DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Arkadaşlar rüya falan değil.  buradki arkadaşların bazıları benim matbaa işi yaptığımı biliyor. Topkapı'da çalıştığım içinde oğlak yayınlarının matbaasına yakın bir yerlerde çalışıyorum. Bu gün matbaanın olduğu iş merkezine gittim. çalışanların bazıları arkadaşım olduğu için bir uğrayayım dedim. DAMPYR sorduğumda (mücellithanede)olduğunu söyledi,Çarşamba'ya kadarda hazır olacak dedi. o gün nedense mutlu bir gündü ,gün benim için daha  mutlu bir hale geldi. Bir aksilik olmazsa hafta sonu Kadıköy'de olur.
Sevgiler...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

HacıGeraltEmmi

özlemiştim Tesla'yı  ;D gelsin de hasretimiz bitsin  :D

rumar80

Nikholaus ve Prag'ı tekrar göreceğiz galiba

darkwood

Kalın cilt devam eden bir serinin tekrar ince cilde dönmesi koleksiyon açısından göze ne kadar hoş gelir bilemiyorum. Altın klasik Tekslerdeki gibi kapak sırtına ince cilt kapaklarının resimlerini koysalar çok daha hoş olabilir.
Kitabı binbir zorlukla yayınlanlattıktan sonra, editör yazılarınıda artık bir kenara bıraktık. İlk etapta yıl sonuna kadar 4 büyük cildi adam gibi yayınlasınlar bu yeterli.
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: darkwood - 19 Nisan, 2011, 10:00:19
Kalın cilt devam eden bir serinin tekrar ince cilde dönmesi koleksiyon açısından göze ne kadar hoş gelir bilemiyorum. Altın klasik Tekslerdeki gibi kapak sırtına ince cilt kapaklarının resimlerini koysalar çok daha hoş olabilir.
Kitabı binbir zorlukla yayınlanlattıktan sonra, editör yazılarınıda artık bir kenara bıraktık. İlk etapta yıl sonuna kadar 4 büyük cildi adam gibi yayınlasınlar bu yeterli.

Bence de 17 kalın ciltten sonra ince cilde dönmek çok doğru değil.

rumar80

İlk başlangıçta zaten 12 sayı olarak basılmış, satıştan memnun olamadıkları için cilde geçmişlerdi. Tekrar dönmezler sanırım

ümitkr

Hayırlı olsun, okuyoruz, okutuyoruz :)

ferzan

Kampanyada emeği geçen,imzası bulunan,kampanyayı götüren,organize eden ve ısrarla inat eden tüm Dampyr severleri can-ı gönülden kutlarım...Çıktığı gibi ya da çıktıktan bir süre sonra bile alamayacağım için imzamı esirgedim,kuru kalabalık yapmaktan sakındım...Zira kampanyanın kararlı ve sözünde duracak Dampyr'cilere ihtiyacı vardı sanıyorum...Yine de internetten devamlı olarak takip ettim konuyu...Bir vakitler ben de Dampyr'e feci sarmıştım...Üniversitedeki ilk yılımda Dampyr'le yatıp kalkmış,edindikçe arkadaşlarıma da almış yahut hediye etmiştim...Değerini,kalitesini çok iyi bilirim...Kesinlikle yayınına devam etmesi gereken bir çizgiromandı...Galiba,ilk savaş kazanıldı,hatta galibası bile fazla...Darısı sonraki mücadelelerin başına...Tüm Dampyr'cileri tebrik ederim...Bu güzel birlik adına,bir çizgiroman sevdalısı olarak da ayrıca teşekkür ederim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Google Translate fena sonuç vermiyor  :)

69. sayı - Akbaba Günleri - Akbaba'nın Günü

70. sayı - Atacama Çölünde - Atacama Çölü'nde

71. sayı - And Dağların'da Katliam - And Dağların'da Katliam

72. sayı - Mısır Tanrıları - Mısır Tanrıçası

mcyz

Abi Google translate ile çeviriyor olmasınlar :P

Tarkan Kurt

Bugün İzmir Kitap Fuarında Oğlak Yayıncılık standında sohbet ettiğimiz görevli Dampyr'in 18 nci cildinin 1500 adet basıldığını söyledi. Oldukça iyi bir rakam.

ümitkr

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 20 Nisan, 2011, 00:14:16
Bugün İzmir Kitap Fuarında Oğlak Yayıncılık standında sohbet ettiğimiz görevli Dampyr'in 18 nci cildinin 1500 adet basıldığını söyledi. Oldukça iyi bir rakam.

satılması için uğraşcaz artık... 1500 bu, sat sat bitmez :) ha, yayınevi de biraz işe yararsa fena olmaz o ayrı

rumar80

İsteye isteye bastırttık. Hepinize teşekkürler!!!!
   Şimdi sıra bu işin kalıcı olmasını sağlamakta. Almakta. Yoksa yaptıklarımız bir atımlık barut gibi olur. 4 yıl daha bekleyip bir kampanya daha yapmayalım. Madem istedik ve madem bastılar. ALALIM

tommikser

ciktigi gun gelen poseti ilk ben actim ve aldim.Yalniz bende bir sorun var ilk 17 cilt yok.Kafalama 18'den basladim:D

yalcinerol345

İlk 17 cilt yoksa bence çok şey kaybedersiniz.Fırsat buldukça eksiklerinizi tamamlamaya çalışın.Pişman olmazsınız.