Preacher-Vaiz- İthaki Yayınları

Başlatan dean, 30 Ekim, 2017, 16:55:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dayıcomics

şimdi kaldı ilknokta %50 indirimini beklemek  ;D

memospinoz

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 25 Şubat, 2020, 18:06:04
şimdi kaldı ilknokta %50 indirimini beklemek  ;D

Veya babil ya da kidega.  ;D

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Şubat, 2020, 09:39:20

Bir şey soracağım. GeekMahal'deki ve KayıpRıhtım'daki estranged sen misin?  ;D

Nightrain

Alıntı yapılan: memospinoz - 25 Şubat, 2020, 18:28:31
Bir şey soracağım. GeekMahal'deki ve KayıpRıhtım'daki estranged sen misin?  ;D

Şşşş! Çaktırma. ::)

kalidor

Eh 2 GnR parçası, yakalamak zor değil  ::)
Crom! Ölüleri Say...

attakkann1

bir ara ilk cilt çok ucuza satılmıştı devamı gelmeyecek gibi durunca  almamıştım pişman oldum şimdi.

Nightrain

darkwood

Alıntı yapılan: memospinoz - 25 Şubat, 2020, 18:27:15
Veya babil ya da kidega.  ;D

Babil'in sitesine uzun zamandır girilmiyor, son zamanlarda giren var mı?
Darkwood Sakinleri..

memospinoz

Alıntı yapılan: darkwood - 28 Şubat, 2020, 00:11:13
Babil'in sitesine uzun zamandır girilmiyor, son zamanlarda giren var mı?

Daha birkaç saat önce girdim.

darkwood

Alıntı yapılan: memospinoz - 28 Şubat, 2020, 00:17:26
Daha birkaç saat önce girdim.

Explorer den tekrar denedim siteye girilmiyor, ama mozilladan denedim siteye girdi.  ???
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Babil arada bir cortluyor. Senelerdir aynı. Bi düzeltemediler.

Nightrain

"Garth Ennis, VAİZ'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli."

– Kevin Smith

Yüce Tanrı cenneti bırakıp gitmişti. Yaratılış'la birleşen Vaiz Jesse Custer, onun manyak sevgilisi Tulip ve alkolik vampir Cassidy, Tanrı'nın peşine düşmüştü fakat onu bulmak, haliyle, çok zordu.

Jesse, onun izini sürmek için kendi kafasının içine girip içindeki varlıkla baş başa bir konuşma yapmak zorunda kalacaktı. Arizona'nın engin gökyüzü altında aldığı halüsinatif madde ise zihnine yapacağı yolculuk için idealdi.

Kâse'nin yeni efendisi olan Herr Star ise Jesse'yi Anıt Vadisi'nde bekleyen tehlikelerden biriydi. Yaklaşan kıyamette dünyayı yönetmek için Amerikan ordusunun silahlı kuvvetleriyle birlikte Jesse'yi sahip olduğu güç için kendi boyunduruğu altına almak isteyen Herr Star tüm gücüyle saldıracaktı; ELİNDEKİ NÜKLEER FÜZELER DAHİL.

Fiyat: 44 TL
Sayfa Sayısı 240

Nightrain

"Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli."

– Kevin Smith

VAİZ'in altıncı ve en sansasyonel ciltlerinden biri olan GÜNEŞTE SAVAŞ'ta vuku bulan korkunç olaylar yüzünden Jesse dostlarından ayrı düşerek kendi yoluna gidecekti. Teksas'taki Salvation adlı kasabaya şerif olarak atanan Jesse orayı âdeta parmağında oynatan, çizgi roman tarihinin en acayip kötü adamlarından biri Odin Quincannon'a karşı mücadeleye girişecekti.

Jesse'nin ayrıca geçmişinden çok önemli bir isimle karşılaştığı KURTULUŞ'ta, içinde yarı melek yarı şeytan barındıran inançsız vaizin kişisel yolculuğuna yakından bakma fırsatı bulacaksınız.

Fiyat: 45 TL
Sayfa Sayısı: 256

aytackurt

Vaiz'in baskıları çok kötü. Kapak yan yazılarında, hizalarında kaymalar var. Babil'den almıştım, hepsi hasarlı çıktı iade ettim, sonra İlknokta'dan sipariş verdim, bu sefer de baskı hataları.