DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Yaklasik 15 gündür yeni imza yoktu.Bugün 194 olmus. :) Geri sayim devam ediyor.6.....
"İstemem,eksik olsun.."

tunaorhun

Ancak 199. katilimci adini yazmamis.

hanac

Redraven1970 yeni üyelerimizden Arda adli arkadasimiz.

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1076.msg11062.html#msg11062

Arkadaslar bence kampanyamiz hedefine ulasmistir.

Ilk hedefimiz de zaten 200 imza idi.

Gönül daha fazla imza olmasini isterdi tabii ki.

Fuarda Oglak yetkilileri ile de görüsüldü.

Bu istegi degerlendireceklerini ifade ettiler.

Büyük bir ihtimalle 4 sayilik yeni bir cilt çikaracaklardir.

Sonra top bizde, bu sayi iyi satarsa devami gelir.

Yoksa yine bekle dur.

darkwood

Ilk hedefe ulasmak güzel. Ama yilmadan  biz çalismalarimizi devam ettirirsek, Dampyr in yeni sayisi çikana kadar bu sayinin çok dahada artacagini umut ediyorum. Oglak hiç beklemedigi bir sekilde, fazla talep yüzünden 2. baskisini yapmak zorunda kalabilir. Bunu umut etmek bile güzel.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Evet 200. imza da atildi.  :)

Imza atan herkese tesekkürler.

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 09 Kasım, 2010, 09:25:50
Evet 200. imza da atildi.  :)

O zaman HOZ artik yayinlayabilir!!!  :) ;)

Saka bir yana ilk asama geçildi, simdi sira oglakta. Ama lütfen yilda bir sayi seklinde olmasin. Her yil yalvartmasinlar.

ümitkr

Alıntı yapılan: hanac - 07 Kasım, 2010, 20:04:39
Yoksa yine bekle dur.

:) Veeee röportaj yaptim Senay Hanimla. Derler derlemez yayina koyacagim. Yeni çrler ve Dampyr baskilari yolda. Gazamiz mübarek olsun :0)

Son derece yapici ve güzel bir sohbet ettik kendisiyle. Benden önce Kayra Keri Küpçü ziyaret etmis randevu almisti. Senay hanim bana isaret parmagini sallayarak "seni gidi seni" yapti önce. Bol kahkahali bir muhabbet geldi ardindan. Önümüzdeki cuma'Ya kadar bir otelde mahsur kalmis olacagim is-güç. Firsat bulur bulmaz konustuklarimizi giriyorum.

Hayirli olsun tekrar. Muhtemelen Dampyr blogu "destek ve bilgi paylasim" blogu olur artik.

rumar80

Alıntı yapılan: ümitkr - 09 Kasım, 2010, 17:56:28
Yeni çrler ve Dampyr baskilari yolda. Gazamiz mübarek olsun :0)

Eline saglik Ümit. Senin baslamanla buralara geldik. Darisi diger basarilara

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: ümitkr - 09 Kasım, 2010, 17:56:28
Alıntı yapılan: hanac - 07 Kasım, 2010, 20:04:39
Yoksa yine bekle dur.

:) Veeee röportaj yaptim Senay Hanimla. Derler derlemez yayina koyacagim. Yeni çrler ve Dampyr baskilari yolda. Gazamiz mübarek olsun :0)

Son derece yapici ve güzel bir sohbet ettik kendisiyle. Benden önce Kayra Keri Küpçü ziyaret etmis randevu almisti. Senay hanim bana isaret parmagini sallayarak "seni gidi seni" yapti önce. Bol kahkahali bir muhabbet geldi ardindan. Önümüzdeki cuma'Ya kadar bir otelde mahsur kalmis olacagim is-güç. Firsat bulur bulmaz konustuklarimizi giriyorum.

Hayirli olsun tekrar. Muhtemelen Dampyr blogu "destek ve bilgi paylasim" blogu olur artik.

Bu habere çok sevindim, sabirsizlikla bekliyorum.

alan ford

Sonunda. Kampanyada emegi geçen, basta Ümit ve Günes olmak üzere, herkese tesekkür ederim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

OMG! Nihayet sevgili Ümit'ten güzel bir haber geldi. Dampyr in yeni maceralari geliyor arkadaslar.
Emegi geçen tüm sevgili arkadaslara tesekkürler. Ama hemen yelkenleri indirmek yok,
Serinin sürekliligi için, Dampyr e sahip çikmaya devam etmek zorundayiz. Çalismalara ve tanitima devam. :D
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Yine Oglak'tan,yine dobisko demeyin de ne derseniz deyin...Oglaktan aylik dersenizde olur...Eyvallah der tesekkür ederiz...Ama dobisko oldumu bir kaç sene daha beklemeye bu kalp dayanmaz...

gamlıbaykuş

Tehlikeli bir grup gibi birsey olmaya mi basladik ne? :) Güzel haber gerçekten, biz bu grupla DC'ye kafa tutariz  ;D
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ümitkr

Arkadaslar kusura bakmayin. Senay hanimla konustuklarimizi uzun uzun yazmak istiyorum ama Cuma gününe kadar Istanbul'un bir ucunda otelde sahne islerim v.s. var. Yogun geçiyor.

Durum su ki Dampyr önümüzdeki sene yilda 4 cilt çikacak. Tek sorun 250 adet civarinda satiyor olmasi. O yüzden blog artik destek ve bilgilendirme blogu olur dedim. En bastan söyledigim gibi bu kampanya yayinevine saldiri kampanyasi degildi. Okur olarak hak ve haklarin hatirlatilmasiydi. Maceraperest de hatirladi üstüne üstlük bir de sürpriz ekledi buna:

Ne oldugunu tam bilmiyorum ama önümüzdeki günlerde ilk cildi yayinlanacak hazir olun. Bilgisi olan veya bilgi edinebilen varsa ricam önce bana göndersin. Simariklik edip bilgi paylasan arkadasin ismiyle ÇROP'a aktarmak istiyorum. Olmadi zaten nereye koysalar o bilgiyi çalar alirim ben :O) izni olursa.

Haydi bakalim, pamuk eller cebe ve klavyeye... Okutulacak çrler var... merak uyandirmak yetmez altini bilgiyle dolduralim :)

rumar80

Sen iste biz yazalim:
  Dragonero Dark Horse comics'in bir yayini gözüküyor internette. Bonelli ile ortak diye de belirtiyorlar. Büyü, sövalye ve eski çag öyküsü.
  Lord of the rings ve chronicles of Narnia tarzinda diye not düsmüsler