Thor: Love and Thunder (2022) - Phase 4/6 - Toplamda 29.Film

Başlatan dean, 20 Temmuz, 2019, 13:52:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Russell Crowe filmin kadrosuna katıldı.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Ragnarok'ta olduğu gibi bu filmde de tiyatro sahnesi var. Sahte Thor, Loki ve Odin rollerine Luke Hemsworth, Matt Damon ve Sam Neill geri dönüyor. Bu filmde ek olarak sahte Hela olarak Melissa McCarthy geldi. O sahnenin çekimleri sızmıştı. Orada Russell Crowe yoktu. O yüzden umudum rolün cameo olmaması yönünde.

Bu arada geçen gün Thor: Love and Thunder filminin ekibi Rugby maçına gitmişti. Bir fotoğraf çekilmişti orada. Sahte roldeki oyuncuların hiçbiri yoktu ama ana kadro oradaydı. Russell Crowe'da oradaydı. Ek olarak Isla Fisher'da vardı. O yüzden Isla Fisher'ın da kadroda olabileceği beklentisi oldu. Bakalım ne çıkacak.

rumar80

Ne sakalı vardı o resimlerde Russel Crowe'un

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 29 Mart, 2021, 23:50:30
  Ne sakalı vardı o resimlerde Russel Crowe'un

O sakalı ve filmin ilham aldığı çizgi romanları düşünüyorum. King Thor geliyor aklıma.

Nightrain

teks55

dean

Christian Bale filmin çekimleri için Avustralya'da. Görüldüğü üzere saçlarını kazıtmış. Ben karakterin tamamen motion capture olmasını bekliyordum ama bu fotoğraf aklıma makyaj + CGI fikrini getirdi. Muhtemelen Voldemort gibi yapacaklar.

dean

Russell Crowe'un rolü belli oldu. Aktör Zeus'u oynadığını onayladı.

rumar80

Zeus derken....
   O zaman başka bir kapı açılmıyor mu? Olimpus tanrıları. Plüton, Hercules. Yoksa sadece Odin olmayınca danışmak amacıyla mı var? İlginç

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Nisan, 2021, 11:20:38
  Zeus derken....
   O zaman başka bir kapı açılmıyor mu? Olimpus tanrıları. Plüton, Hercules. Yoksa sadece Odin olmayınca danışmak amacıyla mı var? İlginç

Büyük ihtimalle Gorr çeşitli Tanrı pantheon'larına saldıracak. Yunan tanrıları da bunlardan biri olacak diye düşünüyorum. Zeus ölebilir hayatta kalan tek Hercules olur mesela. Hercules MCU'da devam edebilir yoluna. Ama Odin'in olmadığı Thor filminde Zeus gibi bir başka mitolojinin baş Tanrısının çıkacak olması iyi fikir. O ağırlığı dolduracaktır.

rumar80

Kesinlikle. Ama keşke bu gazla Yunan tanrıları da yavaş yavaş araya sıkışsa. Ama senin dediğin gibi çoktan öldürülmüş olabilirler.

dean

Christian Bale tarafından canlandırılan Gorr'a ait ilk set fotoğrafları.

Nightrain

Bu filme karşı inanılmaz heyecan duyuyorum. Bir kere Goddess of Thunder var. Bu bile filmi beklemem için yeterli sebep.