The Crow : Gece Yarısı Efsaneleri - Presstij (IDW)

Başlatan memospinoz, 28 Kasım, 2019, 01:20:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

James O'Barr, yeni bir Crow filmi için düşündüğü bir hikayeyle, « Ölüler Zamanı » ile geri döndü. Keder, reenkarnasyon ve mazisi derin bir kin hikayesi olan Ölüler Zamanı, James O'Barr'ın hikayesinden John Wagner tarafından uyarlandı ve Alexander Maleev tarafından resimlendi.

Sayfa Sayısı: 104
Etiket Fiyatı: 24 ₺

memospinoz

Kırsal toprak hakları mücadelesinin ortasında, bir federal koruma görevlisi olan İris Shaw, aşırı sağcı militan bir grubun bombalı saldırısı sonucu öldürülür. Katillerin bilmediği şey ise İris'in tek kurbanları olmadığıdır. Ve şimdi karganın yardımıyla hem kendi ölümünün, hem de doğmamış bebeğinin intikamını alması gerekiyor. Fakat asıl hedef acıları dindirmekse, intikamla vahşeti ayıran çizgi nerededir ? Ve bunun bedeli nedir ?

Sayfa Sayısı: 104
Etiket Fiyatı: 32 ₺

Tuco Ramirez

İlk sayıya göre yüzde 33 fiyat artışı var, ilginç. Yukarıda verilen sayfa sayıları ve fiyatlar doğruysa tabi.

V

ilk iki sayı yeni geçti elime..Okuyunca bir yorum yazarım..
"İstemem,eksik olsun.."

memospinoz

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 28 Kasım, 2019, 08:00:39
İlk sayıya göre yüzde 33 fiyat artışı var, ilginç. Yukarıda verilen sayfa sayıları ve fiyatlar doğruysa tabi.

%33.33 tam olarak. İkisinin basımı arasında 1 sene var.

haysat

Bende 2. kitabi henüz yeni aldım.
En kısa zamanda okuyup bir şeyler yazarım.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

ghostrider

Mükemmel bir seri herkese tavsiye ederim,her cilt farklı karakter olarak konular çok iyi işleniyor.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

worldman

darbove

İthaki crow special edition 2020de diye görsel paylaştı ithaki günlükleri instagram sayfasından. seri presstijde değil miydi?
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

dayıcomics

İthaki tek kitap üstüne anlaşma yapmış olabilir. Presstij The Crow basmaya devam edecek diye biliyorum.

rumar80

Bu seneki yılbaşı hediyelerimden biri The Crow Ölüler Zamanı. Hiç aklıma almak gelmemişti. Belki kahramanını çok sevmediğimden, belki yayınevi yüzünden. Ama elime geçince de okumamazlık olmazdı.
  Öncelikle şunu söyleyeyim: Bir çırpıda okunuyor. Üç sayılık bir macera. Yıllar ( ama gerçekten yıllar) önce ailesini öldürenlerden günümüzde intikam almak için dönen bir Kızılderili bu sefer kahramanımız. Kurbanları da sanki önceki hayatlarında olduğu gibi yine birlikte takılmak durumunda olan bir çete (tarih hep mi tekerrür eder?) Uzun lafın kısası bir intikam öyküsü. Üç sayıda hızlıca akıyor ve bitiyor. Öyküde çok ahım şahım bir şey, bir yenilik ya da bir vuruculuk yok. Çizimler ise daha önce Daredevil çizimlerini okuduğumuz Alex Maleev. Çok farklı bir çizim tekniği var Maleev'in. Dergi siyah beyaz olunca biraz daha karanlık olmayı başarmış. ben sevdim.
   Uzun lafın kısası: Su gibi akan, geride bir şey bırakmayan, o suyla akıp giden bir çerez. Okunmaz mı? Okunur. Ama sonra da unutulur.

memospinoz

Toplamda 6 kitaplık bir seri. Kaldı 4 kitap. Umarım hızlıca biter, bu sene olmazsa seneye.

Darkopal

Alıntı yapılan: memospinoz - 22 Temmuz, 2020, 00:29:49
Toplamda 6 kitaplık bir seri. Kaldı 4 kitap. Umarım hızlıca biter, bu sene olmazsa seneye.
Biz ona kaldı 2 kitap diyelim.  ;)

dayıcomics