Çizgi romanı olan diziler

Başlatan rumar80, 27 Temmuz, 2010, 15:29:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Arkadaşlar birçok dizinin çizgi roman versiyonları mevcut (bildiğimiz Buffy, Angel ve X-files dışında)
  Örneğin 24, fringe, supernatural, firefly hatta chuck.

Bu arada ABD'nde X-files 30 days of night çizgi romanı çıkmaya başladı. Sanırım bir limited seri olacak

pizagor

Çizgiromandan uyarlanan filmler – diziler var da filmlerden – dizilerden sonra ortaya çıkmış çizgiromanlar yok mu?

Benim aklıma hemen gelen bir Vampir Avcısı Buffy var...

Bir de gerçekleşirse Muhteşem Yüzyıl :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Indiana Jones var ...

Star Trek var ...

rumar80

Uzay 1999 (ülkemizde bile yayınlanmıştı)
   V

kalidor

Game of Thrones'u da listeye ekleyebiliriz. Zamanında Herkül-Zeyna vari pamuk Conan  dizisi de vardı. Gladyatör filminde de önemli bir yan rolde oynamış Ralf Moeller canlandırıyordu canlandırmaz olasıca :D

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Hatırladıklarımdan dizi film ve çizgiromanı olan Bonanza, Lorel ile Hardi.
Çizgifilm dizi ve çizgiromanı olanlardan ise; Donald Duck, Temel Reis, Uçan Kaz vardı.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Battlestar Galactica'nın da iki serisinin de çizgi romanları vardı.

FerdiFon

Bu Sıralar Show Tv'de Oynayan Muhteşem Yüzyıl'ında Çizgi Romanını Çıkaracakları Haberi Nette Çok Geziyor .
Kitabın Adı  Muhteşem Yüzyıl : Zafer Yolunda Olucakmış ...

HacıGeraltEmmi

Çakma ajan Chuck'ın bir macerasını okumuştum, oldukça eğlenceliydi :)

Ahmet Oktay

Yanılmıyorsam Arrow dizisi DC çizgiromanından uyarlanmış, hatta dizi çok tutmuş ve yayıncı kanal The Flash'ın da dizisini yapacakmış.

V

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 15 Ağustos, 2013, 21:49:13
Yanılmıyorsam Arrow dizisi DC çizgiromanından uyarlanmış, hatta dizi çok tutmuş ve yayıncı kanal The Flash'ın da dizisini yapacakmış.

Flash'ın 90'lı yıllarda bir filmi ve devamında dizisi gelmişti.Dizi fena değildi.TeleON kanalında izlemiştik vakti zamanında..

"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Ben bu diziyi çocukken izlemiştim.Keşke bulup bir yerlerden tekrar izlesem.Konu,kostüm falan çok iyiydi diye hatırlıyorum.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: gunessemerci - 15 Ağustos, 2013, 22:37:01
Ben bu diziyi çocukken izlemiştim.Keşke bulup bir yerlerden tekrar izlesem.Konu,kostüm falan çok iyiydi diye hatırlıyorum.

Orijinal dilinde yabancı bir torrent sitesinde mevcut. Toplam 22 bölümmüş, ilk 8 bölümün tr ve tüm bölümlerin ingilizce altyazısını rahatlıkla bulabilirsiniz :)

pizagor

Engin Teleon diyince bir anda aklıma geldi bu dizi. Diziden aklımda kalan izlerken hayran kaldığım Flash kostümü...

pizagor

Smallville dizi başlayıp çizgiroman olarak devam eden serilerden. Dün TPB'sini gördüm kitabevinde. Çizimler pek sarmadı açıkçası...