Tenet (2020)

Başlatan Mrtekin, 29 Ağustos, 2019, 21:16:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Nightrain

Nolan yine beyinleri yakmaya geliyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

They drew first blood...

Pulluk

Gene beyinlerimiz yanacak ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hennessy

Esas Memento bekliyorum ben. Interstellar benim için anlamsız bir film idi. Ama bu seferi umutluyum büyük usta tekrar şahlanacak gibi...
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darbove

Alıntı yapılan: hanac - 28 Temmuz, 2020, 12:39:18
Ne yazıyor   ???
26 ağustosta Türkiye'de çıkması planlanıyorMUŞ.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Bu sıcakta, klimasız salonlarda film izlemek hiç bana göre değil. Gidip gitmeme konusunda kararsızım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mösyö Lejant - 29 Temmuz, 2020, 13:38:41
Sanıyorum ki Sayın Hanac'ın soruyu sorma sebebi habere dair hiçbir yazı yazılmamasıyla ilgiliydi. Ben de bu tür paylaşımları yanlış buluyorum, sadece erişim bağlantısı paylaşılıp hiçbir yorum ya da bilgi ilave edilmeden mesaj atılınca sohbete pek katkısı olmuyor.

Sn. Mösyö Lejant,

Ben net bir adam olduğumdan, yekten suratınıza söyleyim. Tarzınız bana göre cidden son derece irrite edici. Ona buna kafanıza göre ders verme peşindesiniz saçma sapan bir şekilde, ama harbiden sıktı artık. Keza, sizin ne düşündüğünüz de zerre umurumda değil. Siz mutlu olacaksınız diye, oturup haber yorumlayacak zamanım da yok. Film ile ilgili gelişmeleri merak edenler, linki açıp direkt durumu görebilirler az buçuk İngilizceleri varsa. Ya da zatıaliniz hiç açmasın zaten, gerek de yok. Size veya başkalarına kendimizi beğendirme derdimiz de bulunmamakta. ;D

Şimdi kendinizi mağdur yerine sokup, ki çok seviyorsunuz böyle şeyleri enteresan bir şekilde, lütfen benim mesajlarımı alıntılayıp da mevzuyu uzatmayın. Hatta daha da net söyleyim anlaşılması açısından, moderasyon arkasına sığınıp, lütfen benim girdilerimle muhatap olmayın bundan böyle.

Bir araba laf yediniz Memospinozdan, kavgada söylenmeyecek, hala akıllanmadınız. Hala bir çiğlik, bir huzursuzluk peşindesiniz. Özellikle aranıyor musunuz, onu da anlamıyorum. Cidden tuhaf ya. En iyisi lütfen muhatap olmayı kesin, didaktik yaklaşımınızı seven diğer arkadaşlarla (eğer varsa) devam edin.

Görüşmemek üzere.
They drew first blood...

Mrtekin

Mösyö Lejant,

Yine herzamanki trickler, herzamanki kaçak güreşmeler, saçma sapan argümanlar, forumu iyi bilip de eski ismini söyleyememeler, tetikçilik yapmalar, bişiyler, bişiyler.

Hiç ciddiye almıyorum dediklerinizi, kaale alınacak bir insan değilsiniz maalesef. O yüzden konuşmayı uzatmak da gayet yersiz.

Görüşmemek üzere-son kez- ve de -lütfen-.
They drew first blood...

Mrtekin

Emredersiniz paşam ;D

Muhatap olmasanız cidden çok sevineceğim ama maalesef laftan da anlamıyorsunuz ki?

Benle sohbet de etmeyin, açtığım başlıklara yazmayın. Mesajlarımı alıntılamayın, ve/veya doğrudan ya da dolaylı cevap da vermeyin. Bu kadar yahu, zor değil. Sizin gibi zeki bir insan, bunu kolayca anlayabilir değil mi?

Yakamdan derhal düşün, lütfen. Ya da birtakım kerameti kendinden menkul alicengizliklerinizle tetikçilik peşinde iseniz, size özelden şimdi telefonumu gönderiyorum. Oradan devam edelim. Bekliyorum aramanızı. Teşekkürler.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mösyö Lejant - 29 Temmuz, 2020, 13:38:41
Sanıyorum ki Sayın Hanac'ın soruyu sorma sebebi habere dair hiçbir yazı yazılmamasıyla ilgiliydi. Ben de bu tür paylaşımları yanlış buluyorum, sadece erişim bağlantısı paylaşılıp hiçbir yorum ya da bilgi ilave edilmeden mesaj atılınca sohbete pek katkısı olmuyor.

Açıkçası niyetim aynen buydu. Ufak da olsa bir yazı olmalı.

Yoksa link ile dolar ortalık, o linkler de bir süre sonra geçersiz oluyor.

Sonradan gidişata üzüldüm. Bu iletim üzerine bir tartışma çıkmış.

Mrtekin yani Mehmet arkadaşım ama yazdığı cevaplar çok sert kaçmış.

Bence konuyu uzatmadan burada kapatalım.