Batman/Flash: Rozet - JBC Yayıncılık

Başlatan Nightrain, 28 Mart, 2019, 10:46:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

DC REBIRTH'TE DÖNÜM NOKTASI NİTELİĞİNDE YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR!

Görünmeyen bir güç dünyamızı manipüle ediyordu. Ardında bıraktığı tek ipucu tuhaf, kan lekeli sarı bir
rozet. Rozet nereden geldi? Onu buraya kim bıraktı?

Rozet yalnızca bizim dünyamızdaki değil, tüm dünyalardaki en önemli nesne olabilir-- bu yüzden Reverse-Flash, ona sahip olabilmek için gözünü bile kırpmadan cinayet işlemeye hazır!

Batman / Flash Rozet: Özel Edisyon, Hem Batman Rebirth 3 hem de Flash Rebirth 3 ciltlerinin devamı olan 4. ciltlerden önce okunmalıdır.

Fiyatı: 35 TL /75 TL
Sayfa Sayısı: 112

Normal kapaklar:

Özel Basım:

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İdrava

Kalmadı kalmadı bitti :) her iki hardcoverı aldım... açılmadan duruyor. Teşekkürler Ertan reis...

Jedmau

Nightrain

Özel edisyonlar Çarşamba günü elime ulaştı. Jelatinlerini açmaya kıyamıyorum. :D Onlar bana, ben onlara bakıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

noir

haziran00

Alıntı yapılan: noir - 31 Mart, 2019, 11:41:11
Ben hala açmadım jelatinlerini  ;D

Bende açmadım, zaten açmalık değil saklamalık  ;D normal baskıdan okumakta fayda var, çok güzel iş olmuş  ;D

Mrtekin

Özel basımın jelatinlerini açtım, rozetini çıkardım, yerine yerleştirdim ve de okudum.:-)

Özellikle çizgilerini çok beğendim. Her ne kadar 7. fasikülde bıraksam da, Doomsday Clock için iyi bir ara geçiş olmuş.

Bu arada, Doomsday Clock'un telifini alan bir çr yayımcımız oldu mu acaba?
They drew first blood...

hanac

Okudum ve beğendim.

Hikayenin öncesini bilmediğim için biraz kopuk oldu ama fazla sıkıntı yaratmadı.

darkwood

Bende jelatinini açmaya kıyamadım, softunu alıp ayrıca okuyacağım sanırım.
Darkwood Sakinleri..

Agamotto

Ne zamandır almamalıyım çok pahalı almamalıyım desemde bugün Arkabahçe'de özel edisyon Batman'in tükenmediğini görünce dayanamadım aldım. :) Gerçekten çok güzel bir baskı olmuş.