TRANSFORMERS: THE DARK OF THE MOON

Başlatan Zen, 28 Şubat, 2011, 09:25:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zen

Transformers'ın üçüncü filmi geliyor. 2007 yılında Transformers ve 2009′da Transformers: Revenge Of The Fallen (Yenilenlerin İntikamı) adlı iki filmle 1986′dan beri ilk kez beyaz perdeye yansıyan Transformers'ın bu üçüncü filmi Türkiye'de 01 Temmuz 2011 tarihinde Transformers: The Dark of the Moon adıyla vizyona girecek. Başlıca rollerde Shia LaBeouf,     Josh Duhamel,     Tyrese Gibson, John Malkovich, Patrick Dempsey, John Turturro'nun oynadığı filmin konusu kısaca şöyle; Autobotlar, bir Cybertron uzay gemisinin ayda olduğunu öğrenir. Ona ulaşmak için Deceptikonlardan önce davranmaları gerekmektedir. İyiler ile kötüler arasındaki bu son savaşın kaderini, aydaki sır dolu uzay gemisi belirleyecektir.

http://www.transformersmovie.com/
-Neden herşeyin siyah senin?
- Çünkü siyahın üzerinde kırmızı çok güzel duruyor. Bunun, hangimizin kanı yüzünden olduğu hiç önemli değil...

hanac

emre ozdamarlar

3. filmi izlemem heralde diyordum ama aksiyon dozajini fena arttirmislar.
Izlemek farz oldu :)

HacıGeraltEmmi

Son trailerini nefesimi tutarak izledim desem yeridir. Gene aksiyon dolu bir film bekliyor bizi.

emre ozdamarlar

Dun gece sinemada 3D olarak izledim, ama 3d ne ise yariyordu hic anlamadim, etkileyici tek bir 3D sahne yoktu. Aksiyon sahneleri, efektler, animasyon vs guzeldi ama 3D ekstra birsey katmiyordu bence.

Konusuna gelirsek konu yok, robotlar savassin diye dandik bir olay örgusu var arka planda ama acikcasi umrumda bile degildi, anlamaya da calismadim, zaten Transformers serisinin en buyuk sorunu insan oyuncular olmasi seride, su insanlari da cikarsalar, onlarin karakter gelisimiyle ilgilenmesek, sirf robotlar gures tutsa daha bi guzel olacak ama illa yalandan izletiyolar iste Shia LaBeouf'u.

pukay

her çıkan filmde senaryo daha da tırtlaşıyor,hadi hayırlısı diyelim micheal bay'in künyesinde pre aşamadı bir transformers daha gözüküyor