İntikamcılar - The New Avengers / Gerekli Şeyler

Başlatan rumar80, 14 Ocak, 2011, 22:05:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Mangalar kendi içinde bir düzene girdi.
  Bir de Cumartesi Ahmet Bey'in de dediğine göre Avengers'ın satışı da iyiymiş. Bu nedenle garanti yayına gidiyor olabilirler.

Nightrain

Bir şey soracağım: Bu seriyi, House of M'i hangi sırayla okumamız gerektiğini bir arkadaş, başka bir başlığa yazmıştı ama onu bulamıyorum. Rica etsem tekrar yazar mısınız?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 30 Temmuz, 2012, 13:44:01
Bir şey soracağım: Bu seriyi, House of M'i hangi sırayla okumamız gerektiğini bir arkadaş, başka bir başlığa yazmıştı ama onu bulamıyorum. Rica etsem tekrar yazar mısınız?

Link veriyorum bkz.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1956.msg60933.html#msg60933

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Büyülü Rüzgar

New Avengers sayı 5 - İç Savaş çıktı. Büyülü Rüzgar'dan temin edebilirsiniz.

New Avengers sayı 5 - İç Savaş

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

rumar80

Şimdi asıl soru şu:

Bundan sonra Gereklinin yayın politikası ne olacak? Bu sayı ile birlikte Avengers kitapları ikiye çıkıyor:
  Iron man'in takımının olduğu Mighty Avengers ve kaçakların grubu New Avengers..

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Kasım, 2012, 15:48:01
  Şimdi asıl soru şu:

Bundan sonra Gereklinin yayın politikası ne olacak? Bu sayı ile birlikte Avengers kitapları ikiye çıkıyor:
  Iron man'in takımının olduğu Mighty Avengers ve kaçakların grubu New Avengers..

Bundan 5-6 ay önce New Avengers ile eş zamanlı olarak yayınlıyıcaklarını duymuştum.

hennessy

Kitap iç savaştan çok konuşma savaşı olmuş gibime geldi fena değildi gruplaşmaları görmüş oluyoruz kıl olduğum Iron Man'e dahada kıl oluyorum.Bu arada baskı kalitesinde bence bu kitap biraz daha iyi olabilirdi bana sayfalar çok sönük geldi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Bu dönemde Iron Man olabildiğince sevimsizleştirilmiştir. Misyonu uğruna herkesin nefret ettiği biri oluyor.

dorukgs

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dorukgs

Gerekli şeyler bu ara intikamcılarda hızlı gidiyor ama daha hızlı olması lazım.. Secret İnvaison çıktı ama biz daha The New Avengers The  Trust ı bile okumadık.Keşke Marmara Gerekli yi bekleseydi...

rumar80

Marmara zaten uzun süre bekledi bence...

omega red

Alıntı yapılan: dorukgs - 21 Kasım, 2012, 21:26:34
Gerekli şeyler bu ara intikamcılarda hızlı gidiyor ama daha hızlı olması lazım.. Secret İnvaison çıktı ama biz daha The New Avengers The  Trust ı bile okumadık.Keşke Marmara Gerekli yi bekleseydi...

al sonra okursun...