DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: rumar80 - 23 Mayıs, 2011, 22:29:17
   Mutlaka fedakarlık bekliyorlar. Yeni yeni çizgi roman geldikçe bunları nereye koyacaksınız diye başlıyorlar.
Ahh ahh :o

Çizgiromanları arşivlemek tam bir sorun, ben bunun için hem evi hemde ofisi kullanıyorum.
Ama çizgiromanlar bu süratle çoğalmaya devam ederse, çok yakında batacağımızdan hanım çizgiromanlar ile birlikte bizi evden kapı dışarı edecek, ve böylece arşiveleme sorunu diye bir şey kalmıyacak.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Son sayının üzerinden çok zaman geçmediğini biliyorum, ama Oğlak'tan resmi bir bilgi alan var mı? Dampyr ne olacak? Düzenli yayınlanacak mı? Yoksa yine kampanya mı yapılmalı?
    18. sayıya kavuşmuş olsak ta daha çok DAMPYR'İ İSTİYORUZ

HacıGeraltEmmi

İlyas'ın dediğine göre bu yıl 2 sayısını daha çıkaracaklarmış, ama kimbilir ne zaman ???

rumar80

Eğer bu doğru ise bir yılda 12 sayı okumuş olabileceğiz. Asla yakalayamasak ta en azından okuyabileceğiz. Umarım doğru çıkar ve ileriki yıllarda da devam eder.
   Çünkü DAMPYR'İ İSTİYORUZ

darkwood

Yanlış hatırlamıyorsam yıllık 4 adet cilt çıkacaktı. 18.cilt Nisan ayında çıktığına göre Temmuz 2011 de normal şartlarda yeni sayının çıkması gerekiyor. Umarım düzenli bir şekilde yayını devam eder...
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Temmuz ay'ı geçmek üzere. Dampyr'in 19. cildinden haber alan var mı?
Oğlak yayınları tarafından yılda 4 adet çıkacağı açıklanan serinin, bu yayın programına göre bu ay çıkması gerekiyordu !!!
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ağzımıza çalınan balla idare etmemiz mi bekleniyor?
   Dampyr bir yana, efsane Zagor, dev Tex, vs ne oldu?
   Oğlak iyice duyarsızlaştı

darkwood

Dampyr için yine uyutma taktikleri başladı. Hani 19.sayı ne zaman çıkıyor.
Oğlak yayınlarından bu konuda taze haberler varmı?
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Ben artık bir haber çıkacağına inanmıyorum. En son İlyas ile konuştuğumda (ki 2-3 hafta öncedir) yılda üç tane çıkaracaklar dedi. Nerede?
   Bize ne sunulursa almaya mahkûm ediliyoruz bazı yayınevlerince.  >:(

altay1944

Dampyr'i istiyorum kampanyasını destekledim çizgiroman adına ama şu soruyu sormadan geçmek istemiyorum.Acaba kaç kişi albümü aldı ben aldım peki ya siz gerçekten veryansın ediyoruz da alıyormuyuz acaba.Eeee! Eğer satılıyorsa yayınevi enayi mi ki basmıyor .Öğrenmek istiyorum kaç bastı kaç sattı.Fiyatıda çok makul ne oldu da oğlak basmıyor .Var mı açıklaması?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

rumar80

Tıkandığımız nokta bu zaten. Kimse net birşey açıklamıyor. Ben aldım mesela
  İlyas'ın ilk haftalarda 250 sattığını söylediği yazıldı burada, ama hiç net birşey yok. Biz havanda su dövüyoruz o kadar

alan ford

İmza attım ve bu bana pahalıya maloldu. 12. fasikülden sonra cilt olayına kızıp bıraktığım Dampyr'in hem eksiklerini tamamladım , hem de 18. cildini aldım.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

17 nolu ciltten, ben 2 adet satın aldım sonra birini bir arkadaşıma gönderdim.
Yayıncı tarafından 200 adet satılacağına dair güvence istenen bu kitap için gerekli güvence verildi. Yayınından itibaren ise sadece Kadıköy sahaflarında 1 ay içerisinde en az 250 adet satılıldı. Bizzat kendim sahaflardan satış adetlerini alarak hesapladım. Yani biz sözümüzü tuttuk, sıra yayıncıda.
Yeni sayılarını düzenli bir yayın periodu ile bekliyor ve talep ediyoruz...
Darkwood Sakinleri..

ümitkr

Herkese merhaba,

Başka bir konu için bugün öğleden sonra Oğlak yayınlarını aramam gerekti. İrem hanıma yeri gelmişken Dampyr'i sordum. 19. cildin basıma hazırlandığını söyledi. Paylaşayım dedim.

Çıktığında iyi okumalar :O)

HacıGeraltEmmi

Güzel haber buna denir. Teşekkürler.