Kidega Çizgi Roman Festivali

Başlatan Vega, 16 Haziran, 2019, 10:30:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vega

Arkadaşlarbu paketleme sorunu olarak siteye mail attım. Onlar her ne kadar aynı gün dönselerde ben ancak şimdi yazabiliyorum. Gerçi Melek hanım her ne kadar plaza ağzıyla yazıyor olsa da iyi niyetli gibi. Altın Madalyon olarak gelişmeleri  takip ediyor olacağız  :D (resim görüntülenemiyorsa haber verin)

İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Harun Ça

Festival bitmiş şuan JBC %40 indirimde. Ürün sıralamada ''Yeni'' seçeneği olmaması çok kötü son çıkanları listeleyemiyorum.

Vega

2020 yılı için kampanya yeniden başlamış. İlgilenenlere duyurulur.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

darbove

Paniğe kapılıp Kidega %50 yapınca bir çok yayınevinin ürünleri için karta yüklenmiştim.
İlk siparişim Marmara Çizgi eksiklerim içindi. 119 ürün 6 iptal vardı.
İkinci siparişim JBC eksiklerim içindi. 44 ürün iptal yok.
Üçüncü sipariş Sırtlan ve Satori karışıktı. 21 ürün 4 iptal vardı.
Dördüncü sipariş YKY ve Baobab yayınları içindi. 38 ürün 3 iptal.

Paketleme
Marmara Çizgi siparişimde not bıraktığımdan aldığım en özenli paketlemeydi. Diğerleri 1 kat baloncuklu gelmişti. Hasarlı ürün 3-4 tane dışında yok gibiydi.

Tedarik
Bazı ürünleri baskısı bittiğini bilmeme rağmen sipariş ettim. Tedarik süreci JBC için hızlıydı. Satori'den verdiklerim 1.5 hafta sürmüştü. Marmara soru işaretiydi benim için çok fazla iptal bekliyordum. 35 tane felan iptal olur düşüncesindeydim. İlk defa Marmara Dükkandan başka yerde görünce stoklarında gözükünce tüm eksikleri sipariş verdim. 20 küsür günde toparladılar.

Fiyat
Aldıklarımın hepsini 9 kasımda sipariş etmiştim. Hepsi %50 indirimli fiyattan. 2018 mayıstan beri özel baskı ve varyant kapak hariç almıyordum. Çok fazla birikmiş.  :-\

Kişisel yorumuma gelecek olursak. Verdiğim siparişlerden tedarik süreci dışında mutlu ayrıldım. %50 indirim olursa alıp akışına bırakıp ne gelirse yarabbi şükür deyip devam etmeniz.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Kauss

Benim baktığım çizgi romanlarda mı bir sorun var anlamadım ama hiçte diğer sitelerden farklı bir ürünle karşılaşmadım.
Örneğin gereklinin sitesiyle gayet aynı fiyattan satışa koymuşlar ürünleri. Buraya para kazandıracağıma gerekliye para kazandırmak daha mantıklı geliyor :/

darbove

Alıntı yapılan: Kauss - 13 Aralık, 2021, 17:01:40
Benim baktığım çizgi romanlarda mı bir sorun var anlamadım ama hiçte diğer sitelerden farklı bir ürünle karşılaşmadım.
Örneğin gereklinin sitesiyle gayet aynı fiyattan satışa koymuşlar ürünleri. Buraya para kazandıracağıma gerekliye para kazandırmak daha mantıklı geliyor :/
Aradığınız ürün %50 indirimli değilse kendi sitelerinden almanız daha mantıklı olacaktır. Her yayınevinin indirimli fiyatları başka oluyor. Tedarik olarak da sıkıntı yaşamazsınız kendi sitelerinde. Tek sıkıntı kargo alt limitleri.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Tuco Ramirez

12 aralıkta verdiğim iki ayrı siparişten 20 Aralık itibariyle biri (7li kutulu bir kitap seti) hala tedarik sürecinde, diğeri ise 5 kitaplık bir sipariş 4'ü tedarik edilmişti, dün ayın 19'unda sonuncusu tedarik edildi. Bugün itibariyle durum bu. Hadi ilki hala sipariş aşamasında, ikincisi dün tedarik aşaması tamamlandığı halde bugün neden kargoya verilmedi anlamak zor. Bakalım kitaplar sağlam gelecek mi?