En İyi X-men

Başlatan rumar80, 19 Ağustos, 2010, 10:18:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ortalıkta bu kadar mutant varken, acaba hangileri karakter olarak diğerlerinin önüne geçiyor

tommikser

ehe ehe ehe ilk oyu ben kullandim ;D

Tarkan Kurt

Çogunu tanimasamda ben de oyumu kullandim, maksat katilim olsun.  ;D

Alperen

Ben Cyclops, Rogue ve Namor dedim. Bence X-men'lerden cogunun kendi kitabina sahip olma potensiyeli var. Bu yuzden Marvel duzenli olarak tutulan karakterlerin mini serilerle duzenli seri sahibi olma potensiyelini kontrol ediyor.Su karakterlerin mini ve duzenli serileri cikti;
Gambit, Rogue, Wolverine, Cylopse, Night Crawler, Namor, Beast, Shasow-cat, Colossus Storm, Emma Frost, Ice-man.

Ve daha niceleri. Marvel bir ekiyor. 10 aliyor.

V

Klasik takimdan sevdigim kimse yok.Wolverin de sonradan katildigi için onu da klasik takimdan saymiyorum.

Oylarim Bishop,Gambit ve Deadpool'a..

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

X-Men' i hep severek okumusumdur. Ben oylarimi Gambit, Colossus ve Ice Man'e verdim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

He4r0x

Koskoca Wolverine neden yok.Bence Magneto(artik o da x-men)

hanac

Alıntı yapılan: He4r0x - 23 Ağustos, 2010, 11:07:36
Koskoca Wolverine neden yok.

Hosgeldin He4r0x, ilk mesajin hayirli olsun.

Anketde Wolverine disinda en begendiginiz X-Men seçiliyor.

Wolverine katilsa bir anlami olmazdi bu anketin  :)

rumar80

Wolverine öyküsü, iç çatışmaları ile sadece X-men'in değil tüm Marvel evreninin en iyi karakterlerinden biri. Bu nedenle anketi açarken diger mutantlar hakkında ne biliyoruz, düşünüyoruz onu ögrenmeye çalışmak istedim.
   Wolverine için bir "ünlü" ;) Türk büyüğünün!!! dediği gibi. "Birinci belli, ikinci kim?" cümlesi yeterlidir.
   Sevgili He4rOx hoşgeldin. Sağlıcakla kal

siyahderikoltuk

Iceman'i pek seçen olmamis sasirdim açikçasi... Level 7 mutantlardan biri de o ve gayette karizmatik bence... Atlantis'in kralina verdim diger oyumu, denizde 10 wolvi gücünde ne de olsa :) Son oyumda psylocke'e sexy karakter kontenjanindan ;)

rumar80

Ice man bence tüm Marvel yazarlarınca göz ardı edilmiş biri. Bir ara güçlerini maksimuma çıkardılar, hatta sıfır toleransta Bastion'a tek başına direndi denilebilir, ama sonra unutuldu gibi.
   Diğer karakterler daha renkli geliyor yazarlara.
   Namor'a gelince....
   Bilkanın Örümcek Adam'larında okuduğumdan beri çok sevdiğim bir karakterdir. Mutant olmasına rağmen (hatta Marvel'ın ilk mutantı diye reklamını yapmışlardı) bugüne kadar X-men'e katılmaması su üstündekilere duyduğu kızgınlıktandır diye düşünüyorum. Daha çok Namor okumalara.
  Kendinize iyi bakın

Gambit

tarafsiz kalamayarak ilk oyumu gambit e verdim :)

Eglenceli, gizemli, akrobatik, enteresan bir gucu olan (ki iskambil kartlarini severim), kirmizi gozlu, daginik sacli, kirli sakalli, serseri ve karizmatik tek bir mutant var o da Gambit.

Cocuklugumda ilk izledigim - hatirladigim dizi "Atlantis den gelen adam" oldugundan mi, yoksa denizle ilgili her seyi sevdigim icin mi nedir bilmiyorum, Namor inda ozel bir yeri var benim icin. Biraz magneto yu hatirlatan gri bir karakter olmasi, zaman zaman ortaligi iyi kotu demeden dagitmasi da enteresan, guc seviyesi de oldukca yuksek bir karakter ama bir turlu hakettigi yeri bulamadi cizgi roman piyasasinda nedense

son oyumu nightcrawler a verdim cunku Alman kokenli olmasi, dis gorunus olarak digerlerinden cok farkli olmasi, annesinin mystique olmasi...gibi bir cok etken nightcrawler i siradisi kiliyor.

Magneto da apayri bir yerde bu arada, onunla ilgili de uzun yazilir ama simdilik kacmam lazim

tamerozcan

Oyum Denizalti Prensine...

s.b

1- Cyclops
2- Jean Grey
3- Storm
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Nemo

Özel Alfa Ajanı