After Earth

Başlatan emre ozdamarlar, 10 Aralık, 2012, 22:16:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

M Night Shyamalan'in 2013'de gösterime girecek olan filmi.
Fragmani basarili buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=zaN0HV_N6UA

dean

hanac

Baba-oğul parayı götürüyorlar.  :)

I am Legend'de baba tek başına şimdi de oğlu.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 24 Nisan, 2013, 17:20:28
Baba-oğul parayı götürüyorlar.  :)

I am Legend'de baba tek başına şimdi de oğlu.

:) aynen öyle kaçıncı oldu bu The Pursuit of Happyness'te de birlikte oynadılar The Karate Kid'te Will Smith yapımcıydı oğlu başroldü şimdi After Earth. Will Smith oğlunu oyuncu kızınıda şarkıcı olarak yetiştiriyor.

Harun Ça

Ben beğenmiş olsamda herkesin facia olarak gördüğü The Last Airbender dan sonra M Night Shyamalan'in ilk filmi güzel birşeyler bekliyorum. Oğul Smith babasının izinden gidiyor gerçi önce bir kaç rap albüm çıkarmalıydı :D

emre ozdamarlar

imdb notu 4.9 olan bu filmin basina korka korka oturdum ama gayet iyi bir filmle karsilastim.
Cekimler ve yaratilan ortamlar bence harika. Senaryo da oturakli, hem duygusal kisimlar, hem aksiyon sahneleri dengeli kullanilmis.

Bilimkurgu sevenler bence kacirmasin bu filmi. Benim sahsi notum rahat bi 7.5/10 olur.

pukay

Açıkcası After Earth' ü izledikten sonra Night Shyamalan' ın  Unbreakable ve The Sixth Sense'i başkasına çektirdiğine iyice inanmaya başladım.
   Şahsi fikrim olarak yok efenim olmamış, görsel işçiliğe bir lafım yok ama gerek senaryodaki boşluk ve mantıksızlar, gerek jaden smith'in kötü oyuculuğu beni boğdu.
   Artık bilemiyorum bu saatten sonra bir de tv için bir dizi yapıyor Shyamalan, eğer onda da tırtlarsa bir daha da bakmam filmlerinin yüzünü
   Keza bu hintli yönetmenlerde mi problem var anlamadım Tarsem de Shyamalan gibi ilk iki filminden sonra düşüşe geçti.
Adamlar sanat yönetimi ve görsel işçilikte çoşarken geri kalan kısımlarda beceremiyorlar.

dean

hanac

Açıkçası beklediğimden iyi buldum.

Tamam çok iyi değil ama vasatın üstü.

Notum: 6.13 / 10

V

Shyamala'ya rağmen fena degildi..
"İstemem,eksik olsun.."