Black Widow - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 29 Aralık, 2019, 01:05:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

hennessy

Bir solukta okuyup bitirdim. Kısa ve güzel hikayelerden oluşan bir cilt. Natasha Romanoff ajan yönünü görüyoruz. İnşallah bu hikayenin devamını basarlar Black Panther gibi sinema gazı olup devamı gelmezse yazık olur.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: hennessy - 29 Aralık, 2019, 18:21:01
Bir solukta okuyup bitirdim. Kısa ve güzel hikayelerden oluşan bir cilt. Natasha Romanoff ajan yönünü görüyoruz. İnşallah bu hikayenin devamını basarlar Black Panther gibi sinema gazı olup devamı gelmezse yazık olur.

Toplamda 4 cilt falan olması lazım yanlış bilmiyorsam. Tamamlarlar herhalde.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nemo

20 sayilik Volume 5
3 ciltte toplamislar. Umarim kalan 2 cilt de yayinlanir.
Özel Alfa Ajanı

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nemo - 29 Aralık, 2019, 20:25:18
20 sayilik Volume 5
3 ciltte toplamislar. Umarim kalan 2 cilt de yayinlanir.

Aslında tek ciltten dobişko birşey bile olabilirmiş.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

Alıntı yapılan: hennessy - 29 Aralık, 2019, 18:21:01

Senin ünlü lafını hatırlatalım o zaman abi. Söz verdikleri gibi zamanında basan....

dean

Acı nerdeyse yuvan orasıdır!

Black Widow da bu acıdan payını fazlasıyla aldı. O, bir Avenger ve S.H.I.E.L.D ajanı olabilir, ancak şimdi kendine ait bir görevi var: Bir KGB suikastçısı olarak geçmişinin kefaretini ödemek. Yöntemleri kirli. Yüreği soğuk. Ama işinde kusursuz. Natasha, gizli görevle Rusya'dayken, Tanrının Eli'nin kendisine erişmeye çalıştığını fark eder... en az adı kadar amansız olduğunu da. Bu yepyeni kötü adamın kaba kuvvetiyle baş etmekte zorlanan Widow, ortada ölümcül bir küresel komplo olduğunu keşfeder. Bu, zamana karşı bir yarış ve yanıt bulabileceği hiçbir yer yok. Önündeki kan ve yıkım dolu yol, dayanma gücünü ve kurnazlığını sınayacak... belki, inancını da.

Sayfa Sayısı: 142
  Etiket Fiyatı: 40 TL

ferzan

Bu serinin ikinci cildiyle ilgili yakın zamanda yayınevinin bir plan var mı acaba? Karaktere en ufak bir meylim olmamasına rağmen örnek sayfalara bakınca okuyasım gelmişti, 3 ciltte tamamlandığını öğrenince de çıktığı gibi siparişini vermiştim ama belki Captain Marvel gibi 2. ve 3. ciltler kısa zamanda çıkar diyerek ilk anda aldığım 1. cildi okumamıştım. 2021 içerisinde tamamlanır mı? Yayınevinin planı dahilinde mi?
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

çizgidüşler

Alıntı yapılan: ferzan - 14 Kasım, 2020, 16:20:51
    Bu serinin ikinci cildiyle ilgili yakın zamanda yayınevinin bir plan var mı acaba? Karaktere en ufak bir meylim olmamasına rağmen örnek sayfalara bakınca okuyasım gelmişti, 3 ciltte tamamlandığını öğrenince de çıktığı gibi siparişini vermiştim ama belki Captain Marvel gibi 2. ve 3. ciltler kısa zamanda çıkar diyerek ilk anda aldığım 1. cildi okumamıştım. 2021 içerisinde tamamlanır mı? Yayınevinin planı dahilinde mi?

Merhaba,

2. cilt bu ay içinde matbaya gönderiliyor. Hedefimiz film vizyona girmeden 3 cildi tamamlamış olmak. Yani 3. cilt de en geç 2021 başında piyasada olacaktır.

Nightrain

Merhaba,

Mark Waid'in yazdığı 12 sayılık Black Widow serisini basmayı düşünüyor musunuz?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Kasım, 2020, 16:07:31
Merhaba,

Mark Waid'in yazdığı 12 sayılık Black Widow serisini basmayı düşünüyor musunuz?

Önce bu seriyi bir bitirelim de:)
DOğrusu ilk planımızda bu 3'lünün ardından bahsettiğiniz seriye girmek vardı, ama şu an elimizdekileri temizlemeğe yoğunlaştık doğrusu. 2021 başında önümüzü daha net görebilirsek neden olmasın?

dean

KARA DULLAR YALNIZ ÇALIŞMAYA YAZGILIDIR.

Ama Natasha Romanoff'un hayatı o denli basit değil. Karlı bir Prag akşamında, tam da felaketin ortasındayken Winter Soldier'ı yanıbaşında bulur. Isaiah'ın Londra işi giderek çetrefilleşirken, Natasha, ölümcül bir suç şebekesine erişmek için kendini Punisher'a karşı –yoksa yanında mı?– mücadele ederken bulur. Crossbones ve ekibi Skull Squad ile birlikte havaya uçmak üzere olan bir petrol kulesi üzerinde Frank ile birlikte kapana kısılan Natasha bir seçim yapar. Fakat Widow'un sahip olduğu ahlak kuralları tartışmalıdır... Kendisi için bile.

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Hawkeye da geri dönüyor! Onun Widow'la kavgası Isaiah'ın hayatına mâl olabilir mi? Black Widow, Wolverine'in ölümünün ardından karamsarlığa kapılmış olan X-23'le yumruklu kapışmalar ve casusluk yoluyla içten bir bağ kuruyor ve Afganistan'daki tehlikeli bir görev için Howling Commandos ile birlik oluyor. Peki, Natasha'nın izin günlerini nasıl geçirdiğini öğrenince Avengers ne yapacak?

Etiket Fiyatı: 48 TL

hennessy

hennessy

Black Widow 2.kitap birinci kitaptan daha keyifli idi bir nasıl hoşuma gitti ise bu ciltte hoşuma gitti.

DD,Winter Soldier,Punisher ve eski dost yeni düşman karşısına çıkıyor. Çizimleri hilayesi gerçekten okunması gereken bir seri olduğunu her daim gösteriyor. 8/10

Mrtekin

Şimdi dikkat ettim; 2. cilde %20 zam gelmiş ;D

Çizgi Düşler'in comicsleri bastığı kağıdı ve kapak inceliğini hiç sevmiyorum. Yani fiyat eğer bu seviyeye çekiliyor ise; bari kullanılan kağıt kalitesinin de bir Jbc, Gerekli ve Marmara seviyesine çekilmesi gerekmiyor mu?
They drew first blood...