Bazı konuları bulamıyorum

Başlatan Ras Al Ghul, 17 Ağustos, 2014, 19:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ras Al Ghul

hanac

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 17 Ağustos, 2014, 19:57:27
Bazı konuları bulamadım ???

Silinen bir konu yok. Olsa olsa başka bir yere taşınmıştır.

Üstte soldan üçüncü "Ara" komutu ile bulabilirsin.

Ras Al Ghul

Benim yeni başlayacak çizgi roman dizilerimi bulamadım ???

hanac

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 17 Ağustos, 2014, 20:43:15
Benim yeni başlayacak çizgi roman dizilerimi bulamadım ???

Tam olarak ne kastediyorsun anlamadım.

Dizi tanıtımları gibi bir şey mi ?

Ras Al Ghul

Yeni başlayacak diziler için konu oluşturduydum :)

hanac

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 17 Ağustos, 2014, 21:58:39
Yeni başlayacak diziler için konu oluşturduydum :)

Kendi profilini görüntüle;

"İletileri göster" den gönderdiğin emsajları geriye doğru takip et.

Kinowa59

10 dakikadır arıyorum, forumda _ spor _ bölümünü bulamadım. Sonunda bu sayfada yazmaya karar verdim. 1968_ 69 yılında, o zamanlar adı " Avrupa şehir kupası" veya o'na benzer bir adla anılan _ şimdiki UEFA _  Türk futbol tarihinde ilk kez çeyrek finale çıkan Göztepe, o gün bugündür, kalbimin futbol kulübü olarak değişmez yerini almıştır. Bugün, İzmir'in dağlarında çiçekler açtı. Yaşa Göztepe yaşa. Göztepe'm yaşa. Bana Şampiyonluk sevincini yaşattın Göztepe'm sen çok yaşa.

pizagor

Spor başlıklarımız var mıydı hatırlayamadım, bu başlığa taşıdım mesajı  O0
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

alpi

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 28 Nisan, 2024, 18:18:0710 dakikadır arıyorum, forumda _ spor _ bölümünü bulamadım. Sonunda bu sayfada yazmaya karar verdim. 1968_ 69 yılında, o zamanlar adı " Avrupa şehir kupası" veya o'na benzer bir adla anılan _ şimdiki UEFA _  Türk futbol tarihinde ilk kez çeyrek finale çıkan Göztepe, o gün bugündür, kalbimin futbol kulübü olarak değişmez yerini almıştır. Bugün, İzmir'in dağlarında çiçekler açtı. Yaşa Göztepe yaşa. Göztepe'm yaşa. Bana Şampiyonluk sevincini yaşattın Göztepe'm sen çok yaşa.
Göztepe Avrupa Fuar Şehirleri Kupası'nda tarihte ilk defa YARI FİNAL oynayan Türk takımı olmuştur.Elendiği Ujpest o yılın kupa şampiyonluğunu almıştır.Bilginize...

Kinowa59

Değerli alpi, zaman bazı yaşanmışlıkları birbirine karıştırıyor. Doğru yazmışsınız. Hatta çeyrek final maçı berabere sonuçlanınca küçük bir çocuğa kura çektirmişlerdi ve Göztepe yarı finale çıkmıştı. O vakitler, maç berabere bitince penaltılar değilde kura belirliyordu sonucu.

caretta

Göztepe'nin Macar takımı Ujpest ile karşılaştığı maçlarda ben 14 yaşındaydım.Maçları anlatan
Halit Kıvanç'ın sesi hayal meyal kulaklarımda.Göztepe 4-5 gol atan Bene'nin adını adeta ezberlemiştik.
Ujpest finalde İngiliz Newcastle United'a 0-3,3-2 kaybetmişti.Göztepe'nin o yıllardaki Ali,Gürsel,Çağlayan,
Fevzi,Nihat,Ertan 3 tane Mehmet'li kadrosunu bugün bile sayabilirim.Ujpest maçları 4-0 ve 4-1 skorlarla kazanmıştı.
5-6yıl veya daha fazla olmalı Göztepe ta İzmir Amatör ligine düşmüş ve Aliağa Futbol takımı ile bir nevi "hülle"
yaparak tekrar 3,2,1 ve Süper Lige yükselmişti.Maalesef bir başka köklü İzmir takımı Altay ise 2.lige düştü.Sanırım
Altınordu da zar zor 2.ligde tutunabildi.Buca ve Karşıyaka da oralardalar.Süper Lig'e yükselen Göztepe'yi tebrik ediyorum.

Kinowa59

Evet , değerli Caretta dost , bende hatırladım o maçı . Ben 10 yaşındaydım. Demek o spiker Halit Kıvanç'tı. 1969 yılı. TV yok, ben Giresun'un bir dağ köyünde yaşıyorum. Büyük, lambalı , ahşap kaplamalı bir radyomuz vardı. Ağabeyimle birlikte dinlediğimi hatırlıyorum. Aradan tam 55 yıl geçmiş. Göztepe 'nin o yıllarda müthiş bir kalecisi vardı, Varol Ürkmez.  Halil vardı  golcü.  Sonra , Özer vardı .  Güngör vardı. Fevzi zemzem vardı hatırladıklarım. Ne kadroydu be o kadro . Ne yıllardı o yıllar .  O vakte kadar , Metin Oktay sevgimle galatasaray'lıydım. O maçı dinlediğim andan itibaren Göztepeli oldum . Yani tam 55 yıldır Göztepe taraftarıyım. Bu taraftarlığım , Göztepe  önce 2 lig , sonra sırasıyla 3 lig ve bölgesel amatör lıge düştüğünde de devam etti. Ne Mutlu Göztepeliyim diyene ki , önümüzdeki yıl kuruluşunun 100 yılını süper ligde kutlayacağız.

Gabby

Fuar Şehirleri Kupası gediklisi Göztepe, üç büyüklere odaklı yılların ayrı bir güzelliğiydi. Nevzat Güzelırmak'ın "Onun gibi kaleci, Türkiye'ye bir daha gelmez." dediği milli takımın aralıksız 12 yıl formasını giyen "Moskova Panteri" lakaplı Ali Artunerli kadroda yer alan ve Göztepe'nin hem ilk yabancı futbolcusu olması ve hem de profesyonelliğiyle iz bırakan Danimarkalı John Nielsen adı hala aklımdadır...

Dokunaklı bir hayat hikayesi olan Nielsen'e Göztepe çok iyi gelmiş, o da etkili futboluyla karşılığını vermişti. Şimdi bu asırlık çınarda önümüzdeki sezon adını çok sık duyacağımız ikinci bir Danimarkalı bu kez başkan olarak görev alacak: Rasmus Ankersen...

Ülkemizde stadyumlar yapı stili olarak biribirine oldukça benzeşiyor. Göztepe'nin minimalist tasarımıyla estetik ve simgesel bir görüntü veren Gürsel Aksel Stadyumuyla, kemikleşmiş taraftarıyla süper lige artı değer katacağına inanıyorum. Şimdiden hoş geldi, iyi ki geldi. Darısı İzmir'in diğer efsane kulüplerinin başına olsun... :)

John Nielsen (70'li yıllar) ... Rasmus Ankersen (Günümüz)

Zeljko

Siyasetin spora bu kadar sirayet ettiği bir dönemde Göztepe'nin Süper Lig'e yükselmesi beni mutlu etti. İstanbul hegemonyasının kırıldığı günleri de göreceğiz inşallah.
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Kinowa59

İnşallah değerli Zeljko. İnşallah.