Captain America: The First Avenger (2011) - Phase 1/5

Başlatan hanac, 02 Haziran, 2010, 21:34:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: drfuhrer - 04 Eylül, 2011, 18:17:40
var da....bizim ülkenin sinema salonlarını biliyorsunuz.önce ışıklar açılır ve son sahnede ya da en güzel bitiş müziği pat diye yarıda kesilir...yani bahsedilen sahneyi izleyemedim özetle!!!

Ben İzmir Kipa Balçova Cinebonus ta izledim. Hatta o sahne geldiğinde salonun ışıklarını tekrar söndürdüler.

rumar80

Filmi bugün seyrettim. Tabii ki Hatay'da. 3D yok, Türkçe dublaj ve film biter bitmez ışıklar açıldı.
   Sonuç:
   Sevdim. Chris Evans'ı sevdim, ama Red Skull hafif kalmış. Arkada Howling comandos'un olmasını sevdim. Asgard göndermeleri, Howard Stark iyiydi. Genel olarak seyredilebilir.

V

Milliyetçi ikon Captan Amerika'yı sevmesem de filmi bence bu yılın en iyi çizgi roman

uyarlamalarından birisi olmuş.Film comicslerin altın çağı öykülerinden birisinin içerisindeymişsiniz hissini 

başarıyla veriyor izleyene.Setler,kostümler,oyunculuklar,müzikler dört dörtlük olmuş.Red Skull ve Hydra konusunda

aksayan senaryoyu saymassak orijin öyküsü oldukça başarılı bir şekilde yedirilmiş senaryoya.

Filmde en beğendiğim sahneler Captanın Brodway yıldızına dönüştüğü sahnelerdi. ;D

Zaten askerler de dersini verdiler Captan'a..

"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Ben de bugun izledim, cok hosuma gitti film.

Karakter gelisimi, hikaye, aksiyon hersey olmasi gerektigi gibiydi bence. Kaptan'in, Red Skull'in kostumleri olsun, arac tasarimlari olsun, filmde kullanilan mekanlar sahneler olsun beni fazlasiyla tatmin etti bu film. Karsilastirma yapmam gerekirse de X-Men FC'dan 10 kat daha iyi :)

rumar80

Bucky dönecek. Bakalım nasıl olacak.

Gambit

winter soldier temasini severim, hatta captain america da tek sevdigim seydir diyebilirim

ilk filmden iyi olur umarim

darkwood

Seyredilibilir bir film olacağı kesin, daha fazlası için filmi beklememiz gerekecek.
Darkwood Sakinleri..

connyapku

ilk bolum izledigim en guzel marvel comics filmiydi goruntu hikaye orjinaline sadik superdi bence spiderman den cok daha guzeldi kitaplarina isinamasamda filmini buyuk bir zevkle seyretim orumcek adam hastasiyim ama filmlerini seyredemiyorum sikiliyorum cocuk filmi gibi.

emre ozdamarlar

sahane haber, daha dun Ed Brubaker'in Winter Soldier hikayesine baslamistim.

tommikser

Bu Winter Soldier olayının özü nedir acaba?

Pulluk

Anthony Mackie, Falcon rolüyle kadroya katılmış...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 17 Temmuz, 2012, 13:15:36
Bu Winter Soldier olayının özü nedir acaba?

Öldü sanılan Bucky tabii ki ölmemiş ve ruslar tarafından bulunmuştur.

Kopan kolunun yerine biyonik bir kol takılmıştır.

Hafızasını kaybeden Bucky gizli bir birimin (Department X) suikastçisi olarak eğitilir.

Ve Winter Soldier adını alır.

Kaynak: Hulk Sevenler Derneği Kütüphanesi

tommikser

HSvD olarak veriğiniz bilgi için teşekkürler Hanacabana.

hanac

Haftaya ABD de çıkacak sayı

Nightrain

İlk filmin efektleri rezaletti. Cüneyt Arkın filmlerinden fırlamış gibiydi adeta. Umarım bu filmi iyi kotarırlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"