Bilka Örümcek Adam'da Dolgu Maceralar

Başlatan BlackBishop, 12 Haziran, 2018, 17:33:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BlackBishop

Bilka'daki Dolgu Seriler;

1- Süperman (Dolgular içinde Marvel olmayan tek yayın.)
İlk dolgu macerası Albüm 001

2- Denizaltı Prensi Namor (Submariner the Namor)
İlk dolgu macerası Albüm 016

3- Indiana Jones (Süper Kahraman Evreninden bağımsız bir Marvel yayınıydı.)
İlk dolgu macerası Albüm 034

4- Hulk
İlk dolgu macerası Albüm 058

5- Maskeli Kadın (Spider-Woman)
İlk dolgu macerası Albüm 073

6- Ka-Zar
İlk dolgu macerası Albüm 096

7- Süper İkili (Power-Man & Iron Fist
İlk dolgu macerası Albüm 133

Bilka'daki Örümcek Adam Serileri

Marvel Team-Up v1
İlk macerası Albüm 001'de Kara Panter'i vurdular.

Peter Parker, Spectacular Spider-Man (Serinin adı Sonradan Spectacular Spider-Man olarak kısaltıldı)
İlk macerası Albüm 001'de Keskin Kılıç.

Amazing Spider-Man
İlk macerası Albüm 002'de Kara Kedinin Sırrı

Web of Spider-Man
İlk macerası Albüm 071'de Neden Beni Kurtardı?

What If v1, v2
İlk macerası Albüm 032'de Tek Başıma Savaşağım

Bilka'da Yayınlanan Seri Dışı Maceralar;

Giant-Size Spider-Man 04 - Ölüm Tohumları

Silver Surfer 014 - Kimse Beni Anlamıyor

Questprobe 02 - Uzaydan Gelen Güç

Spider-Man vs WOLVERINE 01 - Gel Dostum

Spider-Man & Power Pack (Çocuk İstismarına Karşı Mini Macera) Sırlar

Spider-Man (Çocuk istismarına karşılık 2 bölümlü Özel Sayı) - 1-Kimin Umurunda, 2-Beni Sevmiyorlar

kharon

Bu liste cok iyi olmus, ben bir de mustakil Demir Adam macerasi okudugumu hatirliyorum ama yaniliyor olabilirim; kontrol etmem lazim.

BlackBishop

Alıntı yapılan: kharon - 12 Haziran, 2018, 19:15:51
Bu liste cok iyi olmus, ben bir de mustakil Demir Adam macerasi okudugumu hatirliyorum ama yaniliyor olabilirim; kontrol etmem lazim.

Sanırım Albüm 102'deki Demir Adam başlıklı maceradan bahsediyorsunuz. O macera Demir Adam ağırlıklı olsa da Örümcek Adam Yıllık'larından birinde yayınlandı.

Fakat arada yayınlanan ana seri dışı maceralar da var. Onları da konuya ekleyeceğim.

rumar80

Liste için elinize sağlık. Yalnız Power Man ve Iron Fist'in Hulk ve Machine Man ile olduğu macera yanlış hatırlamıyorsam Marvel Team Up yıllıklarından.

BlackBishop

Alıntı yapılan: rumar80 - 13 Haziran, 2018, 10:01:57
Liste için elinize sağlık. Yalnız Power Man ve Iron Fist'in Hulk ve Machine Man ile olduğu macera yanlış hatırlamıyorsam Marvel Team Up yıllıklarından.

Sizin bahsettiğiniz macera Marvel Team Up Yıllık 3. Bu macera Albüm 060 ve 061'de yayınlandı.

Fakat ben listede Albüm 133 yazdım. Burada Power Man ve Iron Fist'in Hammerhead'e karşı olan bir macerası var. Bu maceranın orijinal yayınınıda verebilirim. Power Man and Iron Fist v1 092. Hatta kapak resmini;

kharon

Alıntı yapılan: BlackBishop - 12 Haziran, 2018, 20:58:45
Sanırım Albüm 102'deki Demir Adam başlıklı maceradan bahsediyorsunuz. O macera Demir Adam ağırlıklı olsa da Örümcek Adam Yıllık'larından birinde yayınlandı.

Fakat arada yayınlanan ana seri dışı maceralar da var. Onları da konuya ekleyeceğim.

Evet bu olabilir o zaman. Liste genislemis, daha da guzel olmus , elinize saglik

rumar80

Alıntı yapılan: BlackBishop - 13 Haziran, 2018, 11:06:21
Sizin bahsettiğiniz macera Marvel Team Up Yıllık 3. Bu macera Albüm 060 ve 061'de yayınlandı.

Fakat ben listede Albüm 133 yazdım. Burada Power Man ve Iron Fist'in Hammerhead'e karşı olan bir macerası var. Bu maceranın orijinal yayınınıda verebilirim. Power Man and Iron Fist v1 092. Hatta kapak resmini;

Tamam çok teşekkür ederim.