İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lemazmatik

2. ciltte "New Avengers: Most Wanted Files" diye bir şey olması da gerekmiyor muydu?

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 19 Haziran, 2011, 14:18:23
İlk cilt ilk 6 sayıyı içeriyordu.

2.sayıda ise sadece 4 sayı var.

Yani sayfa sayısında % 33 lük bir azalma var.

Ama fiyat sadece % 20 ucuzlamış.

Cildi oluşturan sayı adedi tamamen Marvel'ın insiyatifinde olan bir olay. Bazı ciltler 8 sayı bile oluyor. DC'nin olayı abarttığı da oluyor. Son okuduğum Justice league generatiın lost birinci cildi 12 sayıdan oluşuyordu.
    Fiyat olayı ise gerekli şeylerin.

rumar80

Alıntı yapılan: lemazmatik - 19 Haziran, 2011, 14:29:43
2. ciltte "New Avengers: Most Wanted Files" diye bir şey olması da gerekmiyor muydu?

Böyle birşey var mıydı hatırlayamadım. Ama Secret war'un içindeki SHIELD dosyaları da yayınlanmamıştı. Bu nedenle dediğin dosyalar varsa bile basılmamıştır.
Sevgiler

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 19 Haziran, 2011, 14:18:23
İlk cilt ilk 6 sayıyı içeriyordu.

2.sayıda ise sadece 4 sayı var.

Yani sayfa sayısında % 33 lük bir azalma var.

Ama fiyat sadece % 20 ucuzlamış.

Sevgili Hasan, böyle bir korelasyon yapamayacağımızı sanıyorum. Kapaktı, telifti vs. derken maliyetin ne kadarını sayfa sayısı belirliyor onu bilmek lazım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 21 Haziran, 2011, 14:17:02
Sevgili Hasan, böyle bir korelasyon yapamayacağımızı sanıyorum. Kapaktı, telifti vs. derken maliyetin ne kadarını sayfa sayısı belirliyor onu bilmek lazım...

Aslında biliyorum, ama bir tespit yapmak istemiştim.

pizagor

Ama gönül ister ki dediğin gibi olsun. Yayın bolluğundan bende vazgeçmeler başladı ki belki son 7-8 yıldır kolay kolay çizgiroman atlamazdım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

ikinci kitap şimdi bitti çizimler gene güzeldi ama konu sanki biraz yavan kalmış gibi ilk kitaba göre Sentry karakteri hakkında bilgisi olan paylaşır ise sevinirim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

2. ciltte bir solukta bitiverdi. Kitabı ilk sayfalarında Namor'un o asil suratını gösteren birkaç resim karesine hayran kaldım. Belki kimse farketmemiştir ama benim dikkatimi çekti bu resimler.
Kalabalık bir grubun maceralarını anlatmasına rağmen, kafa karıştırmayan akıcı terçümesinden dolayı Yeni İntikamcılar keyifle okunuyor.
Bütün emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
1. sayıda söylediğimi tekrarlıyorum, 3. sayıyı hemen yarın yayınlayınız.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Sami abi aslında herşeyin altında o ilk sayfadakiler var.
    Bir gün Tony Stark, Mr Fantastic, Namor, Dr Strange, Black Bolt, Proffessor X toplanmışlar. Demişler ki biz bu süper insan toplumunun lideriyiz. Çaktırmadan, gizlice onları denetleyelim gerekirse midahale edelim. Böylece İlluminati'yi kurmuşlar.
   Bu egoları yüzünden de Marvel'da son dönem olan her türlü pisliğin temelinde de bilinçli ya da bilinçsiz onlar var. İç savaşta bile...

alan ford

Hulk'ı sürgüne gönderen tayfa değil mi bu. Kılkuyruk Demir Adam ile Gıcık Reed Richards'ı oldum olası sevmem zaten. Diğerlerini de pek tanımam. Ama Xavier'in ne işi var bu gurupta yahu. Aklı başında bir adamdı bizim profesör. Ne zaman takılmaya başladı bunlara.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Hulk'u sürgüne yollamaları yetmiyormuş gibi her bir işe karıştıkları için Skrull'ların dünyamızı işgaline bile (Secret invasion) yol açıyorlar.
    Namor ve Dr Strange dışındakileri çok tutmam. Profesör X bile bana antipatik gelir. Magnetodan ne farkı var ki. O da kendi idealleri için ordu kurmuyor mu?

hanac

New Avengers 3. sayı ile ilgili herhangi bir haber yok.

Bu seride mi yarım kalacak ?

Gerçekten üzücü olur, çok iyi bir seri idi.

Keşke Gerekli Şeyler bir açıklama yapsa.

s.b

Bu seriye inanın hasta oldum. Fakat devamı bir türlü gelmediği için 2011 en iyilerini seçerken ona yer vermedim. Ne demişler "gözden ırak olan gönülden de ırak olur".

dean

Alıntı yapılan: hanac - 13 Şubat, 2012, 12:32:17
Keşke Gerekli Şeyler bir açıklama yapsa.
Gerçekten artık bir açıklama yapsada gerekli şeyler ona göre hareket edicem bende.Yayınlanmıycaksa söylesinler bende gidip ingilizcelerini alim.Aylardır haber yok yarım yamalak kaldı iki cilt halinde,zaten bir bu mu?daha neler neler kaldı yarım.

s.b

Avengers artık toplanamıyor, demek ki iyice dağılmış. Ya da Kaptan'ın sesini duyan yok.

Bari ben bağırayım:AVENGERS ASSEMBLE