Preacher-Vaiz- İthaki Yayınları

Başlatan dean, 30 Ekim, 2017, 16:55:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

Eğer kalan ciltleri de çıkarırlarsa Nisandaki İzmir fuarından tüm seriyi alacağım.
They drew first blood...

Nightrain

İlk cildin sırtında Vertigo yazıyor, sonrakilerde ise DC Black Label. 1 ve 2.cildin arasında 2 sene gibi uzun bir zaman var. DC o ara yan markası olan Vertigo'yu kapattı ve Vertigo adı altında çıkan çizgi romanlara DC Black Label etiketi bastı. Aynı sorunlar Sandman'lerde de var maalesef.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

"Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli."
-Kevin Smith

Vaiz'in altıncı ve en sansasyonel ciltlerinden biri olan Güneşte Savaş'ta vuku bulan korkunç olaylar yüzünden Jesse dostlarından ayrı düşerek kendi yoluna gidecekti. Teksas'taki Salvation adlı kasabaya şerif olarak atanan Jesse orayı adeta parmağında oynatan, çizgi roman tarihinin en acayip kötü adamlarından biri Odin Quincannon'a karşı mücadeleye girişecekti. Jesse'nin ayrıca geçmişinden çok önemli bir isimle karşılaştığı Kurtuluş'ta, içinde yarı melek yarı şeytan barındıran inançsız vaizin kişisel yolculuğuna yakından bakma fırsatı bulacaksınız.

256 sayfa

SeSSe

Tüm seri bittikten sonra güzel okunur 🙂

sulkesen

daha önce elimde orijinal Amerikan baskısıda vardı galiba 9 ciltdi.çok iyi bir seri hikayeler çok sert kürürlü argo ama çok iyi İnşallah son iki cildi de çabuk basarlar

RownikaL

Hadi gözümüz aydın, sevinçten yerimden öyle bir fırladım ki nerdeyse kafamı tavana çarpıcaktım ;D

Kauss

İthakiden gol haberi var  ;D
Daha gece düşünüyordum, seri tamamlasada okumaya başlasam diye. Kaldı 1  :D

dean

Vaiz'in sondan bir önceki cildinde Jesse Custer, Tanrı'yı bulmak ve yaptıklarının hesabını sormak için yeniden yolculuğa çıkıyor. Fakat bu yolculuğa çıkmadan önce Jesse kız arkadaşı Tulip'i yeniden bulmak niyetinde. Aynı zamanda, kendisinin ölü olduğunu düşündükleri zaman zarfında eski dostu ve yeni düşmanı olacak Cassidy'nin Tulip'e yaptıkları yüzünden Jesse ondan intikam almak istiyor.

Cehennem Kapıda ayrıca Jesse ve Tulip'in tanışma hikâyelerini ve Tulip'in silah kullanmadaki yeteneğini nasıl kazandığını ve geçmişini de ayrıntılarıyla anlatıyor

Sayfa Sayısı: 248
  Etiket Fiyatı: 45 TL

darkwood

İthaki Vaizlere tam gaz devam ediyor, final sayısına kadar geldik, umarım bunu da hemen basarlar.
Seriyi okumaya devam.  ;)
Darkwood Sakinleri..

RownikaL

Alıntı yapılan: darkwood - 10 Nisan, 2020, 02:58:20
İthaki Vaizlere tam gaz devam ediyor, final sayısına kadar geldik, umarım bunu da hemen basarlar.
Seriyi okumaya devam.  ;)

Alıntı yapılan: Kauss - 09 Nisan, 2020, 11:28:50
İthakiden gol haberi var  ;D
Daha gece düşünüyordum, seri tamamlasada okumaya başlasam diye. Kaldı 1  :D

"Son cildi matbaya gönderiyoruz" denmiş
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

dayıcomics

şimdi kaldı ilknokta %50 indirimi  ;D

Bloodslince

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 11 Nisan, 2020, 20:00:05
şimdi kaldı ilknokta %50 indirimi  ;D

Adam ölücülükte sınır tanımıyor hahahaha  ;D ;D ;D
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

dayıcomics

Alıntı yapılan: Bloodslince - 12 Nisan, 2020, 16:35:59
Adam ölücülükte sınır tanımıyor hahahaha  ;D ;D ;D
Onlarda sürekli %50 indirim yapmasınlar  ;D

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Bloodslince

Hahahah geldi, al sana %50 yarın bitiyor, acele et.  ;D

Ay Polisi'ni de kesinlikle al, okumaya kıyamazsın, o kadar şirince bir şey.  8)
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]