DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ümitkr - 15 Eylül, 2011, 20:36:56
Herkese merhaba,

Başka bir konu için bugün öğleden sonra Oğlak yayınlarını aramam gerekti. İrem hanıma yeri gelmişken Dampyr'i sordum. 19. cildin basıma hazırlandığını söyledi. Paylaşayım dedim.

Çıktığında iyi okumalar :O)

Dampyr' i fazla istemesek mi acaba? Birileri çıkıp kızmasın bize, döverler falan :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ümitkr

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 15 Eylül, 2011, 21:48:04
Alıntı yapılan: ümitkr - 15 Eylül, 2011, 20:36:56
Herkese merhaba,

Başka bir konu için bugün öğleden sonra Oğlak yayınlarını aramam gerekti. İrem hanıma yeri gelmişken Dampyr'i sordum. 19. cildin basıma hazırlandığını söyledi. Paylaşayım dedim.

Çıktığında iyi okumalar :O)

Dampyr' i fazla istemesek mi acaba? Birileri çıkıp kızmasın bize, döverler falan :)

Amaaaaan çok çok ıstırıp kanımızı emerler :O)

Cantürk

Uzun yıllar önce....

Julia, Magico Vento ve Dampyr en çok çıkmasını istediğim çizgiromanlardı.

Sağolsun, sevgili Zeynep(Akkuş) çıkmadan bir kaç ay önce  telifini aldıklarını bana müjdelemişti .

Çok sevindiğimi hatırlıyorum.Yıllar ne çabuk geçiyor...

İlk çıktığında çok eleştiriler gelmişti. Bu yayın tutar mı falan diye. Gereksiz tartışmalar kırgınlıklar olmuştu forumlarda.

Şimdi bakıyorum da herkes Dampyr özlemi içinde.

Ama nedense satışları bir türlü istenen düzeye ulaşmadı...

Dilerim yayın tekrar düzenli bir periyoda oturur.

Gambit

20. cildi bekleyenler buraya bir mesaj atsin bir zahmet. Bekleye bekleye 19. cildin kapagindaki agaca donduk resmen

rumar80

Oğlak'ın Tex merkezli yayıncılığından yorulduğum için artık bir şey yazamıyorum.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Kerimoğlu

Fuarda Oğlak çalışanı Dampyr 250 tane satıyor demişti. Nereye gitti kampanyaya katılanlar?

darkwood

Alıntı yapılan: Kerimoğlu - 15 Haziran, 2012, 16:09:23
Fuarda Oğlak çalışanı Dampyr 250 tane satıyor demişti. Nereye gitti kampanyaya katılanlar?

Her söylenene inanmayın sadece Kadıköyde ilk çıktığı ay bu rakamdan daha fazla satılıyor.

Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

İlk etapta hızlı satmıyordur belki, ama ilk ciltlerin 2. baskı yaptığını hatırlamak gerek.

DAMPYR

Alıntı yapılan: haysat - 14 Haziran, 2012, 00:33:58
Şiiiittttt! Yakında
Ali bişeyler biliyor galiba.Ali kuşlarmı söyledi.... ;D ;D ;D

ümitkr

Mayıs ayında yaptığım son görüşmede İtalya'dan geç gönderilen Tekslerin yığılması sebebiyle ciddi bir çeviri seferberliğine dalmıştı Ay Barka'yla İnci Aslıer. Mümkün mertebe Teks biriktirme (Lal de var tabii bu arada) talimatı almışlardı. Dampyr daha gecikecek gibi :(

Bilginize

DAMPYR

Alıntı yapılan: ümitkr - 15 Haziran, 2012, 19:18:54

Mayıs ayında yaptığım son görüşmede İtalya'dan geç gönderilen Tekslerin yığılması sebebiyle ciddi bir çeviri seferberliğine dalmıştı Ay Barka'yla İnci Aslıer. Mümkün mertebe Teks biriktirme (Lal de var tabii bu arada) talimatı almışlardı. Dampyr daha gecikecek gibi :(

Bilginize
Her Yerimiz Teks oldu .Nereye baksam Teks görüyorum.(Rüyamda Bile)... ;D ;D ;D

ümitkr

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 15 Haziran, 2012, 21:03:29
Alıntı yapılan: ümitkr - 15 Haziran, 2012, 19:18:54

Bilginize
Her Yerimiz Teks oldu .Nereye baksam Teks görüyorum.(Rüyamda Bile)... ;D ;D ;D

:)

Sevenleri bağışlasın ama okumadığım tek yayın okumayı çoooook istediğim yayının önünü kesiyor...  :'(