Gerekli Şeyler

Başlatan hanac, 02 Ekim, 2010, 12:59:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dorukgs

Keşke hep böyle devam etse :)

hennessy

Demekki satmıyoruz deselerde yayınevleri satıyorlarmış düzenli çıkaracınca
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Benim bildiğim mesele satmaktan çok parayı alabilmek.
  Bir de büyük kitapevleri çok sayıda alıp, ardından çoğunu iade ederek sıkıntıya sokuyorlar.

omega red

Alıntı yapılan: hennessy - 11 Kasım, 2012, 11:45:23
Demekki satmıyoruz deselerde yayınevleri satıyorlarmış düzenli çıkaracınca

Fuarda okuyucuya direkt satış sayesinde anında nakit ve yayınları tanıtıp yeni okuyucu kazanma şansı olduğu için bu dönemde yeni yayınları çok çıkarıyorlar. Yoksa çok sattıklarından değil

pizagor

Sonrası da uzun süreli bir duraklama oluyor. Çizgiroman okurları olarak alıştık artık!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Reklam ve tanıtımın yanı sıra, yeni yayınların arasında  eski yayınlarında sürümünü sağlamak ve elde biriken stokları eritip bunları nakite çevirmek içinde fuarlar yayıncılar için vazgeçilmez.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Alıntı yapılan: darkwood - 11 Kasım, 2012, 13:57:28
Reklam ve tanıtımın yanı sıra, yeni yayınların arasında  eski yayınlarında sürümünü sağlamak ve elde biriken stokları eritip bunları nakite çevirmek içinde fuarlar yayıncılar için vazgeçilmez.

İyi de bunu illaki fuarlarda yapmak zorunda değiller ki...Olmayanlar da kursunlar satış sitesi, ara ara eski sayıları cazip fiyatlarla satsınlar. Hem bu durumda sadece İstanbul'a, hatta ulaşımın zorluğunu bir kere yaşayıp da bir daha tövbe diyen benim gibileri de düşünürsek Tüyap'a yakın İstanbul'a diyelim, hitabetmekten de sıyrılırlar... Örnekleri var, mesela binkunduz, mesela ikmal istasyonu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

omega red

Alıntı yapılan: pizagor - 11 Kasım, 2012, 14:08:25
İyi de bunu illaki fuarlarda yapmak zorunda değiller ki...Olmayanlar da kursunlar satış sitesi, ara ara eski sayıları cazip fiyatlarla satsınlar. Hem bu durumda sadece İstanbul'a, hatta ulaşımın zorluğunu bir kere yaşayıp da bir daha tövbe diyen benim gibileri de düşünürsek Tüyap'a yakın İstanbul'a diyelim, hitabetmekten de sıyrılırlar... Örnekleri var, mesela binkunduz, mesela ikmal istasyonu...

internet sitelerinden fuarlardaki gibi binlerce kişiye ulaşma şansı yok ne yazık ki. bilenler takip edenler internetten araştırıp buluyor bu siteleri ancak. ya da facebook twitter gibi yerlerden.

yalcinerol345

X-Men Klasik,Wolverine Klasik,Vampirella  ve Cennetteki Yabancılar yakında Raflarda.Örümcek Adam ve Avengers Essential dizileri de yolda.Kaynak;Ç.R.O.P.

hennessy

Amazing Spider-Man'in yayınlanacak olması güzel haber :) Mighty Avengers hakkında bilginiz var ise Umar abi biraz açıklama yaparsanız sevinirim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Mighty Avengers uzun yıllar Avengers serilerinin kapaklarında sıfat olarak kullanıldı. Ama Mighty Avengers serisinden bahsediyorsak, Civil War sonrası Captain America'nın tarafını tutanlar gizlenerek çalışmaya devam ettiler ve maceraları New Avengers serisinde sürdü. Iron Man'in tarafında olan ve devlete kaydını yaptıran kahramanlar ise Mighty Avengers serisinde okundu.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 14 Şubat, 2013, 23:32:15
X-Men Klasik,Wolverine Klasik,Vampirella  ve Cennetteki Yabancılar yakında Raflarda.Örümcek Adam ve Avengers Essential dizileri de yolda.Kaynak;Ç.R.O.P.

Her zamanki gibi Gerekli'den yine güzel haberler; ama şimdilik haber malumunuz. İnşallah yayın periyotları daha da iyi olur. Ve Avengers şahane bir haber...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Öyle ya da böyle Avengers serisinin klasik maceralarının ülkemizde yayınlanması güzel olacak inancındayım. Umarım yazdıklarmla bazı dostları "itkilemişimdir"  :D

yalcinerol345

En güzeli de John Buscema olacak.

Gambit

Essential Avengers a kocaman bir pas benden. 

yeni seriler de cikmisken bu sene henuz, 40 yil onceki cizimleri naif hikayelere vakit ayiramiyorum ben sahsen