Atlantis Martin Mystere Son Sayilar

Başlatan darkwood, 21 Temmuz, 2010, 23:26:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Martin Maystre'nin Lal Yayinlari Yeni dizi 100.sayisi bu ay çikti. Jelatin yildizli parlak özel kapagi ve tam macerali baskisi ile gerçekten güzel.  :D
Hepsi güzel ama hani posteri nerede, 100.sayi Zagor ile postere bizi alistirip, simdi Martin'e poster koymamak hiç oldumu?  :-\
Darkwood Sakinleri..

sefik

Merak ettigim bisey var.LAL özel seride maxi ve almanaclarin tamaminin yayinladi mi?eksik var gibi ama eger bilginiz varsa ve paylasirsaniz sevinirim

rumar80

Hayir.
  Tipki Zagor'da oldugu gibi özel serinin yayininin sona ermesinin ardindan Italya'da çikan maxi ve almanaklar ülkemizde yayinlanmamistir

Huma

Kısa bir soru için yeni başlık açmak istemedim, buradan devam ettireyim. Yeni Seri, Klasik Seri tamam da  bu Özel Seri nedir?

hellion

Tay yayınları orijinal 108. sayı olan "Ölüm denizi" macerasına başlamış ama bitiremeden yayını durdurmuştu. Lal yayınları özel seri ile bu macerayı baştan başlattı ve Lal yayınlarının yayınladığı ilk sayı olan orijinal 168. sayı "Karındeşen Jack'in Dönüşü"'ne kadar olan arada DE ve Aksoy yayıncılığın atladığı sayıları, orijinal 108. sayıdan önce olan ama Tay yayınlarının yayınlamadığı birkaç sayıyı ve İtalya'da senede bir yayınlanan almanak, maxi albümlerini yayınladı. Anlaşılabileceği üzere almanak ve maxiler hariç geri kalan bu sayılar Klasik seride tekrar yayınlanacak. Sadece Almanak ve maxi sayılarını edinmek isteyenler aradan seçerek koleksiyonlarına katabilirler.

darkwood

M.Mystere 100 nolu cildi nihayet okudum. Devler ülkesi.
Eski Tay maceraları tadında güzel bir maceraydı. Birde renkli baskı olsaydı, daha keyifli olurdu.
Bu yaşlı dünyamızım gizemli köşelerinde neler varmış haberimiz yok.
Sağolasın Marti amca. Bitmez tükenmez merakı ile, bizlere sunacak yeni gizemler bulmak için sürekli çabalıyor.  :D
Ah birde şu kara adamlar olmasa. Gizem diye birşey bırakmıyacak adamlar. Her yerde bitiveriyorlar.  >:(
Darkwood Sakinleri..

hennessy

bende geçen bu renkli baskıyı martin koleksiyonuma ekledim hakketten güzel bir hikaye idi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları