Tex Özel Cilt 35 Büyük Boy Yayınlansın Kampanyası

Başlatan caretta, 07 Eylül, 2023, 19:44:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kinowa59

Sayın Caretta dostumuzun bu harika yazısının üstüne imzamı atıyorum. Evet Mylos kitap birkez olsun biz Tex tutkunlarının bu ricasını kırmamalı ve bu talebimize duyarsız kalmamalıdır. Sayın Batuhan Cantürk bey,  bizler 65 yaş ve üstü, neredeyse iki ayağı da çukurda olan Tex okurları olarak lütfen bu arzumuzu  vasiyet olarak görünüz. Mylos kitap sayın yetkililerine bu vasiyetimizi bildiriniz. Yalnızca iletmekle kalmayıniz. Lütfen ısrarcı olunuz.

Zeljko

755. Sayı internete düşer düşmez indirdim çizimler ef-sa-ne. Yakında büyük boy formatı da çıkacak. Mylos'un zamanından önce basacağını sanmıyorum o yüzden hayal dahi kurmuyorum  :) Olur da basılırsa da ilk alanlardan biri ben olurum hatta yılbaşı çekilisinde hediye etmek için bir tanede fazladan alırdım.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

caretta

Ben Teks yayınlayan bütün yayınevlerini ta Ceylan Yayınları'ndan başlayarak şükranla anıyorum.
Ama 2 yayınevi var ki gönlümün tahtında kurulu oturuyorlar. Oğlak ve Çizgi Düşler Yayınevleri.
Oğlak Yayınları'nda çok şanslıydık ki sıkı bir Teks okuru olan Raşit Çavaş yayınlardan sorumlu idi.
Çizgi Düşler'de İlker Özer de öyle miydi bilmiyorum. Yani bir yayınevinin yayın sorumlusu Teks okuru ise bu büyük bir avantajdır. Lal Kitap yöneticisi Bahadır Zaimoğlu iyi bir Zagor okuru olduğundan Zagor yayınını ısrarla sürdürüyor. Batuhan Bey'e: "Ben Teks okuru değilim" demiş. Belki de Klasik Seri'yi yayınlamakta mütereddit
olması bu yüzdendir. Mylos Kitap için Batuhan Bey bizden. "Ne kadar etkili olur bilemem." Altın Madalyon Forumu olarak bir heyet Mylos Kitabı ziyaret edemez mi acaba? Aksi gibi Hanac dostumuz da Teks okuyor ama esasında sıkı bir Zagor okuru. Bayram Bey Muğla'da; ben Kıbrıs'ta artık bu "heyeti" oluşturmak İstanbul'da yaşayan okurlara kalıyor.

Rossi

Degerli dostlar mesajınızı ilettim. Sonuç ne olur bilmiyorum. Ama zor görünüyor.

Ben de 57 yasima geldim sizi cok iyi anliyorum. Son yillarda 4 tane ameliyat gecirdim cesitli nedenlerle. Bu yaslardan itibaren insan ölümü daha sık dusunuyor. Eski enerjiniz kalmiyor.

Bana kalsa ayda 2 Teks çıkarıp Italya' ya yetişirim.Ama bana kalmıyor.
İnanın en az sizin kadar ben de Teks çıksın istiyorum. Ama elimden bir şey gelmiyor.
Yanlış anlamassaniz samimi olarak bir sey söylemek istiyorum. Arada kalmaktan yoruldum. Sürekli elestirilmekten yoruldum.
Elimden bu kadar geliyor.
Sevgilerimle

YzbVolkan

Biz sizden razìyiz Batuhan bey. En azindan ben oyleyim .
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

caretta

Alıntı yapılan: Rossi - 10 Eylül, 2023, 12:55:38Degerli dostlar mesajınızı ilettim. Sonuç ne olur bilmiyorum. Ama zor görünüyor.

Ben de 57 yasima geldim sizi cok iyi anliyorum. Son yillarda 4 tane ameliyat gecirdim cesitli nedenlerle. Bu yaslardan itibaren insan ölümü daha sık dusunuyor. Eski enerjiniz kalmiyor.

Bana kalsa ayda 2 Teks çıkarıp Italya' ya yetişirim.Ama bana kalmıyor.
İnanın en az sizin kadar ben de Teks çıksın istiyorum. Ama elimden bir şey gelmiyor.
Yanlış anlamassaniz samimi olarak bir sey söylemek istiyorum. Arada kalmaktan yoruldum. Sürekli elestirilmekten yoruldum.
Elimden bu kadar geliyor.
Sevgilerimle

Batuhan Bey sizin Teks'i ne kadar sevdiğinizi, bu forumdaki Teks tutkunlarına karşı samimi, gerçekçi tavrınızı takdir ediyorum. Dediğiniz gibi bu konuda son karar mercii Mylos Kitap yöneticileri. Siz, Villa'nın çok popüler bir çizer olduğunu ilettiniz, bu kitabın basılırsa hemen satılacağını söylediniz. Basılmazsa da ne size ne de Mylos Kitaba ben kırılmam. En azından bu forumda Teks okurlarının varlığı,katkıları mevcut yayının devamı konusunda motivasyon yaratmaktadır.

karlıova

Beyler, bari burada da isim listesi oluşturalım kaç kişi bu albümü büyük almayı taahhüt ediyor, hatta parasını peşin ödeyebilir görelim. Bundan evvel Deadwood Dick için Felix yayınevi bu tip bir ön sipariş toplamıştı. Belki dev albüm 35 için aynısı yapılabilir. Hasan dostum, nasıl açalım bu liste mesajını? Ben Izzet Karliova almayi taahhüt ediyorum.

Nemo

Batuhan abi,

Emeklerine sağlık. Sonsuz teşekkurler tüm emeklerin için.
Özel Alfa Ajanı

Kinowa59

Ben kinowa59. Büyük boy Tex No 35, parasını peşin ödeme koşuluyla almayı kabul ediyorum.

Kinowa59

Değerli Rossi dostumuza ilgileri ve nazik cevabı için teşekkür ediyorum. Not: Sayın Rossi. Size, Tex hususunda fazla baskı yaptığımızın farkındayım. Sizden başka yardım talep edebileceğim kimse yok. Hoş görünüz lütfen.

hanac

Alıntı yapılan: karlıova - 10 Eylül, 2023, 22:37:49Hasan dostum, nasıl açalım bu liste mesajını? Ben Izzet Karliova almayi taahhüt ediyorum.

Kampanyaya katılanlar

1. karlıova
2. Kinowa59

Saki

Hasan beni de tüm kampanyalara ilave et, oradan Makedonyaya gelen bir arkadašım var bana tüm Teksleri getirir

gargaris

Hasan Bey Gargaris'i de ekleyebilirsin listeye...

YzbVolkan

Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Zeljko

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan