1001 ROMAN VE ZAGOR YARIŞMASI

Başlatan tommikser, 27 Eylül, 2010, 11:21:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

1001 Roman sitesinde 15.10.2010 tarihine kadar bir yarisma yapiyor.

Zagor severler kesinlikle bilecektir. Yeni baslayan ben bilemiyorum tam olarak :(

Verilecek kopyaya da hayir demem açikcasi ;D  

Yarismaya katilip sansimizi arttiralim degil mi ?

hanac

Kastettigin yarisma bu olmasin

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1915.0.html

Yarisma Tamer tarafindan duyuruldu dolayisiyla kopya durumu geçersizdir.  :)

tommikser

Evet  ;D

Ben biraz geç kalmisim. Ben bu yarismayi anasayfaya koymak istiyordum ama resmi ekleyemedim.

Nasil olacak ugrasiyorum ama çözemiyorum.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Eylül, 2010, 11:45:50
Ben bu yarismayi ekrana koymak istiyordum ama resmi ekleyemedim. Nasil olacak ugrasiyorum ama çözemiyorum.

Hallederiz.

Bu arada 1001 Roman'i takdir etmek lazim.

Sonuçta Zagor'un yayin hakki LAL de.

Ama 1001 Roman Zagor gecesi bile düzenliyor.

LAL yillarca böyle aktiviteler düzenlemedi.

Tesekkürler 1001 Roman.

tommikser

Hasan abi ayni serzenisi sabah facede yaptim çizgi roman okurlarinda. Yani ayakta alkislamak lazim 1001 roman ekibini.

Adamlar 100 sayidir yayinliyorlar hiç birsey yok. Dogru düzgün poster falanda yok.

Alfa yayinlarini hatirladikça çocuklugumda büyükler daha mi duyarliydi acaba demeden duramiyorum.

Hatirlarsiniz her isteyene esantiyon, yilbaslarinda takvimler, posterler ve kalemler .Fazla tutumuyordur ama adami mest etmeye yetiyor.

Lal'e acaip derecede kiziyorum. Hiç mi içleri gitmedi. Biz bu isten ekmek yiyoruz, ayrica edebiyatçi adamiz duyarli olmamiz lazim gibi.

Bence 1001 roman yayinlasa Zagor'u sanirim yerinden oynatacaklardi bu çizgi roman piyasasini.

Yani Türkiye'nin en büyük gazeteleri bu hareketi edebiyat köselerine tasidi.

Demek bu isi ciddiye almak lazim. Yüksek satolardan bakip istedigim gibi satarim dememek lazim.

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Eylül, 2010, 11:45:50
Evet  ;D Ben biraz geç kalmisim.Ben bu yarismayi Ekrana koymak istiyordum ama resmi ekleyemedim.Nasil olacak ugrasiyorum ama çözemiyorum.

Arkadaslar burada bir parantez açmak istiyorum.Yazdiklarina resim eklemek isteyen arkadaslar,tarayici olarak Firefox'u
bilgisayarlarina yüklesinler.Internet Explorer "resim konumu kopyala" islemini yapmiyor.Firefox'ta eklemek istediginiz
resim üzerine gelin ve sag tusa basin,çikan menüden "Resim konumunu kopyala" seçenegini seçin.Yazdiginiz ekranda açtiginiz
resim ekle imlecinin tam ortasina,"yapistir" seçenegi ile kopyaladiginiz resmi,fotoyu yapistirin.Ücretsiz Firefox Türkçe için:

http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/
"İstemem,eksik olsun.."

kedidiro

eyvallah sevgili judas bu iyi oldu...filmlerden bahsederken resim falan eklemek istiyordum ama beceremiyordum...hos hala da becerebilecegime emin degilim ya...ne de olsa 'bizim dogdugumuz köylerde bilgisayar yoktu,ben o yüzden teknoloji fakiriyim,idare ediver biraz...'

V

Gönüller bir olsun yeter. :) Sizler yazin-çizin,tanitin ve elestiri yapin.Takildiginiz yerlerde yardim isteyin.(Özel mesaj da atabilirsiniz.)

Resim ve link ekleme konusuyla ilgili olarak:

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1241.0.html

linkinde Hasan gerekli açiklamalari yapti ama bir çok arkadasimiz isyerinden baglaniyor ve bilgisayarlarinda Explorer yüklü sanirim.

Sorun yasamaya devam ediyorlar..

"İstemem,eksik olsun.."

Ramzy

Yarismadan yeni haberim oldu. Hos, yeni duyurulmus. Bakalim, deneyecegim sansimi. Yalniz, sanirim bunu sormazsam rahat edemem, liseden kalan bir aliskanlik, hos görün, ayni çizer isimlerini yazabiliyor muyuz birkaç kere daha?

darkwood

Konu Zagor olunuca 50 kisi çok az kaliyor. Ama yinede böyle bir sey düsünüp Zagor severleri mutlu etmek güzel bir olay. Belki digerlerinede örnek olur. Daha güzel seyler ortaya çikar. Bu arada bakalim kuralardan bize de nasip olacakmi?
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

Arkadaşlar az önce ikmal istasyonu.com'da geziniken ''Zagor 50.yıl'' anısına; Ferri istanbulda adlı bir dvd'nin satışta olduğunu gördüm.

6 dvd'den oluşuyormuş.konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?

hanac

Geçen sene fuara gelen Ferri'nin istanbul'da geçirdiği 3 günü devamlı kameraya kaydetmişlerdi.

Bunları DVD lere kaydedip satacaklardı. Onlar olmalı.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları