Dexter

Başlatan rumar80, 20 Ağustos, 2010, 11:20:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Benim içinde hayal kırıklığıydı. Ama benim sıkıntım genel olarak son 2 sezonda. 7. ve 8. sezonun diziye yakışmadığını düşünüyorum ama ne olursa olsun en iyi dizilerden biri olarak hafızalarda kalacak.

HacıGeraltEmmi

Al benden de o kadar. Finalde s*çtılar resmen.

Pulluk

Eğer o son 1 dakikalık kısım olmasaydı gene "eh işte idare edere bir final diyebilirdim, ancak bu haliyle kimseyi mutlu edemeyecek, feci kötü bir son oldu bence.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

kalidor

Ben seyretmiyorum da yani herşey rüya mıymış, öyle birşeye mi bağladılar veya hayal mi kuruyormuş arkadaş  :) ??? Özelden de yazabilirsiniz  :D
Crom! Ölüleri Say...

dean

Alıntı yapılan: kalidor - 24 Eylül, 2013, 11:53:56
Ben seyretmiyorum da yani herşey rüya mıymış, öyle birşeye mi bağladılar veya hayal mi kuruyormuş arkadaş  :) ??? Özelden de yazabilirsiniz  :D

maalesef ki herşey gerçek  :'(

HayalGücü

herşeyin hayal çıktığı şekilde senaryo yazana senarist demem.

Dexter güzel başlayıp bir süre sonra bayan dizilerden oldu. Senaristler malesef bir süre sonra yeni fikirler üretemediler, tekrarlamalar, zorlamalar ile son sezon geçti.
Fakat Dexter'ın sonunda Dexter'ın başına gelenleri açıkcası beğendim. Büyük ihtimal bu son, kitabın yazarının fikri alınarak yapılmıştır.

Zeljko

Nihayet Trailer geldi (surprise motherfucker  ;D)

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Zeljko

Yapimcilarin yarın diziyle alakalı bir sürpriz paylaşacakları belirtiliyor.Tahminimce;

[spoiler]Dexter'ın çemçük ağızlı oğlunun başrol olduğu spin-off  ile ilerleyecekler.Harrison da tıpkı babası gibi Dexter'ın hayaliyle hayatına devam edecek ki bu sayede ailemizin sevimli seri katili Dexter Morgan ölse de yeni dizide aktif olarak yer alacak[/spoiler]
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan