Dampyr Yeni Sayılar

Başlatan Nemo, 03 Kasım, 2016, 13:26:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Harlan 250 oldu. İçimdeki en derin sızılardan.

Saint2

Önceleri okumuyordum ama sonra sağda solda ne kadar çıkan kitabını bulursam aldım.  :-\ :-\ :-\ :-\

Nemo

251- Stav Kilisesi

Yazan: Maurizio Principato

Cizen: Arturo Lozzi

Kapak: Enea Riboldi

Dampyr ve dostlari, Norvec'teki dostlari Astrid Dahl'in cagrisi uzerine bu ulkeye gideceklerdir ve orada efsanevi yaratik Helvete ile karsilasacaklardir.

Özel Alfa Ajanı

rumar80

İçim bir kez daha cız etti.

Nemo

252- Babil Kralicesi

Yazan: Boselli Mauro
Cizen: Longo Fabrizio
Kapak: Riboldi Enea

Nergal'in cesedi kacirilir. Ayni anda, Brooklyn'de de kara buyu uygulayan Baal Shem isimli Kabala rahibi kacirilir,. Bu iki olay arasindaki baglantiyi cozmek icin Dampyr harekete gecer.

Özel Alfa Ajanı

DAMPYR

Dampyr'in ülkemizdeki serüveni yarım kaldı ama İtalya'da tam gaz devam ediyor. Lal keşke Dylan Dog yerine Dampyr'i yayınlamaya başlasaydı diyorum ben, hiç olmazsa ana seriyle birlikte yan serileri de okuma imkanımız olurdu. İtalya'da çıkan son sayının güzelliğine bakar mısınız (uzun uzun ahhhhh ahhhhhhhhhhh)
İtalyanca mı öğrensek ne, duy sesimi Lal

SAYI : 264

Konu: Mignacco Luigi Senaryo: Mignacco Luigi Çizimler: Lozzi Arturo Kapak: Riboldi Enea

Konusu : Sierra Leone'nin karanlık ormanlarının ortasında, en kara Afrika'nın kara kalbinde, gizemli Gölgeler Ülkesi yatıyor... Savaş mültecileri, paralı askerler ve maden şirketleri arasında Harlan ve arkadaşları, onun kanlı sırrını ortaya çıkarmaya çalışacaklar. . . .

kırkambar

Dampyr'e kol kanat gerecek bir yayınevi bir türlü çıkmıyor. İtalyanca öğrensek de oriijnal sayıları temin etmek maddi olarak ciddi bir külfet.

DAMPYR

Alıntı yapılan: kırkambar - 13 Şubat, 2022, 17:04:08
Dampyr'e kol kanat gerecek bir yayınevi bir türlü çıkmıyor. İtalyanca öğrensek de oriijnal sayıları temin etmek maddi olarak ciddi bir külfet.

Doğru bu arada şimdiye kadar çıkmış olan sayıların hepsini yan serileriyle birlikte (italyanca orjinal) toplu halde satan yerler var keşke bu takım türkçe olsa da alsak ama nerdeeee bizde o şans sanırım biz o günleri göremeyiz almaya kalksak kim bilir kaç paradır. Birde üstelik İtalyanca öğrenmek gerek

Rossi

Bu koşullarda Dampyr i basmak için yürek yemek gerek.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Rossi - 13 Şubat, 2022, 20:01:09
Bu koşullarda Dampyr i basmak için yürek yemek gerek.

Ne yazık ki çok haklısın. Siz Julia'ya devam edin, bunu Yapabilecek tek yayınevi Lal Onlarda yapar mı bilmem.
Dampyr gibi kaliteli bir çizgi roman ülkemizde harcandı gitti :'(