Martin Mystere Sohbet Odası

Başlatan s.b, 31 Mayıs, 2010, 11:34:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

antiochia

Konusu nedir? Alınmaya değer mi? Bir de fiyatı ne kadar?

Mrtekin

Çizgi düşler bombayı patlattı.

Bunu yazdan beri bekliyorduk.
They drew first blood...

Mrtekin

Martin Lal aylık seri, 30 yıl. Özel sayısını çıkartıyor bu ay.

Meraklıları ve koleksiyon severler kaçırmasın...

Angienin hastasiyiz...
They drew first blood...

Mrtekin

Martinin 30. Yıl sayısı çok şenlikli. 1930 lu yıllara tam bir tribute olmuş, okurken çok eğlendim, neler var neler?

Şişko pilot'un kim olduğunu tanıyabilecek misiniz, bakalım?
They drew first blood...

cyrano_ist

Herkese merhaba, tavsiye uzerine bu forumu kesfettim ve uye oldum. Uzun yillardir Martin Mystere okuyorum. Zaman zaman da elimde biriken ciltleri elimden cikartiyorum. Bazen satiyorum. imkan bulursam takas ediyorum. Duzenli olarak yeni cikan sayilari takip edemiyorum son yillarda. Bundan 2 yil once toplu bir alim yapmistim mesela internet uzerinden. Su anda elimde gene muhtelif Martin Mystere sayilari birikti. Gene bunlari satarak elden cikartmak istiyorum. Bunlari kendi yaptigim amator bir web sitesinde sergiledim. Acaba satis konusunda buradan ilan vermem ya da duyurmam uygun mudur? Ya da nasil bir yol onerirsiniz. Belki forumda yasakdir diye sitemin adini yazmadim. Ancak merak eden soran olursa ona ozelden yanit verebilirim. Simdiden tesekkur ederim.

afu

Alıntı yapılan: cyrano_ist - 24 Ocak, 2015, 14:00:06
Herkese merhaba, tavsiye uzerine bu forumu kesfettim ve uye oldum. Uzun yillardir Martin Mystere okuyorum. Zaman zaman da elimde biriken ciltleri elimden cikartiyorum. Bazen satiyorum. imkan bulursam takas ediyorum. Duzenli olarak yeni cikan sayilari takip edemiyorum son yillarda. Bundan 2 yil once toplu bir alim yapmistim mesela internet uzerinden. Su anda elimde gene muhtelif Martin Mystere sayilari birikti. Gene bunlari satarak elden cikartmak istiyorum. Bunlari kendi yaptigim amator bir web sitesinde sergiledim. Acaba satis konusunda buradan ilan vermem ya da duyurmam uygun mudur? Ya da nasil bir yol onerirsiniz. Belki forumda yasakdir diye sitemin adini yazmadim. Ancak merak eden soran olursa ona ozelden yanit verebilirim. Simdiden tesekkur ederim.

ÇİZGİ ROMANLAR » Çizgi Roman Satım, Alım ve Takas » SATIYORUM

buraya satmak istediklerini yeni konu açarak yazabilirsin.

okuyan çocuk

Martin'e başlamayı düşünüyorum, sizce de başlamalı mıyım ?

yalcinerol345

Alıntı yapılan: okuyan çocuk - 11 Kasım, 2015, 08:49:02
Martin'e başlamayı düşünüyorum, sizce de başlamalı mıyım ?

Klasik seriden başla.O bölümler süper.

rumar80

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 11 Kasım, 2015, 08:50:28
Klasik seriden başla.O bölümler süper.

Bence de
Yeni seri bana çok zorlama geliyor diye bıraktım.

Mrtekin

Aynen, Martin'in klasikleri çok daha iyidir.

Maliyet/fayda açısından, Lal'in Km ciltlerini öneririm.

İyi pazarlıkla, bu ciltleri 10-15 TL bandında yakalarsın.
They drew first blood...

hanac

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 31 Ocak, 2016, 18:18:51
28 Ocak'da çıkacakmış, Nemo biraz bilgi versene.

Kapaktan yola çıkarak biraz tahmin yürütelim.  ;)

Uzaylılar Angie yi kaçırır veya başla bir ortama ışınlanır.
Martin ve Jawa onu kurtarmak için her zaman ki gibi peşine düşer.
Ekibin diğer kısmı Bay Dee ve Chris Tower de bu hikayeye bir şekilde dahil olur.
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Asan abi,

Castelli'nin meslegindeki 50. yiliymis. Onun icin boyle bir album hazirlamislar. Zamanin Disinda.
4 macera var kitapta. ilk 3 macera 30'lu yillarda geciyor. Son macera ise 200. sayinin yeniden basilmis hali. Renkli. 
Bunun haricinde renkli maceralarin olacagi alternative bir seriye de geciyorlarmis.
Bence Martin'in satislarini artirma cabalari ama cok ise yarayacagini sanmiyorum. Mister No gibi tadinda biraksalar...
Özel Alfa Ajanı

Ralph

AD-DE yayıncılığın 31. ve son sayısı olan Tehlikeli Oyun adlı çizgi romanı şimdi bitirdim... Maceranın devamını AD-DE basmamış, Aksoy devam ettirmiş Allah'tan Aksoylar da var bende.

Tehlikeli Oyun gerçekten inanılmaz bir kurgu, çizgileriyle kurgusuyla kuyucuyu öyle böyle germiyor. Fumetti sev sevme, Martin Mystere'yi sev sevme ama muhakkak bu öyküyü oku.