DAMPYR'i ISTIYORUZ..

Başlatan darkwood, 20 Temmuz, 2010, 01:03:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Batman su anda telif haklari en yüksek çizgi romanlar arasinda ilk siralarda geliyor malesef.Ama eninde,sonunda

Türkçe basilmaya baslanacaktir.Mücadeleye devam Özgür'cügüm..

"İstemem,eksik olsun.."

ümitkr

Alıntı yapılan: pizagor - 21 Eylül, 2010, 12:40:00
Bu katilimcilar, siteler, forumlar, yayinevleri Batman'i istedigimizi de farketseler...

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1639.0.html

Pisagor selam, Marvel comics telifleri çok düsük tuttugundan önümüzdeki günlerde marvel patlamasi yasayacagiz. DC comics ise anasinin nikahini istiyor yayincilarin. Bu yüzden Batman'i uzun süre unutun derim ben.

Dampyr'se cepte ve on kadar yayinevi pesinde. Sirayla gidersek harika olacaktir.

ümitkr

Kampanyayi destekleyen sitelerin logolari ve linkleri bloga eklenmistir hayirli ugurlu olsun.

tommikser

Demin uçandaire.org tan yazi geldi.Hafif.org ta yayinlamislar kampanyayi.Ben okuyamadim.Yasakli site dedide bizim daire nedense saçma sapan kelimelere bile yasak koymus.Okuyan varsa beni bilgilendirirse sevinirim.Bu arada 155 olduk  ;D

gamlıbaykuş

Çok güzel ve hizli ilerleniyor, emegi geçen herkese sonsuz tesekürler... Hadi hayirlisi bakalim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

1 haftadir yeni imza yok.

157 ye çakildik kaldik.

rumar80

Karanligin sonunda isigin olduguna, bardagin yarisinin dolu olduguna inanilmali. Inanç oldukça umut ta vardir.

darkwood

Hergün yeni kapilar açiliyor. Destek artisi için çalismaya devam..
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Sabah sabah baktim sevindim valla 162 olmusuz ilk hedef 200 ona rahat varirirz da 500 iste o güzel bir hedef.

guantanamo

pek okudugum çr oldugu söylenemez bende cani gönülden desteliyorum

hanac

hanac

hanac

1 haftadir yeni imza yok.

Umit ve Günes arkadaslarimiz da ortalarda yoklar.  :)

200'e az kaldi.

Son bir gayret.

tommikser

Hasan abi kusura bakma dedigin gibi ilgilenemedim çünkü hasta oldum 1 hafta rapor verdi doktor.Dinlenmedeydim.Tekrar baska seyler deneyecegim bakalim.Olmazsa gazete ilanini düsünüyorum.Belki ilan verip ayrica altin madalyonu da tanitabilirsem mutlu olacagim.Bakalim bu sefer ne olacak :D