış sandım Steve Dillon çizgilerini göremeyince. Künyeye bakınca ve hem buradan, hem de 9 ciltlik edisyonun orijinal yayın sırasından kontrol edince jeton düştü.

Zannediyordum ki 66 sayı bu 9 cilde yayılacak, spin-off 'lar da ayrı bir (ya da iki) ciltte toplanacak falan. Meğer bu edisyonda uygun görünen yerlere bu özel sayılar başarıyla yedirilmiş ana vatanında da. 4. cildin tamamı bu özel sayıların hemen hemen yarısından oluşuyor. 5. ciltten itibaren hikaye kaldığı yerden devam ederken aralara da kalan birkaç özel sayı serpiştirilmiş olacak muhtemelen. Kısacası bu 9 ciltlik seri tam bir külliyat olacak ve Preacher namına ne üretilmişse münasip bir sıralamayla hepsi dahil edilmiş olacak.

Kalan ciltlerin de bahara kadar tamamlanması dileğiyle. Artık şu yaz tatilinde elimizde bitmiş bir Preacher ve Sandman külliyatı olsun da ağız tadıyla ve orijinal ebada doya doya baştan sona okuyalım.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Nightrain

5 ön siparişe açıldı, 6 ise bu ayın sonunda çıkacak. Kalan 3 cildin kapağını geçen Instagram hesaplarında paylaşmışlardı. Mart ayında tamamlanacağını düşünüyorum.