Greystorm - 1001 Roman

Başlatan V, 28 Ekim, 2010, 21:59:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: 1001roman - 05 Haziran, 2011, 11:04:51
Selamlar,
Öncelikle teşekkürler tabii...Ve cevaplar,bilgiler...
Greystorm 4. cildin ve Julia 2.cildin tercümeleri henüz bitmedi.Bu ay içinde çıkarırız diye düşünüyorum.
Volto Nascosto 4 matbaaya verildi.Martin & Nathan 2.macera da bu ay yayınlanacak gibi görünüyor.

bundan daha güzel haber olabilirmi nathan ve martin amca tekrar yan yana tebrikler 1001 roman durmak yok yola devam bu ay arşivimizde bolca 1001 roman olacak :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Selamlar,
Greystorm 4. cildin ve Julia 2.cildin tercümeleri henüz bitmedi.Bu ay içinde çıkarırız diye düşünüyorum.
Volto Nascosto 4 matbaaya verildi.Martin & Nathan 2.macera da bu ay yayınlanacak gibi görünüyor.

bundan daha güzel haber olabilirmi nathan ve martin amca tekrar yan yana tebrikler 1001 roman durmak yok yola devam bu ay arşivimizde bolca 1001 roman olacak :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Haziran, 2011, 19:00:56
Selamlar,

sevgili arkadaşım hasan benim sözümü kullanmış hemen telif hakkımı istiyorum :) çok sevindim ya martin amca ile nathan ı duyuca zaten öbürlerini dört gözle bekliyordum durmak yok yola devam :)

hanac

Ben ufak bir düzenleme yapmak isterken ortalığı biraz karıştırdım.  :)

Neyse, Greystorm yıllar sonra da okunacak süper bir çr.

İleride yeniden basılacağını tahmin ediyorum.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Haziran, 2011, 19:07:32
Ben ufak bir düzenleme yapmak isterken ortalığı biraz karıştırdım.  :)

Neyse, Greystorm yıllar sonra da okunacak süper bir çr.

İleride yeniden basılacağını tahmin ediyorum.

Kesinlikle katılıyorum Greystorm 10 sene sonrada basılsa aynı tatla okunacak bir hikaye gelecek nesillere kalacak bir miras Julve gibi hiç bir zaman eskimez aynen Martin amca gibi insanoğlunun hayalleri yaşadıkça bu kahramanlar eskimez

Sinan Başak

Lejyoneri alıp uzun süre okumamıştım, nedense elim bir türlü varmamıştı. Ancak şimdi hata yaptığımı anadım. Çok güzel bir çizgi roman, anında bitti. Tabii ki zevkler ve renkler tartışılmaz.

darkwood

Brendon 2, Caravan 2, Volto 4, Tex Almanak 2'nin  yeni sayılarının hemen yayınlanması gerçekten güzel.
Ay sonuna kadar biraz ara verilen Greystorm 4 ve Julia 2 ile birlikte, Martin & Nathan 2.macerası ile Lilith'de yayınlanması ise süper olur.
Hiç şüphesiz yaz tatili için elimizde okuyacak güzel bir 1001 roman setinin olması, biz çizgiroman severler için güzel gelişmeler olacaktır. :)
Darkwood Sakinleri..

tommikser

Fuat abi heyecanla bütün yayınlarınızı bekliyoruz.Kesin bir tarih var mı?Sanırım provalara bakmışsın sen beğendiysen yakında okuyacağız demektir.Acaip merak ediyoruz haberin olsun.Anketlere bakarsan yayınlarınız çıktığında nası bir hareketlenme olduğunu görürsün.Bizi fazla bekletmezsin umarım.

1001roman

Selam Güneş,
Biliyorsun BRENDON 2,CARAVAN 2 ve VOLTO NASCOSTO 4 çıktı.
Bu ay ayrıca TEX 1 ( üç farklı maceradan oluşuyor ) KARAOĞLAN 1 ve SONY RINGO 1 ile GREYSTORM 4 yayınlanacak.Temmuz ayında ise JULIA 2,MMNN 1 ( ikinci baskı )MMNN 2,VOLTO NASCOSTO 5 yayınlanacak.
LILITH,MOHIKAN,CİCİ CAN ise Eylül ayında yayınlanacak.Temmuz-Eylül arasında KERRY ( 2 cilt ) ve LEJYONER orijinal formatta yayınlanacak.
Tabbi yukarıda belirttiklerim başta tercümanlar olmak üzere insanlar sözlerini tutarsa olacak :))
Bu arada forumdakilerden hiç ipohone ve ipad kullanan yok mu acaba...
Kolay gelsin
Fuat AKTÜRE

hennessy

Bu ay ayrıca GREYSTORM 4 yayınlanacak.Temmuz ayında,VOLTO NASCOSTO 5 yayınlanacak.

Fuat bey sizi yürekten kutluyorum greystorm u tamamladınız insan üzülüyor ama bu seriyi türkçe okumaktan dolayı seviniyor ayrıca Volto da hız kesmeden gidiyor tebrikler.

sefik

Alıntı yapılan: 1001roman - 20 Haziran, 2011, 14:58:03
Selam Güneş,
Biliyorsun BRENDON 2,CARAVAN 2 ve VOLTO NASCOSTO 4 çıktı.
Bu ay ayrıca TEX 1 ( üç farklı maceradan oluşuyor ) KARAOĞLAN 1 ve SONY RINGO 1 ile GREYSTORM 4 yayınlanacak.Temmuz ayında ise JULIA 2,MMNN 1 ( ikinci baskı )MMNN 2,VOLTO NASCOSTO 5 yayınlanacak.
LILITH,MOHIKAN,CİCİ CAN ise Eylül ayında yayınlanacak.Temmuz-Eylül arasında KERRY ( 2 cilt ) ve LEJYONER orijinal formatta yayınlanacak.
Tabbi yukarıda belirttiklerim başta tercümanlar olmak üzere insanlar sözlerini tutarsa olacak :))
Bu arada forumdakilerden hiç ipohone ve ipad kullanan yok mu acaba...
Kolay gelsin
Fuat AKTÜRE
selamlar,tex 1 den kasit nedir acaba?

hanac

Alıntı yapılan: sefik - 20 Haziran, 2011, 20:56:32
selamlar,tex 1 den kasit nedir acaba?

Tex Almanak 3 sayı birarada olacak.

1995, 1996 ve 1997 almanakların çizgiromanları.

Sadece 1 tanesinin yazıları olacak.

sefik

sagol abi,
bu arada be ipone kullaniyorum,su an bandidosu indirmekle mesgulum,ardindan pis isler ve digerleri
cok guzel uygulama ama yine de kitabi alip okumanin yerini tutmuyo,o yuzden greystormu indirmiyorum cunku tr'ye gelince ilk is tamamlanmis olan bu seriyi almak olucak

hanac

Bizim birader (banac) ile görüştünüz mü ?

Kendiside guangzhou da.

sefik

yok abi,
birader derken harbiden birader mi?