Durango - Prestij

Başlatan BAHADIR, 18 Ocak, 2011, 17:27:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 23 Temmuz, 2014, 10:58:49
Prestij, duyuyorsun degil mi? Bu laflar, sana soyleniyor, umarim yuzumuzu kara cikartmazsin...
Sizleri duyuyor ve okuyoruz. Başta Durango olmak üzere tüm serilerimiz devam edecek. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

abselemon

Bunu bilmek güzel. Başlayan serilerin hiçbiri yarım kalmayı hak etmiyor.

hanac

Alıntı yapılan: Presstij - 09 Ağustos, 2014, 15:50:47
Sizleri duyuyor ve okuyoruz. Başta Durango olmak üzere tüm serilerimiz devam edecek. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Güzel haber. Cassidy, Legs, Nick Raider, Durango ve Efsane'nin devamını bekliyoruz.

Mrtekin

Ooo, hakkaten acayip sevindim. Ne zaman çıkıyorlar, bir tarih var mi?
They drew first blood...

OZAN BALIM

Ben Cassidy basılsın razıyım açıkçası. Birisine ağırlık verilse (ki o da limited seri olan Cassidy olsa) iyi olur. Bir de baskı, dağıtım, fiyat, okur ile iletişim politikalarınızı gözden geçirin derim. Başarılar diyelim...

Mrtekin

Durangonun devami gelsin, ben, herseyi unutmaya raziyim.

Hadi Prestij...
They drew first blood...

s.b

Benim beğendiklerim, Durango, Efsane ve Cassidy. Bunları yayınlasanız yeter İlhan abim. Diğerleri ile ilgilenmiyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Mrtekin

Durangoyu unutmadik, unutturmayacagiz :)

Takipteyiz...

Hadi prestij, gözlerimiz yollarda kaldı...
They drew first blood...

Mrtekin

Durangonun en azından fuara yetişme ihtimali var mi?
They drew first blood...

OZAN BALIM

Ağzımıza bir parmak bal çalındı gibi geliyor bana. Ben açık tarih verilmeden inanmıyorum serilerin yarım kalmadığına. 2011'den beri bu seriler devam edecek deniyor ama laftan başka bir şey yok...

seastar1000

presstıj ve rodeo hakkında bır daha yazmayacağım dıyorum
ama gelgor kı olmuyor
hele presstıj den hala umut beklıyenler var galıba
bu saaten sonra evımın kapısına getırıp kırmızı kurdele ıle sarsalar hıcbır yayınına bakmam presstıjın
once durango sımdı cassıdy dızıyı bıtıremeyeceksen başlama bızıde boşuna yorma yayıncı olarak
hanı son 3 serının 3 sayısıda basılmıştı yok kapaklar matbadan cıkmıstı 2. sayıdan sonra tatıl oldu
bence artık bu konuyu sonlandıralım burada

Mrtekin

Fuara kadar ben umudumu muhafaza etmeye devam edeceğim. Ne de olsa, legs, nick raider ve cassidy nin de haberlerini geçen fuarda almıştık.

Cassiddy nin hastası çok...Zaten limited bir seri de....Prestij yayınlamasa da, Çizgi düşler gerisini kesin getirir diye umut ediyorum.

Durango için de Fransızca öğrenicem. İngilizce baskısı yokmuş çünkü.... :)

They drew first blood...

Mrtekin

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 12 Ağustos, 2014, 19:15:13
Durangoyu unutmadik, unutturmayacagiz :)

Takipteyiz...

Hadi prestij, gözlerimiz yollarda kaldı...

Bu gidisle, Daha cok bekleriz biz....
They drew first blood...

rumar80

Bu aralar aralıkla elimdeki Frankofonları okuyorum ve sırada Durango var. Üç sayı bitti. Vasat konular ama güzel çizimler ve aylardır sessizlik....
Dört sayıyı döndür döndür oku gitsin. :'(

caretta

Durango yerine Teks okuyorum.Zaten Durango isminde bir de kasaba var.Az çok Bluberry de Durango yerine gidiyor.