Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nejat hüseyin özal

Bu kitapların yayını mutlaka devam etmeli... İnsana her sayfasını büyütüp, çerçeveletip duvarına asası geliyor... :D

sulkesen

durango ve legende çok çok iyi seriler bu serilerin iyi satmadığına inamıyorum niçin devam etmiyor malesef anlamıyorum

Mister NO

2013 yılını pas geçeceğiz galiba  ???

darkwood

Alıntı yapılan: sulkesen - 07 Ekim, 2013, 21:22:12
durango ve legende çok çok iyi seriler bu serilerin iyi satmadığına inamıyorum niçin devam etmiyor malesef anlamıyorum
İlhan fuara legendeyi ve birkaç fumettiyi yetiştirmeye çalıştıklarını söylemişti. Umarım yetişir.  :-\
Darkwood Sakinleri..

Mister NO

Fuarda yalan oldu.

Durango da yarım kalan seriler mezarlığına doğru ilerliyor. En azından bir yayın planı var mı, nedir, bilsek iyi olmaz mı?

Yılda bir sayı mı, yok iki yılda bir sayı mı? Yeterki bir yayın periyodu olsun...  ???

rumar80

İlhan Facebook'da Nick Raider, Legs ve Cassidy'nin duyurusuna yaptı Ocak 2014 diye

Mister NO

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Kasım, 2013, 22:13:06
İlhan Facebook'da Nick Raider, Legs ve Cassidy'nin duyurusuna yaptı Ocak 2014 diye

Bunlara başlamadan önce sabırsızlıkla beklediğimiz Durango'ya devam etse daha iyi değil mi? Hem bir serinin tamamlanması her zaman yayınevi için önemli bir olaydır.

HOZ bunu defalarca kanıtladı ve güven kazandı okuyucuların gözünde.

darkwood

Alıntı yapılan: Mister NO - 20 Kasım, 2013, 22:20:38
Bunlara başlamadan önce sabırsızlıkla beklediğimiz Durango'ya devam etse daha iyi değil mi? Hem bir serinin tamamlanması her zaman yayınevi için önemli bir olaydır.

HOZ bunu defalarca kanıtladı ve güven kazandı okuyucuların gözünde.

İlhan ile fuardan bir hafta kadar önce Kuzgun'a uğradığın da görüşmüştüm. Öncelikle tek macera şeklinde, siyah-beyaz baskı maliyeti düşük olan bu bahsedilen fumettileri birinci tercihi olarak yayınlamak istediğini öğrendim.  Buradan gelecek olan maddi kaynak ile daha sonra Buddy Longway ile devam eden frankofonları Efsane ve Durango'yu da çıkartmak istediğini söylemişti.
Hatta bana yanında getirdiği flash disc üzerinden Nick Raider'in yeniden çizdirdiği 2 adet kapak taslağını göstermişti. Özellikle 2.kapak çok güzeldi.
Umarım yeni yılda düzenli bir şekilde tüm bu kitapların yayınlandığını görürüz.
Darkwood Sakinleri..

pearl jam

Alıntı yapılan: darkwood - 20 Kasım, 2013, 22:56:30
İlhan ile fuardan bir hafta kadar önce Kuzgun'a uğradığın da görüşmüştüm. Öncelikle tek macera şeklinde, siyah-beyaz baskı maliyeti düşük olan bu bahsedilen fumettileri birinci tercihi olarak yayınlamak istediğini öğrendim.  Buradan gelecek olan maddi kaynak ile daha sonra Buddy Longway ile devam eden frankofonları Efsane ve Durango'yu da çıkartmak istediğini söylemişti.

Umarım yanılırım ama piyasadaki bu yeni yayın bolluğunda bu kitapların maddi kaynak sağlayacak kadar satacağını düşünmüyorum. Şahsen ben hiçbirini almam. Belki Cassidy ilgimi çekebilir ama ona da piyasadaki diğer daha çok ilgimi çeken çr lerden sıra gelmez. Bir de bunların hiçbiri tek sayılık değil diye biliyorum.

V

İnşallah istedikleri satışlara ulaşırlar ama Dylan'ın,Dampyr'in,Julia'nın,Nathan'ın halleri ortadayken

neden bu yayınlar tercih edildi(Cassidy hariç) diye sormak isterim kendilerine..
"İstemem,eksik olsun.."

altay1944

Durangodan sanırım iki sayı aldım efsane daha almadım .Almayacağım anlamına gelmez.Ülkemizde çizgiroman sanırım şimdilerde şöyle işliyor Kitap çıkıyor okuyucu elinde bir liste oluşturuyor;uygun zaman ki bu zaman genelde fuar zamanı oluyor listesini tamamlama yoluna gidiyor.dolayısıyla bu süreç bir yıl gibi minimum bir zamanın yayılması anlamına geliyor .Bu bazı yayınlarda dahada uzun olabiliyor.kimi okuyucu seri tamamlanınca hepsini topluca alma yoluna gidiyor.böyle olunca küçük yayıncı zor durumda kalıyor.İlhan kardeşimiz iyi niyetli bir insan.bakın yayıncı demiyorum ;insan.bence çıkardıklarını alarak ilhan'a destek verelim.Hem çıkardıkları hiçte yabana atılacak denli kötü değil gayet güzel seçimler.Eğer telifler ilhanda olmasa belki ilker bu serileri basardı...O yüzden tam destek ilhan kardeş...Sen bas...Gerisi gelir..
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Mrtekin

Durangonun devami muhakkak getirilmeli, yazik edilmesin guzelim seriye...
They drew first blood...

nejat hüseyin özal

DURANGO'yu okurken İtalyan Spagetti Western filmlerini izliyormuşum gibi bir hisse ve keyife kapılıyorum. Çok mükemmel bir çizgiromandır. Umarım kaldığı yerden yayını devam eder.

Mrtekin

Prestij, duyuyorsun degil mi? Bu laflar, sana soyleniyor, umarim yuzumuzu kara cikartmazsin...
They drew first blood...

Mrtekin

Yok mu durangoyu basacak babayiğit bir yayıncımız ?  :)
They drew first blood...