DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Dragonero, Bonelli'nin tek sayilik, 296 sayfalik Fantastik bir öyküsü Fakat bu seriyi benim bildigim Hoz yayinliyacakti...Yoksa ben yine serilerimi karistirdim...Çünkü Sigma'da Hoz'un yayinlayacagini duyurdugu bir kitap ve oda Romanzi serisinden...Romanzi serisinin ilk kitabi Gözler ve Karanlik zaten çikmisti...Ben bir seyleri çok kötü karistiriyorum ama neyi bulamadim...

Bu arada Luca Enoch, Lilith ve Gea adli karakterlerinde yaraticisi...

Dampyr'in yine yilda 4 sayilik periyodlara oturacak olmasi da sevindirici tabi, bu konu arada kaynamasin...

rumar80

Alıntı yapılan: BAHADIR - 10 Kasım, 2010, 19:16:51
Dampyr'in yine yilda 4 sayilik periyodlara oturacak olmasi da sevindirici tabi, bu konu arada kaynamasin...

Tabii ki kaynamayacak. Asil amaç bu zaten.

ümitkr

Veeeee yeni bir yazi. Çok önceden Ters Ninja için yazmistim buraya aktardim. Is-güç yogunlugundan bazi önceliklerimi düzenlemem gerektiginden blogla yeterince ilgilenemiyorum özür:

http://dampyriistiyorum.blogspot.com/2010/11/dampyrden-vampir-dracula-filmlerine.html

rumar80

Alıntı yapılan: ümitkr - 16 Aralık, 2010, 11:03:20
Lütfen son katilana baksaniza :) Gerçek mi bilemedim ama muhtesem bir geyik:

Bu imzadan sonra sikiyorsa Oglak Dampyr'i yayinlamasin  :D

darkwood

Sist! Benden duymus olmayin ama.. Dampyr için bu son imza katilimdan sonra; Oglak yayincilik Dampyr'i de Teks gibi ayda 2 adet çikartmak için  hemen çalismalara baslamis.  :D  :D
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Alıntı yapılan: darkwood - 16 Aralık, 2010, 11:40:57
Sist! Benden duymus olmayin ama.. Dampyr için bu son imza katilimdan sonra; Oglak yayincilik Dampyr'i de Teks gibi ayda 2 adet çikartmak için  hemen çalismalara baslamis.  :D  :D

Sakanin böylesi olmaz sevgili Darlwood...Her sakayi kaldiririz ama böyle sonu hüsranla biten bir sakayi kaldirmaya bizim gücümüz yetmez...Birak gücü eger gerçekse bütçemiz bile yetmez...Yani iki ucu...malumunuz... ;)

pizagor

Benim duyumum ise cilt formatinda yayinlanacagi seklinde. Umarim böyle de olur... Zaten seri fasikül olarak basladi, 12 sayidan sonra cilde döndü ve 17. cilde geldi. Hooop yeniden fasiküle dönüs!!! Kitaplikta hiç sik durmaz...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 16 Aralık, 2010, 13:00:57
Benim duyumum ise cilt formatinda yayinlanacagi seklinde. Umarim böyle de olur... Zaten seri fasikül olarak basladi, 12 sayidan sonra cilde döndü ve 17. cilde geldi. Hooop yeniden fasiküle dönüs!!! Kitaplikta hiç sik durmaz...

Sevgili arkadaslar,
Ümit'in mail'ine bakmadiniz mi? Linke tiklayin, son imzayi görün. Geyik nasil basladi anlayin...  :D
Yoksa, beraber yürüdük biz bu yollarda  :D ;D ;D

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 16 Aralık, 2010, 13:17:42
Alıntı yapılan: pizagor - 16 Aralık, 2010, 13:00:57
Sevgili arkadaslar,
Ümit'in mail'ine bakmadiniz mi? Linke tiklayin, son imzayi görün. Geyik nasil basladi anlayin...  :D
Yoksa, beraber yürüdük biz bu yollarda  :D ;D ;D

Imza'nin adas adi bile nelere kadir, birde kendisi imza atsa neler olacak.  :D :D

Dampyr'in devaminin süper cilt olarak kaldigi yerden, yani 18.ciltten devam etmesini bekliyoruz. Zaten 1 yil içinde toplam 4 cilt olarak çikarilmasi bekleniyor. 
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Koskoca 2010 yılı geçti. O kadar yazdık, çizdik, oy kullandık. Güya söz de aldık. Peki sonuç ne oldu?
2011 yılının Ocak ayında hala DAMPYR'İ İSTİYORUZ.
   UNUTMA UNUTTURMA

gamlıbaykuş

Umar abi sana katılıyorum ve bu işin artık mutlu bir sona ulaşmasını istiyorum. Elimdeki Dampyr'leri gönül rahatlığıyla okuyamıyorum; çünkü biterse devamı yok...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

V

17. cildi saklıyordum.Bugün 2 macerayı okudum.Devamı yakında geliyor mu ne?
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

2011 geldi hoş sefa getirdi. Şimdi kulaklarımız Oğlak yayınlarında Damypr in için yeni sayıların baskı hazırlıklar başladımı?
Oğlak yayınlarını yakından takip eden sevgili Ümit bu konuda yeni bir bilgi varmı?
Yeni yayın Dragonero ile birlikte bir anda karşımıza çıkabilirmi?  :o
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Cumartesi günkü efsanevi toplantımız başlamadan önce İlyas ile konuştum. Birinci elden Bu yıl üç tane Dampyr çıkaracaklarını öğrendiğini söyledi.

emre ozdamarlar

Iste beklenen haber! Gecen haftadan beri Turkiye'den gelen yeni Dampyr ciltlerine gömulmusken daha guzel bir haber olamazdi.