The Marvels (2023) - Phase 5/3 - Toplamda 33.Film

Başlatan dean, 05 Mart, 2019, 02:43:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Captain Marvel filmine artık çok az kaldı. Bilet satışlarından ve genel sektörün reflekslerinden gördüğümüz kadarıyla güzel para kazanacak. İkinci filmin geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Zaten ufaktan ikinci film konuşulmaya başlanıyor. Tabi ki şu an MCU hiç olmadığı kadar sessiz. Zira Avengers: Endgame çıkana kadar her şey bilinçli bir karanlığa gömüldü. Çizgi romanlar ve MCU'nun gidişatını göz önüne alırsak bazı tahminler yapabiliriz. Ama onu sonraya bırakacağım. Şimdilik başlığı açalım. Haberler geldikçe altını doldururuz.

dean

Kevin Feige, Captain Marvel'dan da bahsetti ama bu panelde film kendisine yer bulamadı.

dean

Brie Larson ikinci filmin ne zaman geleceğini kendisininde bilmediğini belirtti. Şu an için Brie Larson'ın Carol olması dışında ikinci film ile ilgili hiçbir şey bilmiyoruz. Önceki filmin yönetmenleri Anna Boden ve Ryan Fleck'in dönüp, dönmeyeceği bile belirli değil. Şahsen dönmelerini de istemiyorum. Ama genel olarak baktığımızda MCU Spider-Man dışında bu ara filmlerine dört yıllık boşluklar koyuyor. İkinci Captain Marvel filmi 2022 sonu ya da 2023'ün ilk aylarında gelebilir.

dean

Captain Marvel iki resmi olarak hazırlıklara başladı. En önemli ve en güzel haber Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin ikinci film için dönmeyecek olması. Marvel yeni film için yepyeni bir yönetmen arayacak. Kadın bir yönetmen olması bekleniyor. İkinci önemli haber ise filmin bu sefer günümüzde geçecek olması. Bunun dışında ikinci filmin senaryosu WandaVision'ın da senaryosunu yazan Megan McDonnell'ın kaleminden çıkacak.

Thor: The Dark World'ün yönetmeni Alan Taylor ile birlikte Boden ve Fleck ikilisini MCU'nun en zayıf yönetmenleri olarak görüyorum. Filmden ayrılmaların inanılmaz sevindim. İkinci filme karşı olan beklentim ciddi şekilde arttı bu haberle. Filmin günümüzde geçecek olması da ayrı güzel oldu. Evren olmanın avantajlarını bu kararla çok daha fazla kullanacaklardı.

Nomad

İlk film SJW tayfasına yanlayan, atarlı giderli, dominant feminazi teyze show olmuştu.
10 tl ye izlemiş, ona bile acımıştım.
İkinci filme para kaptırırsam pembe popolu ılık sjw olayım.
Bu tayfanın devasa film şirketlerini yönlendirip, zenci, lezzo, gay, feminazi karakterleri filme doldurun, iyi satarsınız, süper olursunuz, zaten günümüz şartları bunu gerektiriyor" dolduruşlarına karşı durabilecek bir yiğit yok mu şu Holywoood da.
Adamlar yerleşmiş danışman, pr vs koltuklarına.
Yakında sektörde erkek kalmayacak, yönetmeninden tut, aktöründen, dublorüne hepsi kadın/lezzo/gay veya yancıları olacak bu çakma amazonlar yüzünden.
Derdim aslına sadık kalınsın, iş hakedene verilsin. Pozitif veya negatif ayrımcılık istemiyorum para, rating veya terazisi kaymış sosyal adalet kavramınız için.
Az kaldı zenci gay Thor ve Odin görmemize.
Neyse konu saptı. İlki kötü filmdi.
Bunun da daha kötü olarak yapımcılara büyük para kaybettirmesini ve filmin yapımında emeği geçen tüm SJW tayfasının sektörden sürülmesini diler, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden bla bla bla...

Ps. Herhangi bir cinsle, cinsel yönelimle, ırkla sıkıntım yoktur.
Sorunum, "kadın doğuruyorsa erkek de doğursun, niye bu sıkıntıları sadece biz çekiyoruz / tanrı ezilenlerin yanındadır, zenciler ezilmiştir bu durumda tanrı da zencidir" diyecek kadar manyamış SJW tayfası iledir.

dean

Filmin vizyon tarihi 7 Temmuz 2022 olarak açıklandı.

dean

Yönetmen bulunmuş görünüyor. Little Woods filmi ile çıkış yakalayan ve yeni Candyman filminin yönetmeni Nia DaCosta ikinci filmin yönetmenlik koltuğuna oturacak isim olarak açıklandı.

Nightrain

Bununla birlikte, MCU'daki kadın yönetmen sayısı 3'e yükseldi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

dean

Ms. Marvel dizisi ile MCU'ya giriş yapacak olan Iman Vellani'nin canlandırdığı Kamala Khan filmin kadrosunda olacak.

İlk Captain Marvel filminde çocukluğunu, WandaVision dizisinde ise yetişkinliğini izlediğimiz Monica Rambeau'da Teyonah Parris'in suretinde filmin kadrosunda yer alacak.

dean

Film villain karakterini oynayacak oyuncuyu da buldu. Zawe Ashton filmin kadrosuna katıldı. Hangi karakteri canlandıracağı henüz açıklanmadı. Şahsen üç karakter aklıma geliyor. Bunlar Skrull kraliçesi Veranke, Karla Sofen ve Deathbird. Bakalım bu üçlüden biri mi olacak yoksa başka bir karakter mi.

dean

İkinci Captain Marvel filmin resmi ismi The Marvels olarak açıklandı.

dean

Brie Larson, The Marvels filminin çekimlerinin başladığını onayladı.

dean

Samuel L. Jackson, The Marvels'ın kadrosunda olacak. Carol ile Nick Fury arasındaki ilişki Captain Marvel filminin en iyi yanlarından biriydi. Hikaye anlamında aradan 30 yılın üzerinde zaman geçmişken, Nick kişilik olarak tamamen farklıyken ilişkilerinin devam edecek olması oldukça merak uyandırıcı.

dean

17 Şubat 2023 filmin yeni vizyon tarihi oldu.