DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Yola çıkarken sevgili Ümit bu kitabı gerçekten alacakların imzasını istemişti ve umuyorum ki bu çerçevenin dışına taşılmamıştır. O metne imza atanların tamamının bu albümü alacağını umuyorum. Aksi takdirde böyle bir taleple başka bir başlık için bir daha yola çıkmak herhangi bir anlam taşımayacak...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Tüm imza atan arkadaşların ve daha fazlasının Dampyr e sahip çıkacağına inanıyorum. Yeterki kitap bir yayınlansın, haberdar olmayan arkadaşlara da bir şekilde duyururuz.  8)
Darkwood Sakinleri..

ümitkr

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Nisan, 2011, 11:23:23
Yola çıkarken sevgili Ümit bu kitabı gerçekten alacakların imzasını istemişti ve umuyorum ki bu çerçevenin dışına taşılmamıştır. O metne imza atanların tamamının bu albümü alacağını umuyorum. Aksi takdirde böyle bir taleple başka bir başlık için bir daha yola çıkmak herhangi bir anlam taşımayacak...

Yok, kızma ama, bu fikre katılmıyorum üzülerek. Birileri hizmet veriyor veya iş yapıyorsa işini düzgün yapacak öncelikle! Biri beni her gün kucağında evime taşır alıştırır sonra canı istemeyince yarı yolda bırakırsa, üç-beş yürümek zorunda kalırsam isyan ederim. "E, ama başka taşınacak kimse yok!"... alıştırmasaydın. Hele ki bu durumda paramla rezil olmayı hiç istemiyorum. Kitap tanıtımı yapan yayınevi çizgi roman tanıtımı yapıyor mu? Kitap eklerinde sayfa sayfa kapak görüyor muyuz? Forumlarda, maillerde, telefonda sağlıklı bilgi veriyorlar mı? Etkinliklerde yer alıyorlar mı? Bir çizgi romanın satması için çaba sarf ediliyor mu? HAYIR!

Şimdi kampanyaya katılanlar bu yayını almazsa ne olur? Valla kucakta taşındım, parasını verdim, kucağın güzleliğini etrafa bedavadan anlattım, artık bir zahmet baskının dışındaki işlere de el atsınlar ki desteğimiz artsın! Yoksa ben okurum, gayrısını da düşünmem. Bu iş gene sarpa sararsa artık çizgi romana değer veren ve tanıtımlarını düzgünce yapmaya çalışan başka bir yayınevine sıra gelmiş demektir. Yine okurum, yine desteklerim, ama onların yerine değil, yanlarında!

esattr

Dampyr çıksın diye imza verdim mi hatırlamıyorum ama çıkacağı günü  :o göz bekliyorum. o koskoca  İki gün, iki gün nasıl geçecek bilmiyorum :o

pizagor

Az önceki satırlarımı kalite babında asgari yeterlilik ve gereklilik koşulunun daha önce yayınlanan dobişkolar olduğunu düşünerek yazmıştım. Bunu da belirtmek gerekiyor tabi ki... Kalite beklentisini karşılayan yayınevinin bu yayınından haberdar olup ta almayan imza sahibi olmamalı diyeyim öyleyse...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Tarkan Kurt

Günün en iyi haberi bu oldu. :) Raflarda görür görmez alacağım.

rumar80

İmzamı da atmıştım, çıkınca da (ya da İstanbulda olunca MUTLAKA alacağım

hanac

Hayırlı olsun.

Bu 18. cilt olacak, dolayısıyla 69., 70, 71. ve 72. sayılar bu ciltte yerlacaktır.

69. sayı Aralık 2005 de, 72. sayı MArt 2006 da italya da yayınlanmıştı.

ErenKoyunoglu

Almayanı dövüyolarmış diye duydum, koşarak alacağım :)

hanac

Google Translate der ki

69. sayı - Akbaba Günleri

70. sayı - Atacama Çölünde

71. sayı - And Dağların'da Katliam

72. sayı - Mısır Tanrıları

darkwood

Sevgili Hasan, paylaşımlarına bakılırsa yine harika maceralar bizleri bekliyor gibi görünüyor. Bu kadar aradan sonra bunlar ilaç gibi gelecek.
Dampyr 18.cilt kaç adet basılacak bilmiyorum ama ümit ederim Altınmadalyon itkisi ile baskısı hemen tükenir ve 2.baskıyı yapmak zorunda kalırlar. Sonrada yeni sayı için hemen kolları sıvarlar.  :)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Amacımız uğruna bir sürü insan toplanıp güzel bir imza kampanyası ile başarıya doğru gidiyoruz. Emeği geçen herkese teşekürler...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Yılda dört sayı ile yayınlanacaksa bu başarı sayılmaz arkadaşlar.

gamlıbaykuş

Ben dört cilt olarak diye hatırlıyorum. Yanlışım var o zaman  :-[
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Benim net bir duyumum yok, sadece bu da bir olasılık diye dile getirdim.