LAL Kitap

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:56:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

allan quatermain

Alıntı yapılan: darkwood - 10 Haziran, 2021, 00:16:15
Martin Mystere italya da 2 ayda bir yayınlanıyor, o yüzden bizde de 2 aylığa geçti, o yüzden aylık olarak yayınlayamazlar.
Martin Amca İtalya'da aylığa döndü.

OZAN BALIM

Kendi adıma, bir süredir çıkanlara bakıyorum, takip ettiklerimi ve beğendiklerimi alıyorum. Eleştirel düşünemiyorum, özellikle fumettide tabiri caizse şükrediyorum 😀 Lal pandemi döneminde dahi istikrarlı olmaya çalıştı, yanlış bilmiyorsam bu ayla birlikte toplam 2 ay kayıp oldu ki panik halinde olduğumuz kapanma dönemleri göz önüne alındığında bu pek de önemli değil. Varsın yayınlar 15 gün de sarkıversin. Yayınevleri tabii ki eleştirilmez değil ama eleştirirken ölçüyü de kaçırmamamız lazım diye düşünüyorum.

darkwood

Alıntı yapılan: allan quatermain - 10 Haziran, 2021, 01:03:06
Martin Amca İtalya'da aylığa döndü.

Bu iyi bir haber, Lal de o zaman  buna ayak uydurursa güzel olur.
Darkwood Sakinleri..

Vassago007

Alıntı yapılan: OZAN BALIM - 10 Haziran, 2021, 01:22:15Kendi adıma, bir süredir çıkanlara bakıyorum, takip ettiklerimi ve beğendiklerimi alıyorum. Eleştirel düşünemiyorum, özellikle fumettide tabiri caizse şükrediyorum 😀 Lal pandemi döneminde dahi istikrarlı olmaya çalıştı, yanlış bilmiyorsam bu ayla birlikte toplam 2 ay kayıp oldu ki panik halinde olduğumuz kapanma dönemleri göz önüne alındığında bu pek de önemli değil. Varsın yayınlar 15 gün de sarkıversin. Yayınevleri tabii ki eleştirilmez değil ama eleştirirken ölçüyü de kaçırmamamız lazım diye düşünüyorum.

Okuyucu olarak tabiki de eleştirmek hakkımız, daha iyisini fazlasını talep etmek hepimizin isteği ama hakaret beni çileden çıkartıyor. Martin Mystere 375. sayıda aylığa dönmüş İtalya'da büyük olasılıkla Lal yayınları da aylığa dönecektir ilgili sayıya sıra geldiğinde   :)

Zeljko

Alıntı yapılan: Vassago007 - 09 Haziran, 2021, 22:42:57
Evet o hikaye daha farklı bir edisyonda ve editoryal yazıları ile

Sanırım söz konusu hikaye Mister No Speciale 13, bizde Efsanevi Mister No 5. ciltte "Genç Bir Amerikalı" adıyla yayınlanmış.

Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Bilal ceylan

Arkadaşlar,bu gün kulağıma gelen bir bilgiye göre bir zagor serisi olan darkwood novels ve zagor piu serisinin teliflerini lal kitap almış,umarım doğrudur.

pizagor

Alıntı yapılan: Bilal ceylan - 12 Haziran, 2021, 21:02:23
Arkadaşlar,bu gün kulağıma gelen bir bilgiye göre bir zagor serisi olan darkwood novels ve zagor piu serisinin teliflerini lal kitap almış,umarım doğrudur.

Kaynak çizgiromanevlerinden biriyse doğru çıkar bu tarz duyumlar.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

gamlıbaykuş

Zagor Piu daha yeni çıkmamış mıydı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Mrtekin

Taze bir duyum olarak: Lal'in bu ay kitap çıkarmayacağı, ve de yine kitaplarına zam yapmaya hazırlandığı öğrenildi..
They drew first blood...

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Şubat, 2022, 19:54:16
Taze bir duyum olarak: Lal'in bu ay kitap çıkarmayacağı, ve de yine kitaplarına zam yapmaya hazırlandığı öğrenildi..

Çıkartsaydı da zamlı çıkartsaydı ,inşallah duyum doğru değildir diyeceğim ama doğrudur.
Lal Kitap bile zorlandığına göre işimiz iş arkadaşlar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mrtekin - 20 Şubat, 2022, 19:54:16
Arkadaşlar biraz önce Lal Kitap ve Mylos Kitabın yetkilileriyle görüştüm Lal yayınları ,Kitapları yetişirse buhafta sonu yada Martın ilk haftası çıkacakmış Zamma gelince öyle birşey olmadığını söylediler. Mylosta Julianın Matbaya gönderildiğini Marttın ilk haftası piyasada olacağını söylediler.Yani Kitaplar geliyor içiniz rahat olsun...

karlıova

Mister No Speciale 21 Lal Kitap'tan çıkmak üzereymiş. Bu Fumetti yokluğunda ilaç gibi gelecek okumak. Nette baktım henüz listelenmemiş haftaya dağıtılmış olur sanırım.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php?action=post;quote=231813;topic=1240.45

hanac

LAL ürünlerine zam gelmiş

Zagor 26 ₺ dan 30 ₺
Zagor KM 80 ₺ den 90 ₺
Martin Mystere 36 ₺ dan 40 ₺

hennessy

Lal Kitap hep taktir ettim yıllardır serileri devam ettirdiler. Bazen aksaklık çıksa da çok nadir kitapları raflarda ve seriler bizlerle idi.

MN KS devamı olan aylık seriyi cilt olarak çıkarmaya başladılar. Zamanında elimden çıkardığım seriyi arşivim tam olsun düzgün olsun diye almaya başladım.

İlk baskılara güzel başladılar.  Bundan önceki albüm ve bugün elim gidip almadığım albümde bıçak kesme sorunlarından dolayı eski sayılar çok kötü gözüktüğü için seriye devam etmeme kararı aldım.

Geçen sayıyı aldım en iyisini bularak! ama bugün gördüğüm sayı ile üzüntülerimi belirterek artık bu seriye böyle basmaya devam ederler ise devam etmeme kararı aldım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Kinowa59

Lal kitap, aylık yayınlar yılbaşından sonraya, yani önümüzdeki haftaya kalmış.