How To Get Away With Murder

Başlatan hennessy, 28 Eylül, 2014, 19:47:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://www.imdb.com/title/tt3205802/

Bir grup hırslı hukuk öğrencisi ile onların kriminal savunma derslerine giren gizemli profesörleri; hem kendi hayatlarını değiştirecek, hem de tüm üniversiteyi çalkalayacak bir cinayet davasına karışırlar. Grey's Anatomy, Scandal gibi dizilerle tanıdığımız Shonda Rhimes'ın imzası bulunan dizinin başrolünde; başarılı aktris Viola Davis bulunuyor.

Nefis bir polisiye dizi beni bekliyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Bu ara dizinin adını çokça duyuyorum. İzleyen var mı? Yorumları neler ?

kalidor

Ilk 3 bolumü seyrettim. Fena değil ama hırslı zenci kadin avukat ve diger hırs küpü öğrenciler sinirimi bozuyor. Vazgeçtim...
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 03 Kasım, 2014, 21:28:49
Ilk 3 bolumü seyrettim. Fena değil ama hırslı zenci kadin avukat ve diger hırs küpü öğrenciler sinirimi bozuyor. Vazgeçtim...

Hmm, ya aslında ben pek "her hafta yeni bir olay" tarzı dizileri sevmiyorum ama bunun adı baya etrafta dolaşıyordu. Herhalde bende seyretmeyeceğim.

hennessy

2.sezon bitti. Kesinlikle son zamanlarda izledim en zekice yazılmış senaryoya sahip dizi. Kesinlikle kaçırmayın büyük ihtimal 3.sezon onayı alır.

hennessy

Bu güne kadar izlediğim en iyi dizi. En iyi senaryo en iyi kadro. 4.sezonu hala tempo düşmedi.

Kesinlikle bu kadar iyi cinayet ve avukat senaryosu bir daha zor yapılır harika gidiyor dizi...

rumar80

Biraz geç izlemeye başlasam da 5. sezonun ortasına geldim. Genel anlamda güzel bir dizi. Her sezon tek bir cinayet üzerinde ilerliyor. Karakterler ve anlatım güzel.
   Benim için tek sıkıntı her bölüm bir "twist" yaparak izleyiciyi diken üstünde bırakmaya çalışmaları. Yoksa keyifle izlenir.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Ocak, 2022, 00:13:35
   Biraz geç izlemeye başlasam da 5. sezonun ortasına geldim. Genel anlamda güzel bir dizi. Her sezon tek bir cinayet üzerinde ilerliyor. Karakterler ve anlatım güzel.
   Benim için tek sıkıntı her bölüm bir "twist" yaparak izleyiciyi diken üstünde bırakmaya çalışmaları. Yoksa keyifle izlenir.

Katılıyorum abi bazen klişe olabiliyorlar ama hala benim için en efsane dizidir...