Preacher-Vaiz- İthaki Yayınları

Başlatan dean, 30 Ekim, 2017, 16:55:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

Bunu kaçırdık başka%50ye artık😁

frodo

Son cilt matbaa yolcusu. İleride set olarak tamamlarım.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Mrtekin

https://www.babil.com/vaiz-9-alamo-kitabi-garth-ennis

Ön siparişe çıkmış. Böylelikle; seri tamamlanmış oldu.

İthaki'nin bu iştahını kaybetmemesini diliyoruz.
They drew first blood...

memospinoz

Her Hikâyenin bir Sonu Vardır...

Rahip Jesse Custer, yıllar önce bir kilisenin küllerinde başlayan, Tanrı'yı bulmak ve yaptıklarının hesabını sormak için atıldığı kan, ihanet ve ölüm dolu sıradışı yolculuğuna son vermek için, Katillerin Azizi'yle kurduğu ittifakın gücünü arkasına alarak Alamo'ya dönüyor...

Ve efsanevi VAİZ serisi, tahmin edilemeyecek bir şekilde son buluyor.

224 Sayfa

ilker

İthaki yayınları bugün kitapyurdu sitesinde %50 indirimde

mavibeyefendi

Editör arkadaşımdan öğrendiğim üzere, ay sonu tüm 9 cildi kapsayan özel kutu çıkacak İthaki'den. 9 cildi bu kutuyla birlikte almayı planlıyorum.

worldman

Bizde tüm ciltler var. Kutu ayrı satılırsa çok iyi olur.

naturlich

Yani ciltleri olanları da düşünmek lazım. Kutunun ayrı satılması çok doğru karar.

KenParker

AU4

Kutu ayrıca satılırsa çok iyi olur. Tek tek alanlarda faydalansınlar.

Nomad

Kitabı, kutusu, varyantı, ayracı, yayınevi, baskı yılı, kapağı, CGC notu vs vs.
Bu forum istisna ama artık kitabın içeriği konuşulmaz oldu birçok mecrada
Hep Amariga nın oyunu bunlar.
"Bu elimde gördüğünüz şey kitap değil, bilmem kaç yıl sonra 1 milyon dolar edecek bir koleksiyon objesidir" argümanıyla pazarlayarak fetişe çevirdiler işi.

Ha kutu olayı güzel tabi.
Şeklimiz olsun.
Makul fiyat olursa ben de alıcıyım.

darbove

Alıntı yapılan: Nomad - 19 Haziran, 2020, 11:56:16
Kitabı, kutusu, varyantı, ayracı, yayınevi, baskı yılı, kapağı, CGC notu vs vs.
Bu forum istisna ama artık kitabın içeriği konuşulmaz oldu birçok mecrada
Hep Amariga nın oyunu bunlar.
"Bu elimde gördüğünüz şey kitap değil, bilmem kaç yıl sonra 1 milyon dolar edecek bir koleksiyon objesidir" argümanıyla pazarlayarak fetişe çevirdiler işi.

Ha kutu olayı güzel tabi.
Şeklimiz olsun.
Makul fiyat olursa ben de alıcıyım.
Aynen abi fetişistlerin işi bunlar.  ;D ;D ;D Ben de varyanttır şudur budur olayını seviyor olsam da bazen daraltıyor insanı. İlk önce varyantlı şekilde normal basılıyor bu okey, sonra gidip sert kapak basıp sert kapağın varyantını da basıyorlar ve işin suyu çıkıyor bu sefer. vaizin 1.cildi 2.baskı yapacak sırt kısımları bu sefer full dc black labelli olacak.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

darkwood

Vazi'in İlk sayılarına çaktırmadan bu ara zamda yapmışlar, bilginiz olsun.
Darkwood Sakinleri..

frodo

Diziyi bitirmiş biri olarak anladım ki dizisi çizgi romanın yanında hiçbir şey. O kadar iyi bir eser ki ne yazacağımı bilmiyorum. Dizinin aksine son cildi bitirdiğimde hem sevindim hem üzgün hissettim.
Dizinin aksine,karakterlerin iç dünyalarına fazlası ile girdik,aldıkları kararlar ile hem küfür ettik,mutlu olduk,şaşırdık. Kısacası ben fazlası ile kendimi kaptırdım.
Bunun gibi tam seri okuduğum başka eserlerde var ama sanırım en iyisi bu olabilir.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

SeSSe