Transformers: Rise of the Beasts

Başlatan dean, 22 Haziran, 2017, 00:36:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Transformers 6 geliyor. Elbette şaşırtıcı bir haber değil. Şaşırtıcı olan Michael Bay'in yönetmeyecek olması. Bay bundan sonra Transformers yönetmek istemediğini açıkladı. Lakin karar değiştirirse Paramount'un karşı çıkacağını düşünmüyorum. Ben Michael Bay'in Transformers filmlerinde çıkardığı işten genel olarak memnunum. Ama üst üste beş tane Transformers filmi çekti. Yeni bir bakış açısına hem filmin hem de seyircinin ihtiyacı olduğunu da düşünüyorum.

Bay dışında 6. filmde Mark Wahlberg'de olmayacak. Muhtemelen yeni insan kadrosu toparlanacak. Çok düşük bir ihtimal olsada Shia LaBeouf'un dönüşü de olabilir. Altıncı filmin tarihi bir aksilik olmadığı müddetçe 2019 yazı gibi görünüyor.

Nightrain

Şimdi bu film gelecek mi? Transformers serisi her ne kadar kötü bir seri olsa da, aksiyon konusunda iyi. İyi eğlendiriyor.

Keşke Cybertron'da geçen bir üçleme çekseler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Aralık, 2018, 01:30:56
Şimdi bu film gelecek mi? Transformers serisi her ne kadar kötü bir seri olsa da, aksiyon konusunda iyi. İyi eğlendiriyor.

Pek mümkün görünmüyor. Transformers: The Last Knight kafa kafaya parasını çıkardı. Reklam harcaması tahminimden yüksekse para bile kaybettirmiş olabilir. Bumblebee'de şu an sağlam batacak gibi. Bumblebee gişe yapsaydı hem devamı gelecekti hem de Optimus Prime filmi gelecekti. Hatta yapımcılar büyük çaplı Transformers filmleri de devam edecek demişti. Ama onlarda Bumblebee'nin gişe yapmayacağını biliyorlardı. Yıkılmadık ayaktayız mesajıydı. Artık Transformers'un bu dönemini noktaladık gibi duruyor.

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Aralık, 2018, 01:30:56
Keşke Cybertron'da geçen bir üçleme çekseler.

Gelirse animasyon gelecek. Hiçbir zaman live-action düşünmediler. Zira ona para biraz zor yeter. Ama Bumblebee'nin gişesi animasyon film için bile Paramount'u harekete geçirmeyecektir diye düşünüyorum.

Nightrain

Aslında 4-5 sene bir rahat bıraksalar şu seriyi, çok güzel olacak.

dean

Yeni Transformers filminin çekimleri başladı. Filmin ismi Transformers: Rise of the Beasts olarak açıklandı. Optimus Prime filmde yer alacak. Ama yeni başlaması umulan seride odak noktamız Maximals, Predacons ve Terrorcons olacak. Yönetmenliğini Steven Caple Jr.'ın yaptığı film 24 Haziran 2022'de vizyonda.

Nightrain

dean

dean

Nightrain

Bumblebee filminin 3 yıl sonrasını konu alıyormuş. Önceki filmi sevmiştim. Beğenmeyenler vardı. Bence Michale Bay'in çektiği filmlerden daha iyiydi. Robotların G1 tasarımlarını kullanmaları ayrı güzeldi.