5000. mesaja dogru

Başlatan hanac, 09 Temmuz, 2010, 15:29:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Evet arkadaslar 5000. mesaja çok az kaldi.

Bu mesaji yazacak arkadas, Altin Madalyon tarihine adini altin harflerle yazdiracaktir. 

Kazanani simdiden tebrik ederim.

3000. ve 4000. mesaji yazan Bahadir arkadasimizdan ödüllerle ilgili detayli bilgi alinabilir.

bkz. http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1615.0.html

Buraya kadar klasik cümlelerimizdi, asagida yazacaklarim degisik olacak.  :)

Bahadir arkadasimiz yarin aksamdan sonra tatile çiktigi için yeni bir kazanan çikabilir.

Su an itibariyle daha 160 mesaj var, Bahadir'in kazanmasi zor gibi.

Belki Kagan arkadasimiz Veri Tabani çalismasi ile olayi hizlandirabilir.  :)

Halbuki Bahadir arkadasimiz üstüste 3 kere kazanarak kirilmasi zor bir rekoru eline geçirebilirdi.

Neyse heyecanla bekliyoruz.

hanac

5000. mesaj aaciltan (Ahmet bey) tarafindan yazilmistir.

Kendisini tebrik ediyoruz.

Kazandigi ödülü açiklama kismini Lami ye birakiyorum.  :)

rumar80

Tüh. Yanlış saymışım demek ki. :)
  Ahmet bey tebrikler

hanac

Riza bey siz 5001. mesaji yazmissiniz.

Size de teselli ödülü verilecektir.  :)

aaciltan

Arkadaslar; inanin 5000.mesaji yazdigimin farkinda bile degilim.. Sizden gelen mesajlarla ögrendim.
Tamamen sans....
Gerçi ailem disinda pek sansli sayilmam ama bu sefer sans bana gülmüs.. Hayret...

BAHADIR

Ahmet bey tebrikler...

5000. mesaja yetismeye çalistim ama kismet degilmis...Ama 6000. mesajda buradayim insallah... ;)

Lami Tiryaki

Ahmet dostum merhaba,
5000. mesaj için tebrik ederim. Hasan dostum görevi yükledi artik boynumuzun borcu ve bu mesajin ödülü de benden:) Iki seçenek sunuyorum dostum 99, 7. sayi(bu ayin sayisi) veya Alfa Yüzbasi Volkan 10 numarali cilt(içindekapaksiz olarak 26-27. fasiküller var). Seçmedigini de Riza'ya teselli ödülü yapariz :)

Yalniz bizim forum tam gaz gitmeye basladi. Mesaj dönümlerini 5000 ve katlarina çikarmayi öneriyorum. Bundan sonraki rekoru kiracak arkadas 10000. mesajin sahibi olsun ne dersiniz. Yoksa her ay bin mesaja dogru gidiyoruz.

Selamlar
Lami

aaciltan

Merhabalar Lami bey;
Inanin böyle ödül almak falan gibi seyler bana ters geliyor. Ödül vermezseniz daha iyi olur benim için.
Farkinda olmadan 5000 numarali mesaji yazmisim...
O kadar önemli degil
Ama illa ödül verilecekse Yüzbasi Volkan'i tercih etmem...
Saglicakla kalin