DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

Zaten ilk cildi okumadınsa çok şey kaybetmişsin diyecem ama nasılsa okursun Güneş kardeşim:)

alan ford

Bende de ilk on iki sayı var. Süper cilt'e dönünce kızıp bırakmıştım seriyi. Şimdi 18. ve 4. ciltleri sipariş ediyorum. Yavaş yavaş tamamlarız artık.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Verilen uzun ara elimdeki seriyi elden çıkarmama neden olmuştu, ama kampanya ile birlikte tekrar seriyi tamamlamıştım. Yani eksiksiz olarak Türkiye'deki tüm kitaplar (iki adet te İtalya'dan aldığım kitapla) mevcut

hanac

Haftaya Kadıköye gideceğim, o zaman alırım.

İlk 10 sayısı vardı, 11-17 arası eksik.

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 24 Nisan, 2011, 12:17:15
11-17 arası eksik.

18. sayı da çıkmış. Duymadın mı?  :D
Bugün "şirinliğim" üstümde kusura bakmayın.

darkwood

Dampyr i hiç okumamış olan arkadaşlara tavsiyem, yayınlanmış olan 18 süper cildi 1.sayıdan başlıyarak okumalarıdır. Eğer bu ciltlerin hepsini okumalarına imkanları yoksa, ilk basılan 12 ince cilt veya bunların kalını  olan ilk 3 süper cildi öncelikle okumalarını tavsiye ederim.
Dampyr i tanımadan, konuların akışını görmeden diğer yeni maceraları okumalarını tavsiye etmem.  8)
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

Dampyr 18. cildi bugün aldım, baskısıyla, ıvırıyla zıvırıyla kaldığı yerden devam etmiş,farklı birşey yok. Keşke yayınevi kısa da olsa bir yazı yazıp; hani yeniden döndük, yoğun istek oldu Dampyr için falan gibisinden bir yazı yazsaymış sanki hoş olurdu diye düşünüyorum; amaan neyse olsun da böyle olsun değil mi. Umarım satış grafiği iyi olurda biz de Dampyr'den kopmayız...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ErenKoyunoglu

Sevgili arkadaşlar, 19. cilt çıkacak mı? Bilgisi olan var mı? Çıkarsa alalım hemen.

tommikser

Arkadaş teknik bir arızadan dolayı 20. cildi basacaklarmış.19. cilt daha sonraya almışlar

rumar80

Alıntı yapılan: gunessemerci - 23 Mayıs, 2011, 21:17:49
Arkadaş teknik bir arızadan dolayı 20. cildi basacaklarmış.19. cilt daha sonraya almışlar

Biraz ciddi ol DJ  ;)
Hakikaten bir parmak balla mı kalacağız? Gerçekten bilen var mı?

darkwood

Orasını bilmem biz sözümüzü tuttuk, kesin satın alacak 200 kişi için imza toplayın dediler, topladık. Sadece Kadıköyde Dampyr'in satılan adeti 250 civarı. Gerisini siz düşünün.
Yıl içinde 4 sayı çıkacağını daha önce belirtmişlerdi. Yani ortalama 3 ayda bir yeni sayı çıkacağını hesaplarsak. 18.Sayı Nisan ayında çıktı, 19 nolu sayı Haziran sonu veya Temmuz gibi normal şartlarda çıkması gerekiyor.
Ama satışlardan memnun kalıp daha öncede çıkarırlarsa, bizim açımızdan sorun olmaz.
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Valla bize sorun olmazda hanımlara sorun olacak ona göre.Kızılmaske,mandrake,gordon,dampyr,zagor,tex,brendon,julia,greystorm...
sayayım mı daha?Arkadaş batacaz batacaaaaz :o

darkwood

Sevgili Güneş onlar için her şey sorun, o yüzden kafana takma.  ;D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Mutlaka fedakarlık bekliyorlar. Yeni yeni çizgi roman geldikçe bunları nereye koyacaksınız diye başlıyorlar.
Ahh ahh :o

tommikser

Ben bir yalnızlık kalesi istiyorum........