Kalp Çarpıntısı - Yabancı Yayınları

Başlatan pizagor, 09 Haziran, 2021, 22:04:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

İki genç tanışırlar

Dost olurlar

Ve sonra aşk başlar.

Charlie ve Nick aynı okula gitseler de daha önce hiç karşılaşmamışlardı... bir gün aynı sırada oturmaya başlayıncaya kadar. Daha ilk hafta bitmeden ayrılmaz ikili olmuşlardı bile.

Fakat Charlie, hiç şansı olmadığını bilmesine rağmen Nick'e çok fena tutulmuştu. Her ikisi de hislerini sorgulamaya başlarken, aşkın onlara bir sürprizi vardı.

---

Ne diyebilirim ki, gerçekten yürekli bir girişim!

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Sadece kapağa bakarak manga zannettim.

Meğerse ingiliz olan Alice Oseman'a aitmiş.  :)

pizagor

Eşcinsel ilişkiler çizgiromanlarda ilk defa karşımıza çıkmıyor. Misal Wiccan - Hulkling ilişkisini İç Savaş sürecinde görmüştük diye hatırlıyorum.

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Saint2

Nightrain

En son bu Mayıs ayında 4.cildi çıkmış.

pizagor

pizagor

Üçüncü kitap da raflara çıkmışken son gelen haberler kitaplara bazı e-ticaret sitelerinin sansür uygulayarak satış dışı bıraktıkları ve hatta kitabın toplatıldığı.

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Ağustos, 2021, 21:01:20
Üçüncü kitap da raflara çıkmışken son gelen haberler kitaplara bazı e-ticaret sitelerinin sansür uygulayarak satış dışı bıraktıkları ve hatta kitabın toplatıldığı.

Şaka gibi! D&R, çizgi romanı raftan toplattırıyormuş. Hoş, Hilal Kaplan ile canlı yayın yapan bir yerden ne bekliyorsam! Böyle şeyler kitaba olan ilgiyi daha da arttıracaktır. İstedikleri kadar toplatsınlar.

pizagor

Nihat Sırdar'dan referansla, gündemde Ebrar Karakurt da varken söylenecek tek söz var: Sana ne! Bana ne! Kime ne!

Geçmişinde de, tarihinde de eşcinsel ilişki olan, bunu Osmanlı gravürlerinde en hardcore haliyle resmetmekten çekinmeyen (ki konuyla ilgili kısa bir internet taraması yeterli) Anadolu kültürünün bugünkü yapmacık sıfır tolerans hali saçmalığın daniskasıdır.

someoneofgod

Şu konuyu gündemde tutalım. Büyük rezillik böyle bir şeyin yaşanması, çok şey söylenir fakat çizgi roman üzerine bir oluşum olduğu için siyaset yapmayacağım.

En azından sanata, emeğe bi saygınız olsun.

ZGeralt

D&R ve Idefix'den bayadır alış veriş yapmıyordum zaten, böyle bir karar aldılarsa bir daha çöp bile almam. Kitap okuyan, kitaba para harcayan kitlenin bu gibi durumlarda gerekli tepkiyi vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Bu çağda kitap toplatmak neymiş diyeceğim de taze taze Afganistan görüntüleri izliyoruz bir yandan.

Hiç ilgimi çekmemişti o yüzden almadım da, şimdi ilk fırsatta alacağım.

someoneofgod

Alıntı yapılan: ZGeralt - 16 Ağustos, 2021, 16:45:07
D&R ve Idefix'den bayadır alış veriş yapmıyordum zaten, böyle bir karar aldılarsa bir daha çöp bile almam. Kitap okuyan, kitaba para harcayan kitlenin bu gibi durumlarda gerekli tepkiyi vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Bu çağda kitap toplatmak neymiş diyeceğim de taze taze Afganistan görüntüleri izliyoruz bir yandan.

Hiç ilgimi çekmemişti o yüzden almadım da, şimdi ilk fırsatta alacağım.
Ben de sipariş geçiyorum.
Mavi En Sıcak Renktir'i de alın. İthaki'ye bulaşmaları yer mi bilmiyorum ama göreceğiz.

someoneofgod

Almak isteyenler için ilk cilt şu an Amazon'da 16tl + kargo bedava