Nathan Never - Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 10 Ekim, 2010, 15:31:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

AD yayinciliktan cikan 9. sayi Bir Yabancinin Gozleri, Lal'den cikan 19.sayi Son Dalga maceralarini da tavsiye ederim.
Özel Alfa Ajanı

xmenac

Ejderha Operasyonu ile ilgili iki sayılık macera da çok güzeldi bence. Yayın numarasını hatırlayamadım ama Bir Yabancının Gözleri'nden önceydi diye aklımda kalmış.

İtalya'daki yayın sırasına göre 3. ve 4. sayılara denk geliyor.

Nemo

Bana kalsa hepsi guzel :)

Xmenac, AD yayincilik 3 ve 4. sayilar Ejderha Operasyonu. Dogru hatirliyorsun, original ile ayni sayilara denk geliyor.
Özel Alfa Ajanı

darkwood

Çizgi düşler'in son sayıları 19 ve 20.ciltleri peş peşe okudum hikayeler çok güzeldi.
Özellikle Alfa ajansı üzerine olan hikayeler oldukça sürükleyici tavsiye ederim.
Darkwood Sakinleri..

baba alsana

Hepinize çok tesekkur ederim maceralari not ediyorum :)

köstebek

Yıl sona ermeden Nathan Never 21. cilt de görücüye çıkmaya hazırlanıyor....

rumar80

Alıntı yapılan: köstebek - 03 Aralık, 2015, 09:04:22

Kapalı devre gene değil mi?

köstebek

Evet, abi, tam bağımsız bir şekilde ilerliyoruz, 200 civarı çete savaşları ....

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 03 Aralık, 2015, 09:04:22

Güzel haber tam yerinde hikaye kalmıştı.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Ekşi Sözlük'te 2012 yılında şöyle bir madde girilmiş...

"film hakları yanlış hatırlamıyorsam 2009 yılında dreamworks tarafından sudan ucuza satın alınmıştır. hollywood mahsulü filmi nasıl olur bilemem ama çekecek olurlarsa mads mikkelsen oynamalı diye düşünüyorum. o olmazsa viggo mortensen de düşünülebilir. gerçi çekilecek olursa yapımcı otomatik olarak steven spielberg olacağından çizgi romanın havasına uzak düşebilir, yeni bir transformers vakasına dönüştürülebilir. ama tam tersine, karizmatik bir aktörle james bond'ları, blade runner'ı, terminator'leri ve star wars'ları ürkütücü bir kara film atmosferiyle tek evrende birleştiren eğlenceli bir uyarlama çekmeyi denerlerse müthiş bir iş çıkarılabilir ortaya.
tanım da ekleyecek olursak, şimdiye kadar okuduğum çizgi roman serileri içinde en geniş hareket alanına sahip, çok iyi yazılmış ve tasarlanmış çizgi romandır. türkiye'de diğer bonelli ürünlerinin tersine pek talep görmemesi ise üzücüdür.

edit: hatırlamayı geçtim yanlış biliyormuşum, 1999 yılında almışlar hakları, 2009'da ise yeniden kendilerine geçmiş..."

Aradan 3 sene daha geçmiş. Belki Nemo ya da bilenler nathan'ın şu beyazperde macerasını biraz anlatabilirler...

hennessy

yunusmeyra

çekilecek bir nathan filmi için,
-yönetmen ridley scott  ;) ve dev albümlerin ilk 3 cildi (çifte gelecek..) senaryoyu oluşturuyor..yorgunum ,yaşlıyım vs derse "edge of tomorrow" yönetmeni Doug Liman çeker..
-Wachowski biraderler..aslında 3 saatlik bir saga'yı yine yukarda ısrar ettiğim 3 dev albümü senaryolaştırarak çekecek isimler..
-olmadı luc besson'a verin  ;D
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

hennessy

hennessy

109- Bit Yeniği

Nathan seçimlere hazırlanan bir senatörü korumaktadır. Onu öldürmek isteyenler vardır. Hapisten yeni çıkan bir adamı kiralamak isterler.

İçeriden onlara yardım eden adam kimdir. Kiralık katil neden şüphelenir. Nathan bu suikastı durdura bilecek mi?.....

hennessy

110-Yıldız

Nathan Never'ı Dooley adında araştırmacı bir gazeteci ziyaret eder. Jessıca Bloom adlı ortadan kaybolan eski bir güzel film yıldızını aramak istediğini anlatır. Ama birilerinin onu tehdit ettiğini söyler.

Nathan'ı koruma olarak tutmak istemektedir. Nathan çocukluğuna gider bu film yıldızına ne kadar aşık olduğunu hatırlar. İkili onu bulmak için yola çıkarlar. Hayal ettikleri yıldıza kavuşa bilecekler mi?

Neden peşlerindeki insanlar ikisini öldürmek istiyorlar. Bir yıldızın ne kadar karanlık bir geçmişi olduğunu anlatan bir hikaye ile karşı karşıyayız.