Tex Almanak Serisi - 1001 Roman

Başlatan rumar80, 18 Ekim, 2010, 16:19:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

2003-Tesadüfi Kahraman
2004-Klamath Topraklarında
2005-Kaçak
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 15 Şubat, 2013, 19:04:17
demekki sorun çözüldü.peki kitap içi açıklamalar yayınlanmışmı yoksa gene sadece çizgi romanlarmı yayınlamış... ??? ::) ;)

Sadece çizgiroman

darkwood

Tex Almanak sayılarını özlemiştik. Tex'in bu üç yeni almanak macerasının herbirinde Bonelli'nin değerli yazar ve çizer kadrosundan farklı yazar ve çizerlerlerin çalışmaları var.
www.cizgizamani.com dan alıntı ilk maceradan tanıtım kareleri,

Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Maceranın en heyecanlı yerinde kalmış :)

hennessy

2003-Tesadüfi Kahraman

Mauro Boselli-Stefano Andreucci

Son zamanlarda okuduğum en güzel Tex hikayelerinden biri bitti.Nefisti.Sanki Western film izliyordum.Tex Blue Diamond adlı azılı katilin peşindedir.Bir kasabaya girer.Kasabada onun geldiğini gören bir kumarbaz kasabadan neden kaçar.Yolları neden sonradan tekrar karşılaşır.Kim kimi kovalıyor.Tek kelime ile leziz bir Tex hikayesi bitti.Özlemişim Tex'i.

caretta

Yani Murat Bey bu Teks galiba bugün Kadıköy'e geldi.Ne zaman aldın okudun ve yorumunu yazıyorsun?Şimdi ben
İlyas'a sipariş vereceğim ve ta Kıbrıs'a gelsin bir hafta nasıl bekleyeceğim?Sen de adeta yarama tuz bastın!

hennessy

Alıntı yapılan: caretta - 15 Şubat, 2013, 22:20:13
Yani Murat Bey bu Teks galiba bugün Kadıköy'e geldi.Ne zaman aldın okudun ve yorumunu yazıyorsun?Şimdi ben
İlyas'a sipariş vereceğim ve ta Kıbrıs'a gelsin bir hafta nasıl bekleyeceğim?Sen de adeta yarama tuz bastın!

Abi bugün geldi akşam İlyas'a uğradığımda görünce aldık.Eve gelincede ne zamandır okumadığımdan Tex hemen başladım okumaya.

Not : İkici hikayeye başladım.Disco çizmiş.Tex kime benziyor bilin bakalım :)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Şubat, 2013, 22:25:06
Abi bugün geldi akşam İlyas'a uğradığımda görünce aldık.Eve gelincede ne zamandır okumadığımdan Tex hemen başladım okumaya.

Not : İkici hikayeye başladım.Disco çizmiş.Tex kime benziyor bilin bakalım :)

Oldu mu Muratım, yılların Diso'sunu yapmışsın Disco ;D :D ;D Canına yandığım! Mister No duymasın sakın.

[IMG]http://imageshack.us/a/img820/7444/robertodisog.jpg[/img]

hennessy

Olur böyle hatalar Abbas'ım yakalar.Tex Diso ustad sayesinde bizim Mister No'ya benzemiş biraz :)

haysat

Geçen hafta yolum Nişantaşına düştü. Gelmişken Marmara Çizgiye uğrayayım diye düşünerek Erdem Bey'i aradım Müsait

olup olmadığını sorduktan yarım saat sonra yayındaydım. 10 günlük periyotta bir sürü çizgi roman çıkaracağını söyledi.

Yeni bir şey yok sene başı kendi sayfalarında duyurusunu yaptıkları seriler çıkacak. Kapakları hazırdı onları gördüm.

Teks Almanağı sordum.

Hayırlı olsun devamı ne zaman diye, ben tek sayı (1001 Romanın çıkarması gereken sayı) çıkardım devamını Lal çıkaracak dedi.

Buyurun burdan yakın.

Umarım Lal edisyonu bozmazda kitaplığımızda farklı ebatlarda Tex Almanak serisi olmaz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Demekki Lal doğruymuş. 1001 romanda başladı, Marmara Çizgide devam etti, Lal Kitap'da bitecek demektir. Boyutunu değiştireceğini sanmıyorum böyle bir hata yaparsa almanak tatsız olur. Lal kitap ile arası iyi olan aslında bunu konuşup bizede bilgi verirse seviniriz

s.b

Eeeee hani bizim Tex Almanak? Kim yayınlayacaksa yayınlasın artık birader.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

DAMPYR

Büyülü Rüzgar bitti artık rahatlıkla onun yerine Teks Almanak yayınlıyabilir aslında Lal... :D ::) :)

Kerimoğlu

Marmara ne zaman Tex Almanak yayınlamış? Ben mi kaçırdım? Son sayıyı 1001 adına Özer Sahaf basmadı mı?

Kerimoğlu

Nereden çıkarsa çıksın, hangi seri olursa olsun Tex olsun yeter ki...