LAL KİTAP 2019 BOMBALARI!....

Başlatan yalcinerol345, 09 Eylül, 2019, 19:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Nemo

Özel Alfa Ajanı

İdrava

Sitede daha önce açılmış konusu. Çizimler efsane fakat 5 sayılık mini bir seri olması beni üzdü. Keşke klasik gibi devam etselermiş. Umarım bu 5 sayı fasikül değilde hepsi bir arada cilt olarak çıkar. Bu 5 sayının toplam sayfa sayısını bilen varmı?

Nemo

Her sayi 64 sayfadan olusuyor @idrava
Özel Alfa Ajanı

İdrava

Şimdi internetten araştırdığımda 443 sayfalık bir zagor orgin var. Gerekli şeylerdede gördüm. Tükenmiş diyor. O nedir peki?

Nemo

O album, Amerika'da Epicenter comics'in yayinladigi Zagor'un 3 macerasindan olusan album: Zagor'un Hikayesi, Darkwood: Yil Sifir ve Gokkusagi Koprusu maceralari :)
Özel Alfa Ajanı

İdrava

Onunda keşke türkçesi çıksa

İdrava

Mister no'da harika. Gece gece heyecanlandırdınız beni😊

Nemo

Alıntı yapılan: İdrava - 09 Eylül, 2019, 23:07:06
Mister no'da harika. Gece gece heyecanlandırdınız beni😊

:) Ben de hem cok sevindim hem de cok heyecanlandim. Italyancalarini alma hesaplari yaparken, kendi dilimde okumak cok daha guzel olacak :)

Mister No, benim bildigim 10 sayilik bir mini seri. (renksiz olani- Yeni Maceralar ibaresiyle)

Buyulu Ruzgar 4 sayilik mini seri.

Mister NO Revolution 6 sayi.

Zagor orjin 6 sayi.
Özel Alfa Ajanı

İdrava

Mister no'damı 6 sayı? Ya arkadaş niye devam etmiyor bunlar? Ak git işte seni tutan ne?

Nemo

Alıntı yapılan: İdrava - 09 Eylül, 2019, 23:22:39
Mister no'damı 6 sayı? Ya arkadaş niye devam etmiyor bunlar? Ak git işte seni tutan ne?

Italya'da da satislar pek parlak degil, eskiye gore. Yeni ve renkli serilerle yeni okuyucular cekmektir amac. Belki ilerde yeni mini seriler de cikarabilirler bu denemelerle:)
Özel Alfa Ajanı

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: İdrava - 09 Eylül, 2019, 23:01:14
Onunda keşke türkçesi çıksa
"Zagor'un Hikayesi, Darkwood: Yil Sifir ve Gokkusagi Koprusu"

Bunların hepsinin tütkçesi var zaten.

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: İdrava - 09 Eylül, 2019, 23:22:39
Aylık yayınına son verilmiş bir seri Mister No.

İlk 6 sayı yeterince satsaydı satışlar düşene kadar devam ederdi belki de.

Mister No ilk yayınlandığında 1977 yılında mini seri olarak tasarlanmıştı ama 379 sayı devam etti. Arz talep meselesi yani.

Nightrain

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 09 Eylül, 2019, 19:07:56
Lal Kitap,Zagor Orjin,Mister No Revolution ve yeni başlayan seri,Tex Willer serisi
Büyülü Rüzgar yeni serinin teliflerini aldı.Face'te çizgi roman grupları yıkılıyor.

Hangi grup/gruplar? Link verir misiniz?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mister NO

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 09 Eylül, 2019, 23:34:51

Mister No ilk yayınlandığında 1977 yılında mini seri olarak tasarlanmıştı ama 379 sayı devam etti. Arz talep meselesi yani.

Bir düzeltme yapmak istiyorum Mister No ilk defa Haziran 1975 tarihinde yayınlanmıştı.