Wasteland - Çorak Topraklar / Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 08:48:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: pukay - 06 Mart, 2011, 19:20:38
Diğer ciltten haber var mı acaba ? Sonuçta böyle alternatif hikayelerde lazım türkçeye çevrilmesi gereken.

Çok haklısın ama yeni bir haber yok.

pukay

yayınlanmazsa yazık olur diyeceğim,zaten bu yarıda kesilecek endişe yüzünden cilt almaktan korkar oldum.

Huma

kalidor

Hoz devri kapandığına göre Çorak Topraklar da Türkiye'de yayınlanmış tek sayılık çizgiromanlar kervanına katılmış oluyor. İşin iyi tarafı birkaç sayı sonra hikaye oldukça ilginç bir hal alacağa benziyordu. En azından heyecanlı yerinde bitmedi :)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: pukay - 10 Eylül, 2011, 02:57:09
wasteland serisi devam etmiyecekmi?

Wasteland ile ilgili hiç umudumuz yok.

Halbuki sen ne güzel bir seri olabilirdin be Çorak Topraklar.  :)

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 11 Eylül, 2011, 18:45:51
Alıntı yapılan: pukay - 10 Eylül, 2011, 02:57:09
wasteland serisi devam etmiyecekmi?

Wasteland ile ilgili hiç umudumuz yok.

Halbuki sen ne güzel bir seri olabilirdin be Çorak Topraklar.  :)

İlke'den bu konuda da bir açıklama bekliyoruz!!!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Ekim, 2011, 09:54:35
İlke'den bu konuda da bir açıklama bekliyoruz!!!

HOZ kesin olarak devam etmeyecek.

Marmara Çizgi bu seriyi devam ettirir mi diye İlke'ye sormak lazım.

darkwood

Marmara Çizginin normal yayınları içinde geçerli düzensiz yayın periodu mevcut.
Hali hazırda çizgiroman severlerin beklediği, Red Sonfa, Conan Kimmerya, Bone gibi çizgiromanların uzun zamandır yayınlanmadığınıda düşünürsek, bu şekilde Wasteland ile çıkan yazılar bana hayali gibi geliyor.  ???
Darkwood Sakinleri..

pizagor

İşte İlke'den beklenen açıklama!

Alıntı yapılan: ilke - 11 Ekim, 2011, 16:29:07
Benim içimde kalan Wasteland'im var. Hoz'dayken marvel renkler ve örümcek adam vardı. Alnımın akıyla Marmara'ya aldım hepsini, mutluyum gururluyum :)

Marmara'da işler yoluna girince zarar etme pahasına da olsa Wasteland'e devam etmek istiyorum. Ben hikayeye o kadar ısınmıştım ki zaten bi gaz ilk 3 cildi çevirmiştim. Kafamda şöyle bir durum var, biraz da Türk okurunun alışkanlıklarını göz önüne alarak serinin boyunu küçültüp 3 cilt birden basabilirim. Siyah beyaz, en kalite saman kağıda. belki o zaman insanların daha çok ilgisini çeker. Çünkü artık dağıtımdan mıdır, çizimden midir, konudan mıdır bilmiyorum ama o kitap neredeyse hiç satmadı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Gambit

Ilke ne yalan soyleyeyim benim hic ama hic ilgimi cekemedi o cizgi roman. Alip bakip biraktim rafa.

Belki cizgi roman secimini biraz piyasa arastirmasi yaparak yapmak gerekir ? bilemiyorum, Turkiye de zor is yayincilik

HacıGeraltEmmi

Sevgili İlke; umarım Marmara'da işler ve yayınlar rayına oturur. Okuyucu olarak ilk tercihim; belli bir aşamaya getirmiş olduğunuz yayınların (Yürüyen Ölüler, Conan, Conan Kimmerya, Red Sonja, Bone, Spiderman, X-men) düzgün periyotlarla çıkarmanızdır. Yayın adedi çoğalınca ister istemez periyotlarda şaşmalar oluyor.

Wasteland devam ettirilmesini en çok istediğim serilerden biri olduğu halde, bu yayınlardan sonrasına saklanmasını isterim. Kalın cilt halinde düşünmenizde isabet olmuş. Yürüyen ölüler formatı da bence Wasteland için uygun olur. Diğer düşüncelerinle birlikte, bu hayalini de gerçekleştirebilmeni dilerim.

gökmen

pearl jam

Wasteland'i bugüne kadar almayaşımın tek nedeni en başından beri devamının gelemeyeceğini tahmin etmiş olmamdı. Ama şimdi 3 cilt bir arada basılırsa kesinlikle alırım, devamı gelmezse de sağlık olsun derim. Çünkü yayıncısının serinin devamı için elinden geleni yaptığını biliyor olucam.

pukay

ben şimdiden wasteland için bekleme moduna girdim :D

rumar80

Beklemek güzel, ama İlke'nin planı bu. Uygulamanın zamanı belirsiz. Hemen heyecanlanmayalım.